Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

O aš kely, važiuoju pas TA konsultacijos. Susikonspektavau klausimus, tikiuosi, daugiau nesiblaškyt ir nuspręst galutinai, pas ką ir kada. Su tuo "kada" tai sunku man, galiu tik rugpjūčio pradžioj arba rugsėjo vidury, tai matysim...

Nu pasipasakok po konsultacijos:)

Atsakyti
Sveikos,as irgi fb stebetoja,ten mane tikriausiai isjuoktu su mano nuomone per dideliais papais tongue.gif priprantu po truputi bet as rimtai keista kazkokia nes jie nera per dideli bet cia gal laiko reikia priprasti.Noriu jau nusiimti sarvus ir dirza,pradet sportuoti,man nieko visiskai neskauda tik speneliai ziauriai jautrus.Merginos kur perkat jei perkat gerus silikoninius ant speneliu klijuoti(nezinau kaip jie vadinasi)manau supratote😉
Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 04 22, 13:53)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Tender" data-cid="71584515" data-time="1492860385"><div><p>jei be galvos tai tikrai dzin. O tikrai be galvos fotografuoja?
vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Jei krutine ar panasiai tai tikrai be galvos , bet jei nosi operuoja tai manau be galvos nesigaus smile.gif) bet kazin ar kas del nosies paviesinimo lb gedysis...?🤕😒</p><p>:)</p>

Aš tai išvis nesuprantu kokia čia gėda gali būti. Vienom D davė kitom ne, tam ir skirtos tos operacijos. Mūsu kūnas ka norim ta Darom jai galim sau leisti. Pasižiūrėkit pupytės visokios šikalytės pasiviešinusios buvo apie (.)(.) op ir dar daug kitu, o čia mes ne ižimybės paviešins tarkim belekoki kažkieko varda pavarde foto Nu ir kam tai ydomu? Visa musu tauta bėgs skaityt? Kam tai rūpi, nebent ilganosiems neturintiems savo gyvenimo ar gyvenime kažkokios veiklos tik ir domėtis nutekinta kažkokia informacija kas ka kur ir kada pasidarė. Nu man tai juokinga nežinau.😀 Čia tas pats vos ne kaip mano sesuo pasakė puseserei, kad darysiuosi tai Kai užsipuolė mane, kam tau tu papu jai ir taip nuekada neturėjai. Iškur pas tave tokie pinigai ir blah blah blah Nu tai ka daryt jai žmogus neturi ka veikti neturi savo gyvenimo, domisi kitais. Man tai nusispjaut y tokius žmones. Darau ka noriu kur noriu ir Kada noriu.
Atsakyti
Chcolatea, pritariu 4u.gif
Man irgi vienodai, kas ten ką pamanys. Nors smarkiai didintis nenoriu, tai gal nei nesimatys svetimiems biggrin.gif
Dukrai vyriausiai pasisakiau - ji tuo klausimu pati labai domisi, nes teturi tik A, dar mokykloj besimokydama man sakė, kai jau gerai uždirbs - susidės papus biggrin.gif. Tai va iš jos sulaukiau nerealaus palaikymo - maam, kokia tu šaunuolė, kaip gerai, kad savęs nenurašai, gražinies, super... Apšalus likau nuo jos reakcijos gerąja prasme.
Belieka dabar vyrą informuot.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tapatybė @ 2017 04 22, 12:41)
O aš kely, važiuoju pas TA konsultacijos. Susikonspektavau klausimus, tikiuosi, daugiau nesiblaškyt ir nuspręst galutinai, pas ką ir kada. Su tuo "kada" tai sunku man, galiu tik rugpjūčio pradžioj arba rugsėjo vidury, tai matysim...


Pasipasakok 4u.gif Man TA neiskrenta is galvos vis, bet FB trn tokia viena istorija apie ji negrazi paviesinta, nefainai isvis skaityt... Zinau, pas visus gydytojus buna tu negeroviu nesklandumu ir nelabai pavykusiu op, nu bet gydytojo profesionalumas labai atsiskleidzia kaip jie sprendzia tokias situacijas. Nefainai kazkaip...

