Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(MissFoxy @ 2017 01 07, 22:10)
Sveikos  4u.gif

Klausimelis: ka vezetes i ligonine? As busiu viena, turesiu viskuo pasirupinti, kad butu kuo lengviau bent pora dienu.  Ir ar teisybe, kad negalima nagu lakuotis pries operacija  blink.gif  pas mane geliniai, prigasdino mane jau internetas  unsure.gif  biggrin.gif

Ir kitas klausimas: ar visos dejotes vienodo dydzio implantus?

Preis men operavavaus grozio chirurgijoj, tai realiai nereikejo net dantu pastos su sepeteliu. Buvo padedas rinkinukas higienos priemoniu ir ten buvo pastos tutele ir dantu sepetelis biggrin.gif ir pizama duoda ir chalata ir tapkes.
Bet siaip as veziausi savo pizama. Kelios val po op persirengiau sava.

Ir as buvau su geliniais nagais ir tikrai niekas nieko nesake biggrin.gif cia jau laaabai senas gandas, kad negalima.
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 01 08, 11:59)
ziurint kur tu darysies. Grozio Chir., pas TA, SV tai duoda viska, atsibundi jau su pizama, yra ir tapkes, ir siaip ko panoresi - ta atnes.. smile.gif

As ten pat, viskas liuks tada 4u.gif

QUOTE(Butri @ 2017 01 08, 19:02)
patogus rubai paskui apsirengti su uztrauktuku, batai lengvai ismaunami.

Ne visos vienodus dejosi  mirksiukas.gif

Vat del patogiu rubu tai problema bus.... viskas per galva pas mane unsure.gif biggrin.gif Aciu 4u.gif

QUOTE(Diwa @ 2017 01 08, 20:44)
Preis men operavavaus grozio chirurgijoj, tai realiai nereikejo net dantu pastos su sepeteliu. Buvo padedas rinkinukas higienos priemoniu ir ten buvo pastos tutele ir dantu sepetelis biggrin.gif  ir pizama duoda ir chalata ir tapkes.
Bet siaip as veziausi savo pizama. Kelios val po op persirengiau sava.

Ir as buvau su geliniais nagais ir tikrai niekas nieko nesake biggrin.gif  cia jau laaabai senas gandas, kad negalima.

Saunu tada smile.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2017 01 07, 14:28)

Noreciau i didesnius palauksiu 5metelius, nors dabar sukudau, tai atrodo ir taip dideli tie papai


biggrin.gif vel prasideda didesniu dainele . As dar kalediniu lasiniu pasidengiau, tai vos i E dydi susispraudziu, tuoj bokalus ant papu nesiot galesiu doh.gif .
QUOTE(Blueta @ 2017 01 07, 14:33)
<p>Parskridau iš ten kur šilčiau, tai dabar žiauri adaptacija iš +30 į -20 grįžt 🙄</p>
<p>Mrs.suprantu tave, net labai. Tas dvi savaites mėgavaus saule, šiluma ir pagalvodavau kad tu tai nuolat tai turi.


Kaip tavo atostogos? Kuriam rajone buvot apsistoje?

Jo, adaptacija ziauri, ir dar uzsnigo stambula, negaliu grizt namooo verysad.gif . Gal poryt pasiseks isskristi, nes jau labai noriu - tokiu oru net i miesta ner kaip iseiti, sedziu nuo ryto iki vakaro zidini apsikabinus ir edu doh.gif
Atsakyti
Sveikos. smile.gif buvau dingus, bet kiekvieną dieną skaičiau čia viską. O į jūsų albumą norėčiau tikrai pakliūti prieš savo op. Antra tema jau pas jus čia esu, tikiuosi priimsit mane. 4u.gif aš tai labai šiuo metu pergyvenu ir suku galvą, kaip čia man bus su ta op, mano planuose naujas namas vasario gale kaip ir pagal viską jau, jai teks kraustytis būsiu tikrąją ta žodžio prasme apsivertusi darbais, kraustymaisi, MB sesers mergvakaris, darbas, ir LT nežinau ar suspėsiu viską kažkaip galvoju nereiks atidėti op į balandžio mėnesį. unsure.gif biški sumišusi esu dėl visko...
Atsakyti

Agiku, mieloji, ačiū, šeima puikiai.👍 Nežinau kiap jūs, bet aš tai džiaugiuos, kad baigėsi vaikų atostogos ir šian iškomandiravau į mokyklą 😃

Mrs. Užjaučiu, kad įstrigai šitoj "amžino įšalo žemėj" 😊, norėč žiemas leist kur šilta 😊

Atostogavom ramiam kurortiniam regione, pora šimtų km nuo Dubajaus, labai džiaugiuos savo pasirinkimu, pasisekė, nes kai važiavom į ekskursijas į Dubajų, tai po poros valandų norėdavosi sprukt į savo ramybės oazę, žiaurus tas megapolis, toks jausmas, kad niekad nemiega  miestas. Kartą išvažinėjom iš jo 23.30 tai tokiam kamšty atstovėjom kaip Londone kvadratu.

