Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Bandziau su nauja versija,kazko prisispaudziau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 20 balandžio 2017 - 10:36

As vakar irgi apie pleistrus susimasciau tuos randam, kol lt esubgal reiktu isigyt...

Ir siaip vakar likau labai nemaloniai nustebinta gr.ch., kai atejau recepto antibijotikam.idave man maisiuka administratore su vaistais viduje.sako cia vaistai reikalingi, kaip naudot lapukas viduje...50euru... 😲 nu ok.sumokejaau.tik namie pradejau pakuot maisiuka...10pakeliu nimesilio, purskalas dezinfekuot zaizdai pries pleistro klijavima po duso, tepaliukas randam ir kazkokios hemeopatines tabletytes ..nu nzn nzn...

As gal turiu koki purskala zaizdom, gal ir nimesilio pas mane namie pilnos lentynos?! Pvz nuo ankstesnes ligos..manau butu protingiau surasyt kokiu vaistu reik, ko reik... receptus iduot, jei kazkokie receptiniai vaistai.

Nu bet biznis cia aisku panasu :) aisku, gal kitiem patogu taip..

Bet pvz as vietoj to tepaliuko randam labiau pleistro noreciau.🤕

Issiliejau...

Atsakyti

Panos, sudarykite reikalingu vaistuku, pleistriuku, tepaliuku ir tt sarasiuka 🙏🏻 Ziauriai naudinga butu 😇 Tikrai, susiziuretum gal namuose kazka turi, padiruostum is anksto kas geriausia nuo skausmo, randu. Paskui va iduoda ir prisiperki reik nereik 😉

Atsakyti
Tie silikoniniai pleistrai vadinasi Mepiform 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 04 20, 10:44)
<p>As vakar irgi apie pleistrus susimasciau tuos randam, kol lt esubgal reiktu isigyt...</p><p>Ir siaip vakar likau labai nemaloniai nustebinta gr.ch., kai atejau recepto antibijotikam.idave man maisiuka administratore su vaistais viduje.sako cia vaistai reikalingi, kaip naudot lapukas viduje...50euru... 😲 nu ok.sumokejaau.tik namie pradejau pakuot maisiuka...10pakeliu nimesilio, purskalas dezinfekuot zaizdai pries pleistro klijavima po duso, tepaliukas randam ir kazkokios hemeopatines tabletytes ..nu nzn nzn...</p><p>As gal turiu koki purskala zaizdom, gal ir nimesilio pas mane namie pilnos lentynos?! Pvz nuo ankstesnes ligos..manau butu protingiau surasyt kokiu vaistu reik, ko reik... receptus iduot, jei kazkokie receptiniai vaistai.</p><p>Nu bet biznis cia aisku panasu smile.gif aisku, gal kitiem patogu taip..</p><p>Bet pvz as vietoj to tepaliuko randam labiau pleistro noreciau.🤕</p><p>Issiliejau...</p>

Nu aš tai už visa šita gal apie 25€ sumokėjau. Tik paskui kas sunervino po siūlu traukimo pirkau pas juos klinkoi tepalą randam 40€ galvoju tiekto, REIKIA. Grįžus y UK tas tepalas 28£ bučiau žinojus, kad čia UK jo yra ir kad jis tiek kainuoja bučiau sakius ačiū ne.😠😤 nu žodžiu vienas nusivylimas su tepalo kaina o šiaip visa kita dzin.
Man tai išvis labai gražiai gyja ir su tepalų apie pleistras net negalvojau ir nežadu pirkti.
Atsakyti

Nu aš tai už visa šita gal apie 25€ sumokėjau. Tik paskui kas sunervino po siūlu traukimo pirkau pas juos klinkoi tepalą randam 40€ galvoju tiekto, REIKIA. Grįžus y UK tas tepalas 28£ bučiau žinojus, kad čia UK jo yra ir kad jis tiek kainuoja bučiau sakius ačiū ne.😠😤 nu žodžiu vienas nusivylimas su tepalo kaina o šiaip visa kita dzin. Man tai išvis labai gražiai gyja ir su tepalų apie pleistras net negalvojau ir nežadu pirkti.
Nu 25...bet 50eur.... 172litai ..kosmosas.dievazi...

Dar ir daugiau ..nelygiai 50sumokejau.nu ka darysi.norejau papu , tai tie papildomi 50euru nieko  ..:D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dr.: 20 balandžio 2017 - 12:11
QUOTE(Chocolatea @ 2017 04 20, 10:36)
Nu aš tai už visa šita gal apie 25€ sumokėjau. Tik paskui kas sunervino po siūlu traukimo pirkau pas juos klinkoi tepalą randam 40€ galvoju tiekto, REIKIA. Grįžus y UK tas tepalas 28£ bučiau žinojus, kad čia UK jo yra ir kad jis tiek kainuoja bučiau sakius ačiū ne.😠😤 nu žodžiu vienas nusivylimas su tepalo kaina o šiaip visa kita dzin.
Man tai išvis labai gražiai gyja ir su tepalų apie pleistras net negalvojau ir nežadu pirkti.

