Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(MrsNorris @ 2017 04 26, 14:47)
Nu irgi much logik  biggrin.gif . Jei tas kazkas ant tiek neturetu smegenu, kad ateitu su usb'u i klinika, kur yra zmoniu 24/7 ir kur greiciausiai yra vaizdo kameros ir signalizacija, tai tikrai nesivargintu listi i darkneta; duomenys butu sukelti i koki one.lt ir vietoj bitkoinu prasytu atnesti euru prie artimiausio statoilo smile.gif

***

Juokas juokais, bet buti zinoma cia man atrodo maziausia problema. As pavyzdziui laisvai isivaizduoju, kaip taip lengvai pasiekiamais namu adresais prades lankytis vagys, pagalvoje, kad jei jau turi pinigu papams, tai turbut tures pinigu ir kitokioms gerybems namie. Tikrai jusu vietoj nieko nelaukciau ir iskart kreipciausi bent jau i VDAI

Gal savi, gal pardave duomenis... dabar sklando daug visokiu gandu. Gal konkurentai.... gal rusai kalti biggrin.gif

Va va, ir man jautriausia yra asm duomenys unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 04 26, 14:47)


***

Juokas juokais, bet buti zinoma cia man atrodo maziausia problema. As pavyzdziui laisvai isivaizduoju, kaip taip lengvai pasiekiamais namu adresais prades lankytis vagys, pagalvoje, kad jei jau turi pinigu papams, tai turbut tures pinigu ir kitokioms gerybems namie. Tikrai jusu vietoj nieko nelaukciau ir iskart kreipciausi bent jau i VDAI


Jo jo man jau to juoko buvo sendien neradau masinos smile.gif sendien pasistaciau masina ir nuejau isidemejus,kad ant kampo skipas ir vyrai priestata stato.Gryzau apie viska isigalvojus,ir paskukau i ta gatve kur ta statyba apejau aplink ilgiausia gatve 3 kartus ..ir i salia esancias ner masinos!nu galvoju va ir prasideda rezultatai nutekejusiu duomenu.O paskui isejus apsizvalgau,kad identiskas priestatas statomas ir tokio pat gymio zmones dirba ir skipas kieme... kitoj gatvej visai..
Atsakyti

Nu prajuokinai su ta masina :D prasideda paranoja ...🙈😓 klausimas kaip cia pasibaigs..ar ramiai ir nutils viskas ar bus skandalas ant viso svieto...

Netampykit panos cia viena kitos uz plauku..🙈 nieko nepakeist jus cia ...

Atsakyti

..tik susimasciau..manes lyg neprase adreso..tik asm.kodo., bet as ejau pirmo vizito tik bal.5 diena , jau po duomenu nutekejimo.

Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 04 26, 18:35)
<p>Nu prajuokinai su ta masina biggrin.gif prasideda paranoja ...🙈😓 klausimas kaip cia pasibaigs..ar ramiai ir nutils viskas ar bus skandalas ant viso svieto...</p><p></p><p>Netampykit panos cia viena kitos uz plauku..🙈 nieko nepakeist jus cia ...</p>

Nu būna žmonės susimaišo aš irgi susimaišiau ir toks jausmas būčiau šalia jos sėdėjusi taip pasakiusi tai y snukį dar gal būčiau gavus. 😂 Ant tiek drąskytis dėl nesusipratimo. Nu parodė žmogus save ir tiek. smile.gif viskas čia ok. biggrin.gif
Tu pas juos konsultavaisi tai jau manau nebesioperuosi ten? Ar visgi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chocolatea: 26 balandžio 2017 - 17:59


Juokas juokais, bet buti zinoma cia man atrodo maziausia problema. As pavyzdziui laisvai isivaizduoju, kaip taip lengvai pasiekiamais namu adresais prades lankytis vagys, pagalvoje, kad jei jau turi pinigu papams, tai turbut tures pinigu ir kitokioms gerybems namie. Tikrai jusu vietoj nieko nelaukciau ir iskart kreipciausi bent jau i VDAI

