Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(KELV'ita @ 2017 04 20, 17:34)
Nieko niekada nepildziau!Pirma karta girdziu... juk jie viska ten sutvarko, tau tik pasa iduoda. Jei reikejo, tai man niekas nieko apie tai net neuzsimine. Kas dar tokios 'tundros' kaip as  biggrin.gif


as irgi nieko nepildziau gavau pasa ir viskas
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 04 20, 12:36)
Nu aš tai už visa šita gal apie 25€ sumokėjau. Tik paskui kas sunervino po siūlu traukimo pirkau pas juos klinkoi tepalą randam 40€ galvoju tiekto, REIKIA. Grįžus y UK tas tepalas 28£ bučiau žinojus, kad čia UK jo yra ir kad jis tiek kainuoja bučiau sakius ačiū ne.😠😤 nu žodžiu vienas nusivylimas su tepalo kaina o šiaip visa kita dzin.
Man tai išvis labai gražiai gyja ir su tepalų apie pleistras net negalvojau ir nežadu pirkti.


28 svarai yra 33,5 Eur. Nemanau kad 6,5 Eur yra kazkas, del ko verta nervuotis, ypac turint omeny operacijos kaina, kuria dar reikes kartoti kas 10 metu. mirksiukas.gif

Beje siandien Zmoniu zurnale viena zinoma ponia su gelsva suknele yra su dirzu po krutines operacijos (tas baltas su lipucke, net lipuckes vieta aiski), matosi akivaizdziai biggrin.gif Labai nekokia mintis detis sviesius drabuzius. As kolkas i visus renginius su juodais varau.
Papildyta:
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 04 19, 23:49)
Pasipasakok albume unsure.gif Na tikiuosi, kad su pacia operacija viskas gerai.
Sakes, 150 svaru uz siulu traukima blink.gif


Beje pas mane isvis siulu nebuvo- jokiu. Zaizda suklijuota med klijais, po 2 svaiciu jie patys nusilupa. Jokiu dezinfekavimu, siulu traukimu, krauju ar pan.
Atsakyti
QUOTE(Žvačka @ 2017 04 20, 08:21)
Kokia foto siusti?  ax.gif

Labas gyvataites 4u.gif
Aciu uz nuotraukas. O tu juk po op, teisingai?
Albumas sukurtas, reikia prabasuot ;) panos, liskit albuman smile.gif
Atsakyti

28 svarai yra 33,5 Eur. Nemanau kad 6,5 Eur yra kazkas, del ko verta nervuotis, ypac turint omeny operacijos kaina, kuria dar reikes kartoti kas 10 metu. mirksiukas.gif

Beje siandien Zmoniu zurnale viena zinoma ponia su gelsva suknele yra su dirzu po krutines operacijos (tas baltas su lipucke, net lipuckes vieta aiski), matosi akivaizdziai biggrin.gifLabai nekokia mintis detis sviesius drabuzius. As kolkas i visus renginius su juodais varau.
Papildyta:

Beje pas mane isvis siulu nebuvo- jokiu. Zaizda suklijuota med klijais, po 2 svaiciu jie patys nusilupa. Jokiu dezinfekavimu, siulu traukimu, krauju ar pan.

Varciau zurnala, rytoj ieskosiu tos ponios geltonos, bais paziuret noriu 😃 

Atsakyti
QUOTE(Alexi19 @ 2017 04 20, 21:29)
Labas gyvataites  4u.gif
Aciu uz nuotraukas. O tu juk po op, teisingai?
Albumas sukurtas, reikia prabasuot ;) panos, liskit albuman smile.gif


Laba, issiunciau tau foto ax.gif
Atsakyti

Nu sudominot ir mane del zurnalo ir geltonos ponios 😉

Siandien naktis buvo ne kazka...kazkaip neisipatoginau, sonus skauda..pasiilgau normalaus issimiegojimo.😓

Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 04 21, 07:45)
<p>Nu sudominot ir mane del zurnalo ir geltonos ponios 😉</p><p></p><p>Siandien naktis buvo ne kazka...kazkaip neisipatoginau, sonus skauda..pasiilgau normalaus issimiegojimo.😓</p>


As per 3 savaites ipratau ant nugaros kiegot, o sian ant sono buvo nepatogu - (-) spaudziasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2017 04 20, 22:20)
28 svarai yra 33,5 Eur. Nemanau kad 6,5 Eur yra kazkas, del ko verta nervuotis, ypac turint omeny operacijos kaina, kuria dar reikes kartoti kas 10 metu. 


Butent.

Mano pjuviai irgi klijuoti buvo. Bet pamenu bent pora merginu, kurios pacios siulus issitrauke, daug sugebejimu tam nereikia ;)

QUOTE(dr. @ 2017 04 21, 08:45)
Nu sudominot ir mane del zurnalo ir geltonos ponios 😉


Imeskit kas nors foto tos ponios, smalsu ir man 😊
Atsakyti
QUOTE(Žvačka @ 2017 04 21, 07:49)
As per 3 savaites ipratau ant nugaros kiegot, o sian ant sono buvo nepatogu - (-) spaudziasi biggrin.gif

Aš jau ant šonu miegojau 3sav. Aišku ne taip kaip prieš tai, bet pavyko. Nes nugara sumedėjus buvo nuo gulėjimo tik ant nugaros.😀
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 04 21, 08:20)
Butent.

Mano pjuviai irgi klijuoti buvo. Bet pamenu bent pora merginu, kurios pacios siulus issitrauke, daug sugebejimu tam nereikia ;)
Imeskit kas nors foto tos ponios, smalsu ir man 😊


Tam sugebejimu daug nereikia kai pora siuliuku issitraukt,o kai reikia po trigubos op trauktis paciai,tai geriau nezaisti.

Papildyta:
QUOTE(MrsNorris @ 2017 04 21, 08:20)
Butent.

Mano pjuviai irgi klijuoti buvo. Bet pamenu bent pora merginu, kurios pacios siulus issitrauke, daug sugebejimu tam nereikia ;)
Imeskit kas nors foto tos ponios, smalsu ir man 😊


Bandziau rasti ta geltona suknele zmonese internete,nieko neradau ax.gif bet seip manau kad ir kas ji ten butu,zinojo,kad matosi viskas,ir jai giliai dzin..arba reklamos pritruko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 21 balandžio 2017 - 09:45
QUOTE(liida @ 2017 04 21, 07:45)
Tam sugebejimu daug nereikia kai pora siuliuku issitraukt,o kai reikia po trigubos op trauktis paciai,tai geriau nezaisti.

drinks_cheers.gif as pati issitraukiau, bet patikekit, juos traukti reikejo visai ne taip kaip daugelis isivaizduoja! As atsiklausiau sesutes kaip, ji man paaiskino, kaip susiuta ir kaip traukti! Reikia zinoti, butent kokiu budu siuta ir kokiu budu traukti. Nera taip paprasta. Ypac areoles yra tam tikru budu siuvamos, todel pacios niekada to nedarykim 4u.gif
Atsakyti

Zurnale randu tik Kaetana su gelsva 😁

Atsakyti