Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

smile.gif+2017 04 26, 14:06-->
QUOTE(Viršaitis smile.gif @ 2017 04 26, 14:06)
Niekas paprastų moterų neatsimins, tik visas apsimelavusias įžymybes a la naturalus jų grožis, kuris traumuoja nepilnamečius ir iškreipia grožio suvokimą.
Aš vyras būdamas, kaip tik apsidžiaugiau, kad moterys turėjusios diskomfortą ar problemų, susitvarkę ir gali džiaugtis gyvenimu. Nes dažnai paprasti žmonės negali suprasti to jausmo ir diskomforto, ar nepilnavertiškumo jausmo. Mano nuomonė pasikeitė po šio paviešinimo. Nematau jokios gėdos nuogo kūno, bet problemines vietas kurios trugdo galima išspręsti. Žinoma, aš ne už tuos atvejus, kaip Liepos  t.y Karolinos Mandeikatės, normali graži nedidelė krūtinė buvo. Vėliau nepilnametės kompleksuoja, kad jų mažos krūtinės, vyrai išmoterų reikalauja grožio, taip ir gausi užburtas ratas.

Nei i vyriska nei i moteriska jusu postas nepanasus!
Vyrai jei ir bobturgauja tai dazniausia su vyrais..o moterys su uzuojauta kalbetu...bent jau sitam forume!
Atsakyti
smile.gif+2017 04 26, 16:12-->
QUOTE(Viršaitis smile.gif @ 2017 04 26, 16:12)
Jam teks arba nuleist kainas arba pervadint klinika ir viskas.

Ir kas iš to kad nuleis kainas ar pervadins klinika? Vistiek kaip sako tas pats š... toi pačioi saujoi jau viskas. As irgi nežengčiau y tokia klinika jai operacijos kaina nukristu kad ir tūkstančiu mažiau. Geriau sumokėsiu tiek kiek reikia, kad mano asmeninė informacija butu saugi. Kalbam ne apie nuotraukas papu ar pilvo ar pan kažko, bet apie žmogaus informacija!
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 04 26, 14:11)
Didziausia antireklama pasidare jie patys. Tu matei, kaip atrodo tie nutekinti duomenys? As tikrai kojos nekelciau i istaiga, kuri taip neatsakingai tvarko jautrius duomenis. Pasitaisyti tai pasitaisys, bet gi galejo iskart saugumu pasirupinti - mano sutartyje pvz yra punktas, kad klinikoje idiegtos papildomos duomenu apsaugos sistemos (aisku, garantiju kad kas nors nenulaus, nera, bet vis saugiau nei ten, kur net ssl nesugeba isidiegti).

O tu manai kitur yra? Nereikia tiketi ka tie 'hackeriAi' teigia. Man toks is viso jausmas, kad kazkas 'atejo', isikiso usb, viska susikele ir isejo biggrin.gif
Papildyta:
smile.gif+2017 04 26, 14:12-->
QUOTE(Viršaitis smile.gif @ 2017 04 26, 14:12)
Jam teks arba nuleist kainas arba pervadint klinika ir viskas.

'Jam' tai cia kam?

QUOTE(Blueta @ 2017 04 26, 14:14)
<p>siaubas, tikrai. Ot moterims,kurios norėjo tyliai pasitiuninguot, pavarė. 😱</p>

unsure.gif as vyrui sakau, e gal zmonike zinoma greitai pataps,😆tiek juokiames abu, bet istikruju tai graudu!😣
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chocolatea: 26 balandžio 2017 - 16:05

Bet as manau, kad po sio skandalo gr.ch.klinika tures geriausia apsauga duomenu...tai kad ten nesidaryt kazkokiu proceduru, operaciju ar pan., manau nebus tikslinga..zmones ejo ir eis...juolab, kad dirba puikus savo srities daktarai.🤔

Atsakyti

QUOTE(Chocolatea @ 2017 04 26, 14:30)
Iš musiškiu čia esančiu nuo 2011m pasidariusios 11. Ir musu moocho matau pas jy darėsi. Siaubas kažkoks...