QUOTE(Chocolatea @ 2017 04 22, 13:23)
Aš tai išvis nesuprantu kokia čia gėda gali būti. Vienom D davė kitom ne, tam ir skirtos tos operacijos. Mūsu kūnas ka norim ta Darom jai galim sau leisti. Pasižiūrėkit pupytės visokios šikalytės pasiviešinusios buvo apie (.)(.) op ir dar daug kitu, o čia  mes ne ižimybės paviešins tarkim belekoki kažkieko varda pavarde foto Nu ir kam tai ydomu? Visa musu tauta bėgs skaityt? Kam tai rūpi, nebent ilganosiems neturintiems savo gyvenimo ar gyvenime kažkokios veiklos tik ir domėtis nutekinta kažkokia informacija kas ka kur ir kada pasidarė. Nu man tai juokinga nežinau.😀 Čia tas pats vos ne kaip mano sesuo pasakė puseserei, kad darysiuosi tai Kai užsipuolė mane, kam tau tu papu jai ir taip nuekada neturėjai. Iškur pas tave tokie pinigai ir blah blah blah Nu tai ka daryt jai žmogus neturi ka veikti neturi savo gyvenimo, domisi kitais. Man tai nusispjaut y tokius žmones. Darau ka noriu kur noriu ir Kada noriu.


Kazkaip mano aplinkoj kai daug pasiturbinusiu (arba norinciu turbintis) niekam net klausimu nekyla, ar reikia ir kam reikia... Aisku, mama kazkaip dar bande perkalbet, nu kam man taip save kankint ir ta skausma del papu kentet. Nu bet skausmas pora menesiuku max ir praeina, o papais min 10metu dziaugies jei viskas gerai biggrin.gif


Atsakyti

"Belieka dabar vyrą informuot.... biggrin.gif"

Sitas geras 😂😂

 . Iškur pas tave tokie pinigai ir blah blah blah Nu tai ka daryt jai žmogus neturi ka veikti neturi savo gyvenimo, domisi kitais. Man tai nusispjaut y tokius žmones. Darau ka noriu kur noriu ir Kada noriu.

Nu cia tai isvis auksciausias lygis 😲

Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 04 22, 15:44)
<p></p><p></p><p>"Belieka dabar vyrą informuot.... vartotojo įkelta nuotrauka"</p><p></p><p>Sitas geras 😂😂

Nu biggrin.gif , labai rimtai tam ruošiuos. Esmė, kad jis manęs nepažinojo anksčiau, kai kūnas dar mergautinis buvo, aš jam "tobula" tokia kokia esu, tai biškį nerimauju, kaip sureaguos...
Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 04 22, 14:44)
<p></p><p></p><p>"Belieka dabar vyrą informuot.... vartotojo įkelta nuotrauka"</p><p></p><p>Sitas geras 😂😂</p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Chocolatea" data-cid="71584621" data-time="1492863837"><div><p> . Iškur pas tave tokie pinigai ir blah blah blah Nu tai ka daryt jai žmogus neturi ka veikti neturi savo gyvenimo, domisi kitais. Man tai nusispjaut y tokius žmones. Darau ka noriu kur noriu ir Kada noriu.</p></div></blockquote><p>Nu cia tai isvis auksciausias lygis 😲</p>

Tai taip. Taip ir buna su tokiais žmonėm. Darbe pas mane UK puse darbininku Lietuviu dyrba, žinojo kelios bendradarbės, kol buvau ant sick note atvaževo pas mane bendradarbė sako darbe tik ir kalba kada grįši ir pamatys tave su papais.😂 Grįžtu pasipylė klausimai, tai kaip papai? Ir pan, tai sakau gal man čia nusirent ir pasirodyt. Aš tai nekreipiu dėmesio svarbiausia mokėt neapsileist su tokiais ilganosiais žmonėm ir kartais pastatyt juos y savas vietas duot jiem suprast, kad žiūrėtu savo gyvenimo o ne svetimu.
Atsakyti

Nu biggrin.gif, labai rimtai tam ruošiuos. Esmė, kad jis manęs nepažinojo anksčiau, kai kūnas dar mergautinis buvo, aš jam "tobula" tokia kokia esu, tai biškį nerimauju, kaip sureaguos...

O gal bus visai uz ?:) 

Manasis sake , jei tau reikia darykis, jei laimingesne busi...jam ale gerai ir taip..

