Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Ypac kai isejus per duris,sedi i taxi ir i viesbuty ilsetis ir gydytis kaip sakoma.Man buvo patogu visai tas maisiukas,bet manes atsiklause ..

Jo, jei tiesiai niekir neuzsukant , tai tikrai patogu.bet manes neatsiklause...butu atsiklause gal as irgi buciau sakius, jo duokit .pirksiu cia, kai viskas supakuota patogu.bet man kazkaip idave ir pasake suma...

O beja, gavot sutarti tik su klinikos direktoriaus parasu ar jum pasirasinejo operaves gydytojas kazkur gr.ch?

Beja, ir pasa turbut jau reiktu uzsiregistruot ? Nelaukt geresniu oru? :D

Atsakyti

Nu kas cia su jais darosi...vis papuola nesusipratimai visokie...🤔

Atsakyti

Man to maišiuko nedavė, nes sakiau, jog pati nusipirksiu. Bet šiaip, Octonispet dezinfekcinis purškalas - 9 eurai Dermatix Ultra, jei 16g, kainuos apie 40 eurų pleistrai apie 2 eurus Homeopatinės tabletės Traumel - 15 eurų Nimesil - apie 10 eurų
Bet tai klinikoj dar pigiau gaunasi nei vaistinej, jeigu cia vaistines kainos surasytos 🙂 Ir jeigu cia butent tai, ko reikia, tai ziauriai patogu. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot'e: 20 balandžio 2017 - 15:52

Bet tai klinikoj dar pigiau gaunasi nei vaistinej, jeigu cia vaistines kainos surasytos 🙂

Nu biski didesnes kainas surase...

Drauge snd atnese man nimesilio papildomai.turejo recepta.tai uz 20pakeliu sumokejo 3 eurus su centais..

I maisiuka ideta man 10vnt buvo.

O traumel tabletes nepilnai 7eurai ziurejau.

Tai faktiskai panasi kaina ir gaunasi perkant vaistinej ar pas juos.gal koks vienas kitas euras skirtumas.

Atsakyti
QUOTE(Žvačka @ 2017 04 20, 14:21)
Kokia foto siusti?  ax.gif

Tai nuotrauką prieš o jai jau pasidarius tai po op. O jai abu tai prieš ir po kaip sugalvoji. smile.gif

O va žiūrėkit čia kai pradėjom apie tuos kremus nu tai Ebay užmačiau galima po 16£ 20£ nusipirkti nu tik kaip Liida rašė gal ten kas skiriasi neatkreipiau dėmesio y tai reikės pasidomėti. O tos kurios planuoja op ir pirkti ta kremą tai geriau pasižvalgykit reikiamo kremo internete tikrai galima nusipirkti pigiau nei už 40€😳
Atsakyti

Pagalbos !!!

Nu kas angliskai cia man padesit.

Pildau polytech puslapy garantini ta vadinama..

* In front of the pectoralis muscle

 *Behind the pectoralis muscle

*Other position

Kuria cia butu , kad deta pusiau po raumeniu ?

2?

Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 04 20, 16:24)
<p>Pagalbos !!!</p><p></p><p>Nu kas angliskai cia man padesit.</p><p>Pildau polytech puslapy garantini ta vadinama..</p><p></p><p>* In front of the pectoralis muscle</p><p> *Behind the pectoralis muscle</p><p>*Other position</p><p></p><p>Kuria cia butu , kad deta pusiau po raumeniu ?</p><p>2?</p>

Nieko niekada nepildziau!Pirma karta girdziu... juk jie viska ten sutvarko, tau tik pasa iduoda. Jei reikejo, tai man niekas nieko apie tai net neuzsimine. Kas dar tokios 'tundros' kaip as biggrin.gif
Atsakyti

Nieko niekada nepildziau!Pirma karta girdziu... juk jie viska ten sutvarko, tau tik pasa iduoda. Jei reikejo, tai man niekas nieko apie tai net neuzsimine. Kas dar tokios 'tundros' kaip as biggrin.gif

Bet juk tau kas metus poto turi ateit ju laiskai is polytecho, uzpildai ir taip tesiama "garantija" ...

Nu as skaiciau kad reik uzregistruot ta pasa 🤔

Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2017 04 20, 18:34)
Nieko niekada nepildziau!Pirma karta girdziu... juk jie viska ten sutvarko, tau tik pasa iduoda. Jei reikejo, tai man niekas nieko apie tai net neuzsimine. Kas dar tokios 'tundros' kaip as  biggrin.gif


Man davė kortelę, bet nesakė kad reikia pačiai pildyti, eisiu po mėn apžiūrai ir paklausiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 04 20, 18:24)
<p>Pagalbos !!!</p><p></p><p>Nu kas angliskai cia man padesit.</p><p>Pildau polytech puslapy garantini ta vadinama..</p><p></p><p>* In front of the pectoralis muscle</p><p> *Behind the pectoralis muscle</p><p>*Other position</p><p></p><p>Kuria cia butu , kad deta pusiau po raumeniu ?</p><p>2?</p>

Jei pasakė registruoti garantinį vadinasi REIKIA. Mano implantam daktaras sutvarkė pats o va šaliai gulinčiai moteriai ja operavo kitas daktaras atėjęs pasakė pačiai užsiregistruoti. Man kai nieko nesakė ir kai išgirdau kad jai reikia registruoti aš savo daktaro paklausiau man kaip? Jis pasakė jie patys sutvarko. Čia tas pats kaip buvo ji buvo su drenais aš ne ir paklausiau daktaro kodėl man to nėra? Atsakė jis su jais nedyrba nebent jau žino tikrai jų reiks, tai tas pats ir su tais implantais jie užregistruoja.
Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 04 20, 16:36)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="KELV'ita" data-cid="71580979" data-time="1492706089"><div><p>Nieko niekada nepildziau!Pirma karta girdziu... juk jie viska ten sutvarko, tau tik pasa iduoda. Jei reikejo, tai man niekas nieko apie tai net neuzsimine. Kas dar tokios 'tundros' kaip as vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Bet juk tau kas metus poto turi ateit ju laiskai is polytecho, uzpildai ir taip tesiama "garantija" ...</p><p>Nu as skaiciau kad reik uzregistruot ta pasa 🤔</p>

Tai as net neabejoju, kad garantija yra ir ji reikalinga.Bet as beveik 100proc isitikinus, kad jie viska registruoja patys.
O kur tu taip perskaitei? Sutartyje?
Atsakyti

Tai as net neabejoju, kad garantija yra ir ji reikalinga.Bet as beveik 100proc isitikinus, kad jie viska registruoja patys.
O kur tu taip perskaitei? Sutartyje?

Ne ,kazkur skaitydama forumus ar fb 🤔 nu sestadieni vaziuoju apziurai, reiks uzklaust 🙈

Atsakyti