Ir ne tik. Aš pagalvojau, kad gali imt šantažuot visi kas netingi tas paskelbtas. Visokių gi žmonių yra, svolačiukų irgi. Ten prie kiekvieno kliento pavardės yra prierasas, sumokėjus 100€ atskleis visą asmeninę info su nuotraukom.

o ir norinčioms likt "neatskleistoms" smūgis į paširdžius. Tarkim, kaik.kristinutė visuose interviu, pokalbių laidose tvirtino, kad pas ją tai jau jau jos pačios turtai, nors kiekvienas nutuokiantis aiškiai matė, kad patiuninguoti 😃 O dbr pyst sąraše ne tik ji, bet ir jų jaunoji dukra.😉

Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 04 26, 16:58)
Nu būna žmonės susimaišo aš irgi susimaišiau ir toks jausmas būčiau šalia jos sėdėjusi taip pasakiusi tai y snukį dar gal būčiau gavus. 😂 Ant tiek drąskytis dėl nesusipratimo. Nu parodė žmogus save ir tiek. smile.gif viskas čia ok. biggrin.gif
Tu pas juos konsultavaisi tai jau manau nebesioperuosi ten? Ar visgi?

Klausyk, tu kelis postus atgal klausei, ar yra cia tokiu kuriu foto nutekino... tada emei spelioti, suskaiciavai... siaip ten dirba begales dr. Vien plastikai 4, kokius dr skaiciavai ir ka tu tuo norejai pasakyti as nezinau... man neidomu, tik siaip, labai negrazu is tavo puses 'sekti' ir bandyti atspeti 4u.gif
As cia del Mocho ypac supykau... ne del to kad 'suklydai' del dr. O del to, kad is viso skaiciuoji, analizuoji... negi taip idomu tau? Juk kazkam tai yra taip skaudu ir jautru! Juk taves tai net neliecia, operavaisi kitur.
Atsakyti

Tu pas juos konsultavaisi tai jau manau nebesioperuosi ten? Ar visgi?

Ir konsultavausi or dariausi..i viesuma iskilo tik po mano op berots.tik tada perskaiciau straipsni..

Bet jei ir diena pries pamacius buciau, tikrai nebuciau stresavus, nes as nepapuolu i ta sarasa pries.o db manau jau ju duomenu saugumas didziausias is visu kliniku ..kai tokioj situacijoj sudalyvavo.

Tarkim, kaik.kristinutė visuose interviu, pokalbių laidose tvirtino, kad pas ją tai jau jau jos pačios turtai, nors kiekvienas nutuokiantis aiškiai matė, kad patiuninguoti 😃 O dbr pyst sąraše ne tik ji, bet ir jų jaunoji dukra.😉

Nu bet kaikariene pasakojus , kad vyras ja grazina..man atrodo kazkada interviu ir apie krutine kalbejo..nu nzn, gal maisau..:)  bet kad leidziasi i veida tai tikrai pasakojus.

O del dukros tai as vis svarsciau..i krutine ziurejau ziurejau ..😊🤔🙈🤣 neismasciau 😲

Plastines operacijos ir pan.-ateitis...cia baisiausia tik del duomenu, o visa kita kai kam gal tik sloves dades,-skandalas!!!

Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2017 04 26, 19:16)
Klausyk, tu kelis postus atgal klausei, ar yra cia tokiu kuriu foto nutekino... tada emei spelioti, suskaiciavai... siaip ten dirba begales dr. Vien plastikai 4, kokius dr skaiciavai ir ka tu tuo norejai pasakyti as nezinau... man neidomu, tik siaip, labai negrazu is tavo puses 'sekti' ir bandyti atspeti 4u.gif
As cia del Mocho ypac supykau... ne del to kad 'suklydai' del dr. O del to, kad is viso skaiciuoji, analizuoji... negi taip idomu tau? Juk kazkam tai yra taip skaudu ir jautru! Juk taves tai net neliecia, operavaisi kitur.

