Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(atena @ 2017 04 22, 21:50)
Sveikinu 4u.gif Man irgi siule 305cc is pradziu bet operacijos diena nusprende 350cc kad butu grazus tarpelis tarp krutu,na ir sutikau bet man net neuzsimine del riebaliuko pakoreguoti,tikriausiai del to kad nera is kur jo paimti.Bet man atrodo  to ir nereikejo.Manau krutine tikrai naturaliai atrodo ir grazus tarpelis yra wub.gif

Smagu skaityt kad jums viskas tinka 4u.gif
Aš pasiklausiau apie galimybę riebalais koreguotis, bet tam esu per liekna, netgi tam nedideliam dydžių skirtumui pakoreguoti abejoja, ar pilvo užteks, perspėjo, kad nuo kitur ims, jei pritrūks. Dar prie pažastų vos vos yra riebaliuko biggrin.gif
Gyd sakė, puiki krūtinės forma pas mane biggrin.gif , na, turint minty +4 dydžius žindant, o po to minus iki B, tai tikrai negaliu skųstis, niekas nenutįso, oda mano elastinga.

Vienžo, kol kas nervinsiuos tema "kaip pranešti vyrui", o kai tai padarysiu - pradėsiu nervintis dėl operacijos biggrin.gif
Atsakyti

Dr, ne tu viena su skirtingais, praktikoj yra, viskas bus ok :) o del dydzio, tai ten dar atsileidzia, nusileidzia ir dar pasikeicia vaizdelis.

Liindriukas, ech kaip gaila... tiek laukta. Gal gsli man i pm ta istorija su ta, nes nesu fb grupej. 

Tapatybe, vyras nesupranta sitos investicijos :D 

As vat svarstau ar rinktis dejimo buda priimtina, bet rodyta forma neatitinka mano isivaizdavimo. Ar dejimo buda man nepriimtina, bet forma bus arciau mano isivaizdavimo.

Atsakyti

Grch man nuosirdziai gaila. Tokie be kaltes kalti. Netikiu, kad pas kitus chirurgus info po hakeriu nenulauziamais kodais guli. Kiek dabar atsiras norinciu prisiteisti sau moralines zalos kompensacija. 

Atsakyti
Pinot'e, aš rinkčiaus galutinį rezultatą. Ir jei jam pasiekti reikia kitokio pjūvio - tebūnie.
O koks tas norimas rezultatas, ir ką siūlo?

Mano vyras ne tai kad nesupranta - jis nežino, net neįsivaizduoja biggrin.gif. Aišku, tai mano kūnas, ir pinigai mano, jis nesiginčys, man tik svarbu, kad priimtų tą mano sprendimą normaliai, nes žinau, kad patinku jam ir tokia, bėda ta - kad nepatinku sau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tapatybė: 23 balandžio 2017 - 09:43
O sakykit kada pradėjot miegoti jau po op be liemenėlės? Aš jau šiandien nusiemiau šarvus. Ydomu kada išvis galima be miegot.
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 04 23, 18:45)
O sakykit kada pradėjot miegoti jau po op be liemenėlės? Aš jau šiandien nusiemiau šarvus. Ydomu kada išvis galima be miegot.

Tai nuo tada ir pradejau,bet nebuvo labai jauku,tai isigijau spec miegojimui svelnias tokias is vs
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 04 24, 00:17)
Tai nuo tada ir pradejau,bet nebuvo labai jauku,tai isigijau spec miegojimui svelnias tokias is vs

Kad aš irgi dar nelabai patogiai jaučiuosi be liemenėles. Išvis net keistai jaučiuosi be specelios.😀
Atsakyti
Laba,

Trečiadienį jau 4 savaitės, bet oda (.) vis dar skaudi verysad.gif Keistai - pas doc eisiu gegužės pradžioj, klausiu ar normalu ax.gif Ir vakar kėliausi staigiai, ir taip skaudžiai randą sudūrė, dar ir dabar maudžia ax.gif

Alexi19 gavai foto?
Atsakyti

Tapatybe, na vat ir as kazkaip taip galvoju, kad i rezultata orientuosiuos. O ir gydytojas labiau patiko. Sunku papasakoti ta norima rezultata. , bet turiu issisaugojusi vaizdeli, ir rodau ta savo vizija gyd :D  aisku, tokio grozio man neuzklijuos, bet savo skoni bent isreiskiu ir vat radau gyd, kuris tikrai ziuri ka rodau ir atsizvelgia i mano nora, analizuoja, tariames kartu! Manau taip turetu ir buti :)  Vyras tave tikrai palaikys, nes myli tave visokia :)

********************************

papasakokite apie savo miegojimo vieta, buda, poza po op ☺🙏🏻 Labai idomu kaip ta daryti, nes supratau kazkaip pusiau sedom reikia? Kiek pagalviu apsistatot? Kas patogu?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot'e: 24 balandžio 2017 - 11:59
QUOTE(Pinot'e @ 2017 04 24, 10:55)
<p>Tapatybe, na vat ir as kazkaip taip galvoju, kad i rezultata orientuosiuos. O ir gydytojas labiau patiko. Sunku papasakoti ta norima rezultata. , bet turiu issisaugojusi vaizdeli, ir rodau ta savo vizija gyd biggrin.gif  aisku, tokio grozio man neuzklijuos, bet savo skoni bent isreiskiu ir vat radau gyd, kuris tikrai ziuri ka rodau ir atsizvelgia i mano nora, analizuoja, tariames kartu! Manau taip turetu ir buti smile.gif  Vyras tave tikrai palaikys, nes myli tave visokia smile.gif</p>
<p>********************************</p>
<p>papasakokite apie savo miegojimo vieta, buda, poza po op ☺🙏🏻 Labai idomu kaip ta daryti, nes supratau kazkaip pusiau sedom reikia? Kiek pagalviu apsistatot? Kas patogu?</p>

Daug kartu jau kalbeta apie tai,ir rinksies kaip tau geriau.
As miegojau su daug pagalviu toky kaip sosta pasidarai,ir nuozulnei,kad nelauztu nugaros (surasi ta pozicija)ir po keleis dar pagalve ..Buvo labai gerai taip,kol suktis automatiskai nepradejau,ir veidas ryte budavi kitoks,nenuspaustas nenumiegotas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 24 balandžio 2017 - 12:11
As miegojimui buvau nusipirkusi vadinamaja maitinimo/nesciosios pagalve tokia didele pailga, kaip pasaga, tai man labai patogu buvo ant jos ir rankas auksciau pasideti. Po nugara aisku dar viena pagalve pasidedavau, kad auksciau butu. Ir dar labai gerai po keliais pagalvele pasikisti.
Atsakyti
QUOTE(Žvačka @ 2017 04 21, 01:05)
Laba, issiunciau tau foto ax.gif

Labukas smile.gif
sorry, veluoju. Nuotraukos sukeltos, prabalsuokit panos ;)
Naujokems priminimas- albumas mokamas ;)
Atsakyti