Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Pinot'e @ 2017 04 21, 11:36)
<p>Zurnale randu tik Kaetana su gelsva 😁</p>


na ir ka, dirzo nesimato? smile.gif
Atsakyti

Maniau, kad spaustuves brokas, bet jei ir pas tave tas pats, tai greiciausiai ne brokas 😉

Atsakyti
Sveikos, kaip mergaites?
Ruosiames atostogu palekt, tai nusipirkau savo pasikeitusioms formoms maudymuka, kaip graziai ziurisi viskas dabar!! smile.gif
Matet su Grozio chirurgija kas ivyko?
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 04 21, 18:47)
Sveikos, kaip mergaites?
Ruosiames atostogu palekt, tai nusipirkau savo pasikeitusioms formoms maudymuka, kaip graziai ziurisi viskas dabar!! smile.gif
Matet su Grozio chirurgija kas ivyko?

Taip, tuoj sulauksim berniukų su prašymais pervesti pinigus arba visas pasaulis sužinos, kad oi, keturių vaikų mama krūtis pasitobulino.
Na, būtų nemalonu, bet ne tiek, kad protas pasimaišytų.

Sugeba ir į bankus įsilaužti, kas nori biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos, Na aa jau po konsultacijos pas daktara,  Klausiau del to paso registracijos, tai jis man atsake, kad klinika pati suteikia garantija 20 m. del plysimo ar surandejimo implanto, matyt sutartis jie ten turi su polytechu,bet siaip galiu pati registruotis i ta psl., nes tada pats polytechas sius man kas metus anketa, klaus del minkstumo krutines ir pan., na zodziu cia jau polytechui tobulejimui matyt reikalinga, bet sake nebutina registruotis. Zodziu palinkejo gero kelio namo ir pasirodyt po 2men, arba bent jau foto atsiust, nes as biski neiprastas varijantas.buna tokiu pacientu, bet nedaznai, su skirtingais implantais ... :)

Kolkas abi atrodo vienodos, tikiuos ir liks vienodos👻

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dr.: 22 balandžio 2017 - 11:35
Sveikos 4u.gif

Sveikinu visas pasiturbinusias! Lengvo jums gijimo panos 4u.gif

As nustojau svaigt papais (tiksliau tyliai svaigstu) bet visokiu tokiu nesamoniu vyksta gyvenime siuo metu, kad atidedu itariu papus bent metam i prieki cray.gif cray.gif
Taip dziaugiaus paskutinius kelis menesius, jau 100% buvau nusprendus vasaros gale, na bet teks su savo skurom dar pusmeti koki ilgiau pagyvent. Bandau pasidziovint atostogom tai net ir vargano b itariu neliks. Na nors pilvas paryskes biggrin.gif

Liida, kaip tu cia suintrigavai su visa savo istorija... Nu *****, tikiuos kad viskas tau baigsis gerai ir turesi tu tuos papus ir pilva toki koki nori 4u.gif Kantrybes ir stiprybes 4u.gif

O FB matau skundai del per mazu papu karaliauja biggrin.gif Mano akim ziurint nu tobulo dydzio kai kuriu moteru tie papai. Nu bet joms vis negana biggrin.gif

Atsakyti

Sveikos 4u.gif

Sveikinu visas pasiturbinusias!

 atidedu itariu papus bent metam i prieki cray.gifcray.gif


O FB matau skundai del per mazu papu karaliauja biggrin.gifMano akim ziurint nu tobulo dydzio kai kuriu moteru tie papai. Nu bet joms vis negana biggrin.gif

Nu ateis ir tavo diena  :4u: 

Jooo, as fb irgi akylai stebiu, man irgi ten atrodo tooobulai, nors dar labai nedaug laiko praeje...:) 

Nors ir as i savo ziuriu ir jau sakau mazoki...ir vienas i kaire, kitas i desne...nu bet snd tik 4 diena bus po op., tai matyt normalu..kantrybes man :blink: 

Atsakyti
http://www.15min.lt/...aukos-59-786772

na va, sako kad SU NUOTRAUKOM nutekejo info. Paduociau i teisma klinika.
Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2017 04 22, 11:55)
http://www.15min.lt/...aukos-59-786772

na va, sako kad SU NUOTRAUKOM nutekejo info. Paduociau i teisma klinika.


Nu kam cia tu paprastu mirtinguju tu papu fotkes reikalingos biggrin.gif Gi dazniausiai gydytojai be galvos ir vien tik papus fotkina smile.gif Nu kad ir pasiimtu ta mano fotke, kur gi ja panaudos? biggrin.gif Net galvos del to nesuskaustu biggrin.gif
Atsakyti
jei be galvos tai tikrai dzin. O tikrai be galvos fotografuoja?
biggrin.gif
Atsakyti
O aš kely, važiuoju pas TA konsultacijos. Susikonspektavau klausimus, tikiuosi, daugiau nesiblaškyt ir nuspręst galutinai, pas ką ir kada. Su tuo "kada" tai sunku man, galiu tik rugpjūčio pradžioj arba rugsėjo vidury, tai matysim...
Atsakyti

jei be galvos tai tikrai dzin. O tikrai be galvos fotografuoja?
biggrin.gif

Jei krutine ar panasiai tai tikrai be galvos , bet jei nosi operuoja tai manau be galvos nesigaus :)) bet kazin ar kas del nosies paviesinimo lb gedysis...?🤕😒

:)

Atsakyti