Iškur tu žinai kur aš operavausi? Tu mane seki? Ar užsirašinėji kekvienos informacija kur kas pas ka kada ir kaip lygiai tas pats ka tu čia man bandai sakyt. Man ydomu todėl kad iš mūsų čia esančiu tikrai yra is tos klinikos kur darėsi ir čia baisus dalykas. Jai gu tu rankom ploji tai nereiškia kad ir aš tai darau. Nesureikšmink perdaug ir nepūsk burbulo nes čia tik suklydimas o ne sekimas ar dar koks dalykas kaip tu čia apibūdini. Prieš op domėjausi kas pas ka operavosi kiek dėjosi ir pan tai gal čia irgi sekimas ar kas? Nu biški galvok ka šneki. Ydomumo dėlei suklydau gyd ir pažiūrėjaau merginas kur darėsi jai yra čia tokiu bučiau drąsiai uždavus klausimus ka darys ir pan. Gyveni žmogus ir nežinai kas tavęs laukia gal manes tai laukia? Tai ka aš negaliu pasidomėt? Neturiu teisės? Aš negaliu suklysti aš nežmogus? O tu kaip akiplėšų kokia. Pasiskaityk savo žinutes pirma ir kai suprasi kad taip kalbėt nepridera galima kitaip ir kad aš nieko blogo nepadariau ir nepasakiau tai tada pakalbėsim nes dabar beprasmiška tu savo pili ir viskas.
Atsakyti

Nu bet kaikariene pasakojus , kad vyras ja grazina..man atrodo kazkada interviu ir apie krutine kalbejo..nu nzn, gal maisau.. :)  bet kad leidziasi i veida tai tikrai pasakojus.

Tai ant bajerio ji numesdavo "mane kas vakarą vyras virtuvėj operuoja"

del botokso, papildų, taip sakė.

o dėl krūtinės, pati mačiau Rūtos laidą, kurioj ji  tvirtino kad pas ją nieks krūtinei nedaryta. Tada dar pagalvojau, nu įdomi kokia, aiškiai matosi kad padaryta, nu kam čia meluot per akis, gali gi atsakyt "nenoriu apie tai kalbėt arba tai asmeniška"

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 04 26, 17:29)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="dr." data-cid="71593915" data-time="1493223670"><div><p></p><p></p><p></p><p>Nu bet kaikariene pasakojus , kad vyras ja grazina..man atrodo kazkada interviu ir apie krutine kalbejo..nu nzn, gal maisau.. smile.gif  bet kad leidziasi i veida tai tikrai pasakojus.</p><p></p></div></blockquote><p>Tai ant bajerio ji numesdavo "mane kas vakarą vyras virtuvėj operuoja"</p><p>del botokso, papildų, taip sakė.</p><p>o dėl krūtinės, pati mačiau Rūtos laidą, kurioj ji  tvirtino kad pas ją nieks krūtinei nedaryta. Tada dar pagalvojau, nu įdomi kokia, aiškiai matosi kad padaryta, nu kam čia meluot per akis, gali gi atsakyt "nenoriu apie tai kalbėt arba tai asmeniška"</p>

Ir as maciau ta laida...
Bet tai, kad pats VK visoms pasakoja, kad zmona operavo ir kad skundesi, kad per didele krutine 'idejo'. Arba cia gandai...
Atsakyti

Bet tai, kad pats VK visoms pasakoja, kad zmona operavo ir kad skundesi, kad per didele krutine 'idejo'. Arba cia gandai...

 Gandus ir aš girdėjau. Tiesiai iš jo tai ne. Bet kakoj skirtum, mes gi kiekviena, su tuo susidūrus, "atmušę akį". Nereik nei sakyt, matosi 😃

 Ir kas gi čia tokio???   Ot kriminalas 😊

Va, tas duomenų paviešinimas, tai reikalas rimtas.

Atsakyti