Gal tas pats gal ne pasiziurek ten yra ultra ar kaip,o uk vaistinej tokio neturejo tik paprasta dermatix
Papildyta:
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 04 19, 21:49)
Pasipasakok albume unsure.gif Na tikiuosi, kad su pacia operacija viskas gerai.
Sakes, 150 svaru uz siulu traukima blink.gif

As tau veliau i az brukstelsiu.Kolkas dar anksti guostis.Gal dar bus ok viskas.
Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 04 20, 11:44)
<p>As vakar irgi apie pleistrus susimasciau tuos randam, kol lt esubgal reiktu isigyt...</p><p>Ir siaip vakar likau labai nemaloniai nustebinta gr.ch., kai atejau recepto antibijotikam.idave man maisiuka administratore su vaistais viduje.sako cia vaistai reikalingi, kaip naudot lapukas viduje...50euru... 😲 nu ok.sumokejaau.tik namie pradejau pakuot maisiuka...10pakeliu nimesilio, purskalas dezinfekuot zaizdai pries pleistro klijavima po duso, tepaliukas randam ir kazkokios hemeopatines tabletytes ..nu nzn nzn...</p><p>As gal turiu koki purskala zaizdom, gal ir nimesilio pas mane namie pilnos lentynos?! Pvz nuo ankstesnes ligos..manau butu protingiau surasyt kokiu vaistu reik, ko reik... receptus iduot, jei kazkokie receptiniai vaistai.</p><p>Nu bet biznis cia aisku panasu smile.gif aisku, gal kitiem patogu taip..</p><p>Bet pvz as vietoj to tepaliuko randam labiau pleistro noreciau.🤕</p><p>Issiliejau...</p>

Man to maišiuko nedavė, nes sakiau, jog pati nusipirksiu.

Bet šiaip, Octonispet dezinfekcinis purškalas - 9 eurai
Dermatix Ultra, jei 16g, kainuos apie 40 eurų
pleistrai apie 2 eurus
Homeopatinės tabletės Traumel - 15 eurų
Nimesil - apie 10 eurų

Normalu, kai klinikoje perki, kad dar sumoki jų antkainį. Čia kaip bare perkant alų ne už parduotuvinę alaus kainą. Tikrai niekas nesirūpins, kad nenukentėtų jūsų piniginė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 04 20, 12:00)
Man to maišiuko nedavė, nes sakiau, jog pati nusipirksiu.

Bet šiaip, Octonispet dezinfekcinis purškalas - 9 eurai
Dermatix Ultra, jei 16g, kainuos apie 40 eurų
pleistrai apie 2 eurus
Homeopatinės tabletės Traumel - 15 eurų
Nimesil - apie 10 eurų

Normalu, kai klinikoje perki, kad dar sumoki jų antkainį. Čia kaip bare perkant alų ne už parduotuvinę alaus kainą. Tikrai niekas nesirūpins, kad nenukentėtų jūsų piniginė  4u.gif

Ypac kai isejus per duris,sedi i taxi ir i viesbuty ilsetis ir gydytis kaip sakoma.Man buvo patogu visai tas maisiukas,bet manes atsiklause tiek pirma kart tiek dabar.Nesikabinekit prie tu administratoriu,jos maziausia vaidmeny atlieka sekmingoj op!maciau as tokiu kur administratore dantis issiepus kaip begali,o paciente vistiek savo pozoj kas as...bent jau administratores tai tikrai normalios gr.chr.Bet kaip sakau koks skirtumas kokios jos,bunant paciai besisypsanciai ir draugiskai viskas bus ok,labiau reiktu koncentruotis i paty daktara.
Atsakyti
http://www.15min.lt/...duoti-59-785994
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 04 20, 09:41)
Labas.

Siųsk nuotraukas Alexi jai nori patekti y albumą.  4u.gif


Kokia foto siusti? ax.gif
Atsakyti

Man to maišiuko nedavė, nes sakiau, jog pati nusipirksiu.


Nu va , man idave as ir paimiau.bet aj..nu turiu db.sutaupysiu laiko..tik kad pleistru vistiek reik ieskot pirkt..vakar sustojau vaistinej, turejo vos viena reikiama :D galejo bent pleistru dar tada idet :D 

Ryt lysiu i dusa visa.bandysiu keistis juos :)

Atsakyti