Nu bet as manau laukia db kada grisiu ir dziaugiasi :))

Tai taip. Taip ir buna su tokiais žmonėm. Darbe pas mane UK puse darbininku Lietuviu dyrba, žinojo kelios bendradarbės, kol buvau ant sick note atvaževo pas mane bendradarbė sako darbe tik ir kalba kada grįši ir pamatys tave su papais.😂 Grįžtu pasipylė klausimai, tai kaip papai? Ir pan, tai sakau gal man čia nusirent ir pasirodyt. Aš tai nekreipiu dėmesio svarbiausia mokėt neapsileist su tokiais ilganosiais žmonėm ir kartais pastatyt juos y savas vietas duot jiem suprast, kad žiūrėtu savo gyvenimo o ne svetimu.

As isvykstant operacijai jokiom draugem nepasakojau, savo geriausiai pasakiau ir tiek..nes jei pradesi pasakot savo planus , tai poto prasides, o kam tau, nu ir sugalvojai, ale tu matai, papu uzsimane, zodziu...pas mus irgi lietuvaiciai pagrinde aplink, tai pletku miskas visur..tas pasake ana, o tas ta, dar tas dadejo ..ir turbut gautusi taip, kad vos ne lyti keicia 😂

Zodziu, jei pamatys,  nemeluosiu, kad mieles valgiau- uzaugo, bet tikrai nebegiosiu ir nepasakosiu, nes moterys poto naktim nemiegos is noro pliurpt :) aj, kam to reikia :)

Atsakyti
Tai man turbūt pasisekė - lietuvių aplink tik vienas, maniškis, mūsų kraštuos daugiau nesam sutikę. Ir darbe pas mane vietiniai ar kitų šalių atvykėliai, lietuvių nėra.

Pasakojuos po konsultacijos pas TA.
Pagal tai, kaip jis apibūdinamas, nujaučiau, kad man bent jau bendravimas tiks, o jo darbai iš matytų man patinka labiausiai - dėl to natūralaus vaizdo, nes to ir noriu. Esu liekna, proporcingas kūnas man svarbu, tai man norisi gražios formos ir ginkdie ne per didelės. Pasiūlė mentor 305cc, o dydžių skirtumą koreguot riebalais - čia mano dar vienas noras, pilvą nusimažint. Ketinau teirautis ar man tiktų pjūvis pažasty, nes man toks atrodo patraukliausias, bet dar iki klausiant tokį ir pasiūlė, tai visai džiaugiuos. Ir mano norima data kaip tik laisva... užsirašiau rugpjūčio pirmą operacijai smile.gif
Atsakyti

 užsirašiau rugpjūčio pirmą operacijai smile.gif

Sveikinimai 😉

Atsakyti
QUOTE(Tapatybė @ 2017 04 22, 17:23)
Tai man turbūt pasisekė - lietuvių aplink tik vienas, maniškis, mūsų kraštuos daugiau nesam sutikę. Ir darbe pas mane vietiniai ar kitų šalių atvykėliai, lietuvių nėra.

Pasakojuos po konsultacijos pas TA. 
Pagal tai, kaip jis apibūdinamas, nujaučiau, kad man bent jau bendravimas tiks, o jo darbai iš matytų man patinka labiausiai - dėl to natūralaus vaizdo, nes to ir noriu. Esu liekna, proporcingas kūnas man svarbu, tai man norisi gražios formos ir ginkdie ne per didelės. Pasiūlė mentor 305cc, o dydžių skirtumą koreguot riebalais - čia mano dar vienas noras, pilvą nusimažint. Ketinau teirautis ar man tiktų pjūvis pažasty, nes man toks atrodo patraukliausias, bet dar iki klausiant tokį ir pasiūlė, tai visai džiaugiuos. Ir mano  norima data kaip tik laisva... užsirašiau rugpjūčio pirmą operacijai smile.gif

Sveikinu 4u.gif Man irgi siule 305cc is pradziu bet operacijos diena nusprende 350cc kad butu grazus tarpelis tarp krutu,na ir sutikau bet man net neuzsimine del riebaliuko pakoreguoti,tikriausiai del to kad nera is kur jo paimti.Bet man atrodo to ir nereikejo.Manau krutine tikrai naturaliai atrodo ir grazus tarpelis yra wub.gif
Atsakyti