Pas ka pas 'ji' ka tu cia paistai??? Detektyvas atsirado, nu nesioperavai 'ten' tai buk rami! Iesko ji dabar 'galu'. biggrin.gif o mocho tikrai ne pas 'ji' operavosi!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KELV'ita: 26 balandžio 2017 - 15:36
QUOTE(MrsNorris @ 2017 04 26, 14:11)
Didziausia antireklama pasidare jie patys. Tu matei, kaip atrodo tie nutekinti duomenys? As tikrai kojos nekelciau i istaiga, kuri taip neatsakingai tvarko jautrius duomenis. Pasitaisyti tai pasitaisys, bet gi galejo iskart saugumu pasirupinti - mano sutartyje pvz yra punktas, kad klinikoje idiegtos papildomos duomenu apsaugos sistemos (aisku, garantiju kad kas nors nenulaus, nera, bet vis saugiau nei ten, kur net ssl nesugeba isidiegti).

Maciau.Ir tylei tikiuos saves nerast.Tu nekeltum,bet atsiras kas kels.Ypac jei bus kainos nuleistos..Pasikartosiu,bet abejoju ar tiesa suzinosim,kaip jie ten saugomi buvo.Kolkas panasu,kad kazkas susidoroti uzsimojo.Ir abejoju ar tokiose istaigose duomenis isvis kas taip saugo ,kad panorejus atitinkami asmenys neisilauztu.Betkokiu atveju mums ten smezavusioms dabar vienintelio norisi,kad neatsirastu musu duomenys!Tiesa man neidomi,kas ten kaltas,nes tai nieko nepakeis man asmeniskai siuo momentu,o i ateity bus gera pamoka!O seip jei tikrai paaiskes,kad buvo ir klinikos kaltes,tai tokie zmones turi buti nubausti!
Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2017 04 26, 16:35)
Pas ka pas 'ji' ka tu cia paistai???  Detektyvas atsirado, nu nesioperavai 'ten' tai buk rami! Iesko ji dabar 'galu'. biggrin.gif  o mocho tikrai ne pas 'ji' operavosi!

Putos iš burnos nepradėjo eit dar? D net juokinga pasidarė.😂😂😂
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 04 26, 14:40)
Putos iš burnos nepradėjo eit dar? D net juokinga pasidarė.😂😂😂

Eik geriau dar paskaiciuok 4u.gif
Atsakyti
susimaišiau tarp gyd. Didelė problema kažkam. blink: 😂pasitaiko.
Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2017 04 26, 16:27)
O tu manai kitur yra? Nereikia tiketi ka tie 'hackeriAi' teigia. Man toks is viso jausmas, kad kazkas 'atejo', isikiso usb, viska susikele ir isejo  biggrin.gif

***
unsure.gif  as vyrui sakau, e gal zmonike zinoma greitai pataps,😆tiek juokiames abu, bet istikruju tai graudu!😣



Nu irgi much logik biggrin.gif . Jei tas kazkas ant tiek neturetu smegenu, kad ateitu su usb'u i klinika, kur yra zmoniu 24/7 ir kur greiciausiai yra vaizdo kameros ir signalizacija, tai tikrai nesivargintu listi i darkneta; duomenys butu sukelti i koki one.lt ir vietoj bitkoinu prasytu atnesti euru prie artimiausio statoilo smile.gif

***

Juokas juokais, bet buti zinoma cia man atrodo maziausia problema. As pavyzdziui laisvai isivaizduoju, kaip taip lengvai pasiekiamais namu adresais prades lankytis vagys, pagalvoje, kad jei jau turi pinigu papams, tai turbut tures pinigu ir kitokioms gerybems namie. Tikrai jusu vietoj nieko nelaukciau ir iskart kreipciausi bent jau i VDAI
Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2017 04 26, 16:44)
Eik geriau dar paskaiciuok 4u.gif

Tu taip nesinervok ir nesiputok.😀 Susimaišiau tarp gyd tai didelė problema?
Atsakyti