Atsakyti
Man tai Dubajus kažkas nerealaus. wub.gif kai pasižiūri nuotraukas, ar kokias keliones į jy. Bet vargu ar važiuočiau ten dėl šurmulio, aš kaip Londone gyvenus atsikandusi tai mane traukia ten kur ramu ir tylu. smile.gif
Atsakyti

Man tai Dubajus kažkas nerealaus. wub.gifkai pasižiūri nuotraukas, ar kokias keliones į jy. Bet vargu ar važiuočiau ten dėl šurmulio, aš kaip Londone gyvenus atsikandusi tai mane traukia ten kur ramu ir tylu. smile.gif
 

 

tai nuvažiuot ir pamatyt, aišku, verta. Pas juos gi viskas "aukščiausia, giliausia, didžiausia" ir viskas "iausia",

bet vieną kart pažėjai, ir gana. Ilsetis tai ten nea.  

 

Bet yra ramių regionių, atokiau, kur ir paukštelius girdi rytais ir vandenyno mūša ramina dieną naktį 😊

Servisas 👌

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 09 sausio 2017 - 08:54
Na jo jai aš važiuočiau į Dubajų tai kokiom 3d neilgiau tik siaip apsiuostinėt pamatyt ir viskas. smile.gif va mes irgi su MB preita žiema buvom per metines Budapešte 3d, nu nerealiai visur pavaikščiojom, apsiuostinėjom kažką pamatėm pagrindinius dalykus, vakarais termal bath pasilepindavom ir buvo tikrai šaunu užteko tų 3d, o vasara Kipre buvom, nu nerealiai wub.gif savaitę pasiemėm pailsėjom tikrąją ta žodžio prasme, tai mane traukia tik ten kurą ramu, tylu ir pailsėt galima, nieko rūpintis nereikia galvoti kur eiti ka daryti ir ka pamatyti. smile.gif šia vasara noriu į Ispanija vien dėl to kad vaiko Močiūtė ten gyvena jau ir nusižiūrėjus esu vieta, bet va jai čia tie kraustymaisi bus, remontai, Lt, op tai vargu ar teks kažkur išvažiuoti.
Atsakyti
Blueta, tikrai labai gerai pasirinkot. As Dubajuj irgi negaliu daugiau triju dienu prabuti - veiksmas ir kamsciai netrukdo, bet turistai is kaimynines salies ziauriai per nervus groja - kulturos 0, visi rekia, geria, ir isivaizduoja kad cia viskas jiems ir del ju doh.gif. Rudeni isejau palei marina pasivaiksciot, tris kartus stabde kelio paklaust, ir iskart rusiskai. As automatiskai sakau "sorry?", tai viens kitam garsiai pakomentavo "eta suka negovorit po russkij" doh.gif . O po to stebisi, kad niekas ju nemegsta doh.gif

Uzmeciau aki i ataturko www, dar ir siandien simtai atsauktu skrydziu, ziu ir rytoj neisskrisim verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, atostogautojos 4u.gif

As cia vel del operacijos... ax.gif ar yra rukanciu merginu, kurios daresi operacija jau?... Ir ar metet, kaip kad liepiama?..
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 01 09, 05:07)
Blueta, tikrai labai gerai pasirinkot. As Dubajuj irgi negaliu daugiau triju dienu prabuti - veiksmas ir kamsciai netrukdo, bet turistai is kaimynines salies ziauriai per nervus groja - kulturos 0, visi rekia, geria, ir isivaizduoja kad cia viskas jiems ir del ju doh.gif. Rudeni isejau palei marina pasivaiksciot, tris kartus stabde kelio paklaust, ir iskart rusiskai. As automatiskai sakau "sorry?", tai viens kitam garsiai pakomentavo "eta suka negovorit po russkij" doh.gif . O po to stebisi, kad niekas ju nemegsta doh.gif

Uzmeciau aki i ataturko www, dar ir siandien simtai atsauktu skrydziu, ziu ir rytoj neisskrisim verysad.gif


kaip tik neseniai apie Dubaju kalbejom, noreciau tik apsilankyt, pamatyt. Tikrai vieno karto pakaktu, bet kai pagalvoji apie kelione, kad taip ilgai skristi reiktu, tai man isvis jis atkrenta irnesakyk.gif
MrsNorris, o kodel atsaukineja skrydzius?
Sveikos gyvaciukes wub.gif baigesi mano atostogos, sveciai issilakste, oras atsalo, prisnigo, fuuuu cry.gif pats nemegstamiausias laikas nuo sausio iki kovo.. greiciau pavasaris smile.gif ech kaip gera buvo Majamy gulet papulius isvertus vacation1.gif
Su Naujais Metais visas :*
Atsakyti
Merginos, o kokios tos pirmosios liemeneles turi but po sarvu? Braletes tinka? Ar per lengvos?. Lyg skaiciau, kad be lankeliu turi but? g.gif
Atsakyti