Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Dėl nutekintos informacijos. Aš gerai atsimenu pries darant tyrimam pildžiau kelis lapus ir ten buvo punktas ar noriu kad mano informacija aišku ne Vardas pavarde, butu viešinima tai tikriausiai tos nuotraukos aš pažymėjau ne. Tai turėtu manau ir pas jus tokie klausimai buti prieš operacija. Bet ten tas klausimas dėl nuotraukos kurie jie kelia y klinikos fotoalbuma prieš ir po.
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 04 26, 10:08)
Dėl nutekintos informacijos. Aš gerai atsimenu pries darant tyrimam pildžiau kelis lapus ir ten buvo punktas ar noriu kad mano informacija aišku ne Vardas pavarde, butu viešinima tai tikriausiai tos nuotraukos aš pažymėjau ne. Tai turėtu manau ir pas jus tokie klausimai buti prieš operacija. Bet ten tas klausimas dėl nuotraukos kurie jie kelia y klinikos fotoalbuma prieš ir po.


Tai tas klausimas del duomenu viesinimo ar naudojimo reklamos tikslais visiskai standartinis, net prie banko sutarciu toks buna. Bet nutekeje duomenys yra ne fotkes is ju saito ar facebook'o, o pacientu korteles su VISA asmenine informacija.
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 04 26, 10:19)
Tai tas klausimas del duomenu viesinimo ar naudojimo reklamos tikslais visiskai standartinis, net prie banko sutarciu toks buna. Bet nutekeje duomenys yra ne fotkes is ju saito ar facebook'o, o pacientu korteles su VISA asmenine informacija.

Tokiu atveju reikia sutarty skaityti. O jai ten nieko apie tai nerašoma betkokiu atveju galima prisikabinti, kad to punkto nėra. Aš savo speceliai idomumo dėlei veliau paskaitysiu.

Ar yra iš čia esančiu merginu patekusiu y ta saraša?
Atsakyti
Turiu dar klausima praėjo jau beveik 2 mėnesiai po op ar galima jau pradėtu begioti? MB nori kad prisijungčiau prie jo, bet nežinau ar galima jau. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 04 26, 10:50)
Turiu dar klausima praėjo jau beveik 2 mėnesiai po op ar galima jau pradėtu begioti? MB nori kad prisijungčiau prie jo, bet nežinau ar galima jau. unsure.gif

O ką gyd tuo klausimu sakė? Mane per konsultaciją nustebino, klausiau, kada po op galima grįžti į sportus, sajė - po mėnesio.
Atsakyti
QUOTE(Tapatybė @ 2017 04 26, 10:53)
O ką gyd tuo klausimu sakė? Mane per konsultaciją nustebino, klausiau, kada po op galima grįžti į sportus, sajė - po mėnesio.


Man tik liepe prie svoriu ir pratimu, kur dirba rankos ir krutines lasta tris menesius nagu nekist, o siaip sake, kai tik jegos leis, tada ir grizt i sporta. As berods po 2 ar 3 savaiciu i sale grizau, bent dvirati pamindavau valandele. Bet kiekvienas gydytojas turi savo nuomone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tapatybė @ 2017 04 26, 10:53)
O ką gyd tuo klausimu sakė? Mane per konsultaciją nustebino, klausiau, kada po op galima grįžti į sportus, sajė - po mėnesio.

Tai va katik jam irparašiau. Sesutė sako svarbiausia nusipirkti gera liemenėlę kad krutine begiojant nejudėtu, bet vistiek sako paklausk gydytojo pirmiausia, tai paklausiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 04 26, 11:11)
Tai va katik jam irparašiau. Sesutė sako svarbiausia nusipirkti gera liemenėlę kad krutine begiojant nejudėtu, bet vistiek sako paklausk gydytojo pirmiausia, tai paklausiau. smile.gif

Pasidalink, ką atsakys 4u.gif
Sportas man kasdienybė, nors ir mėgėjiškas, sunku bus be to...
Atsakyti
QUOTE(Tapatybė @ 2017 04 26, 11:32)
Pasidalink, ką atsakys 4u.gif
Sportas man kasdienybė, nors ir mėgėjiškas, sunku bus be to...

Butinai. 4u.gif

Aš pati norėčiau jau eit y sportine salę, bet dar pati sau griežtai sakau ne. Tuopačiu Kai atrašys paklausiu kaip su sporto salės reikalais Kada ir ka galima.
Atsakyti

[Pašalinta neteisėta ir žalinga nuoroda.]

Pasitikrinkit mielosios, čia nutekėjęs sąrašas išGK.

Atsakyti

smile.gif+2017 04 26, 14:39-->

QUOTE(Viršaitis smile.gif@ 2017 04 26, 14:39)
[Pašalinta neteisėta ir žalinga nuoroda.]

Pasitikrinkit mielosios, čia nutekėjęs sąrašas išGK.


NEATIDARINĖKIT!!!!

Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 04 26, 13:42)
NEATIDARINĖKIT!!!!

Nieko ten nebenuslėpsi, nuorodos jau į Delfi įdėtos, tad kas save randat. Pas advokatus ir vadovus įteismą, už asmeninės informacijos netinkamą saugojimą.
Atsakyti