Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Gera mintis su nesciosios pagalve 👍🏻 Ir kiek laiko tuose "sostuose" miegojot? 😊

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot'e: 24 balandžio 2017 - 20:07
QUOTE(Pinot'e @ 2017 04 24, 21:04)
<p>Gera mintis su nesciosios pagalve 👍🏻 Ir kiek laiko tuose "sostuose" miegojot? 😊</p>
<p> </p>

Aš tai apie pora savaičiu
Atsakyti

Gera mintis su nesciosios pagalve 👍🏻 Ir kiek laiko tuose "sostuose" miegojot? 😊
As irgi pagalvem apsidejus, nera patogiausia poza ant nugaros man, nes as ipratus ant pilvo..ar bent ant sono ir siek tiek ant pilvo..nu zodziu.. Buna nakti atsibundu, pasedziu...atitirpsta visi sonai, krutine tame tarpe irgi   nu ir vel patoginuos :) Man daktaras neleido jokiu budu bent geru 10dienu ant sono verstis, man snd savaite..bet as ant sono dsr ir negaleciau..skaudena. Kaire puse visai gerai jau man , nors ten ir 360 sudeta, o desne kur 315 , ir melyne atsiradus ir skauda labiau ta puse.bet siaip viska galiu daryt, tik nekeliu nieko sunkiai, ir nekilnoju i virsu ranku aukstai. Vakar nebegeriau nimesilio nakciai, toks jausmas , kad man skrandi nuo jo skaudet pradeda 🤔
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dr.: 25 balandžio 2017 - 08:27

Naujokems priminimas- albumas mokamas ;)

Jap, ta pamenu .

Beja, kas daugiau laiko po op., ar jum keitesi atstumas tarp krutu , tas tarpelis..? As tikiuosi kad keisis, nes db labai jau didelis...

Atsakyti

Dr, as miegu lygiai kaip tu! Pilvas ir pusiau pilvas 😄 Turesiu vargelio atrodo 😀

Atsakyti
Sveikos. Vakar nusipirkau tokias kaip sportinio tipo liemenėles ir juose yra biški pakietinimai ne push up bet tokiais pagalvėlės minkštos. Ikelsiu Veliau y albuma nuotrauka. Ydomu galima jau tokias nešioti ar dar ne. Ar tik griežtai push up NE. unsure.gif
Atsakyti
Pagalveles ir yra push up, tik jos arba dideles, arba mazos.
Atsakyti
Ieikit y albuma pažiūrėkit ykėliau nuotrauka.
Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2017 04 25, 14:09)
Pagalveles ir yra push up, tik jos arba dideles, arba mazos.

Nu ta pagalvelė ne push up vietoi ne apačioi. O viso kaušelio pagalvėlė, jokiu ten push up nėra apačioi.
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 04 25, 17:18)
Nu ta pagalvelė ne push up vietoi ne apačioi. O viso kaušelio pagalvėlė, jokiu ten push up nėra apačioi.

As kaip suprantu, tos pagalveles tik tam kad spenelius pasleptu, kad nešviestu ir neissisoktu jie.
Atsakyti
QUOTE(joli84 @ 2017 04 25, 20:10)
As kaip suprantu, tos pagalveles tik tam kad spenelius pasleptu, kad nešviestu ir neissisoktu jie.

Taip ant pačio kaušelio tos pagalvėlės.
Atsakyti
Sveikos. Bekit i albuma LABAI svarbu
Atsakyti