Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(dr. @ 2017 04 19, 13:24)
<p>Pasirodo operacijos metu kai sudejo manuosius 315 i abi krutis, sodino ir pamate, kad man vienas iskyla lyg kad butu apvalus.dar paisant mane daktaras brezdamas sako labai sonkaulis iskiles, ar neturejai kokio ivykio..neturejau. tai va operacijos metu kai pamate, kad vaizdelis nekoks , susisauke daktaru konsiliuma ir nusprende , kad kita des implanta , ta su iskilusiu sonkauliu paliko-315ml, o i kita dejo apvalu -360ml. , siandien ziurint jie vienodi .gal net tas kur 315ml didesnis atrodo...sake mane butinai nori po 2 menesiu pamatyt ..tai va.tokie reikalai pas mane.neprisisapnavo panasu.</p><p></p><p>Klausimas ka nereceptinio nuo skausmo naudojot ? Man nimesilio tik i maisiuka idejo.purskala, bet cia kaip suprantu purkst keiciant pleistrus, dermatit tepaliuka, bet jis tik randam gydyt ? ir traumell tabletes.antibijotikus israse, bet sake gert jei sukils temp..</p><p>Tai ir nzn ar tik nimesilio pakaks.siaip nejudant ok.neskauda lb , bet jei judet tai skauda...</p><p>Nieko nakciai ziuriu negavau .miegojot be migdomuju...</p>

Kaip ydomiai. Duok D... kad po laiko nesimatytų tie sudėti ir dydžiai skirtingi ir implantai...
aš geriau antibiotikus juos sugėriau ir tada nimesili geriau ta nimesili tai pabaigiau tik gal pora sav atgal nepilnu.
Atsakyti

Kaip ydomiai. Duok D... kad po laiko nesimatytų tie sudėti ir dydžiai skirtingi ir implantai...
aš geriau antibiotikus juos sugėriau ir tada nimesili geriau ta nimesili tai pabaigiau tik gal pora sav atgal nepilnu.

Bijau ir as to skirtumo...

Idomus sprendimas cia buvo daktaro.nu ziuresim..tikiuos nereiks keist...

Kam foto siust pretenduot papult i albuma? Nebepamemu...

Atsakyti

Manau gerai, kad gyd nedejo bile deti kas sutarta, o paskui sakyti, kad cia tavo fiziologinis dalykas, persidaryk, jeigu netinka. Paziurejo, pasitare, ivertino ir prieme sprendima, kuris geriausias ir graziausias 🙂

Atsakyti

Manau gerai, kad gyd nedejo bile deti kas sutarta, o paskui sakyti, kad cia tavo fiziologinis dalykas, persidaryk, jeigu netinka. Paziurejo, pasitare, ivertino ir prieme sprendima, kuris geriausias ir graziausias 🙂

Pamasciau ir as apie tai , kad galejo juk det ka taremes ir nurasyt poto fiziologijai.

Nu reik lauk.

Maudzia. 

Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 04 19, 18:40)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Pinot'e" data-cid="71578662" data-time="1492623016"><div><p>Manau gerai, kad gyd nedejo bile deti kas sutarta, o paskui sakyti, kad cia tavo fiziologinis dalykas, persidaryk, jeigu netinka. Paziurejo, pasitare, ivertino ir prieme sprendima, kuris geriausias ir graziausias 🙂</p></div></blockquote><p>Pamasciau ir as apie tai , kad galejo juk det ka taremes ir nurasyt poto fiziologijai.</p><p>Nu reik lauk.</p><p>Maudzia. </p>

na tikrai idomus sprendimas


sendien buvau siulu issiimti,sumokejau 150 svaru! uz tai,buciau zinojus,kad tiek kainuos buciau bandzius I GP skambintis..nepamenu ar kuri traukesi juos GP UK?as taip laukiu kol galesiu viska papasakoti jums,kolkas sukandus dantis laukiu kaip viskas baigsis cia man kaip sugys ir pan.Gal labai daug isgascio ir tiek,bet seip labai atydziai rinkites savo daktariukus!ir arba siulus traukites Lt arba is anksto issiaiskinkite kur juos jums juos isims,bei turekite ju plana{kaip jie siusiuti}
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 19 balandžio 2017 - 21:19
Liida, aš už kraujo tyrimą katei sumokėjau 110 svarų, tai nenustebinai. Bet turėsiu minty.
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 04 19, 22:16)
na tikrai idomus sprendimas
sendien buvau siulu issiimti,sumokejau 150 svaru! uz tai,buciau zinojus,kad tiek kainuos buciau bandzius I GP skambintis..nepamenu ar kuri traukesi juos GP UK?as taip laukiu kol galesiu viska papasakoti jums,kolkas sukandus dantis laukiu kaip viskas baigsis cia man kaip sugys ir pan.Gal labai daug isgascio ir tiek,bet seip labai atydziai rinkites savo daktariukus!ir arba siulus traukites Lt arba is anksto issiaiskinkite kur juos jums juos isims,bei turekite ju plana{kaip jie siusiuti}

Eina sau, po korekcijos, atrodo, jau galima tikėtis ramybės ir aiškumo, o ne dar daugiau sumaišties.
Labai linkiu, kad viskas tau gerai sugytų ir mintys susidėliotų į gerą.

O kaip siūlams traukti, kažkaip labai daug paėmė. Juk ten vienas du ir ištraukta..
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 04 19, 21:16)
na tikrai idomus sprendimas
sendien buvau siulu issiimti,sumokejau 150 svaru! uz tai,buciau zinojus,kad tiek kainuos buciau bandzius I GP skambintis..nepamenu ar kuri traukesi juos GP UK?as taip laukiu kol galesiu viska papasakoti jums,kolkas sukandus dantis laukiu kaip viskas baigsis cia man kaip sugys ir pan.Gal labai daug isgascio ir tiek,bet seip labai atydziai rinkites savo daktariukus!ir arba siulus traukites Lt arba is anksto issiaiskinkite kur juos jums juos isims,bei turekite ju plana{kaip jie siusiuti}

Pasipasakok albume unsure.gif Na tikiuosi, kad su pacia operacija viskas gerai.
Sakes, 150 svaru uz siulu traukima blink.gif
Atsakyti

na tikrai idomus sprendimas


sendien buvau siulu issiimti,sumokejau 150 svaru! 

Oho 😑

Manes klause gal anglijoj gyvenu , kai pasakiau , kad siulu negalesiu lt trauktis, nes ten galetu jie istraukt ...

Nors db V.Kaikaris irgi dave kontaktus Norvegijoj kazkokios lt daktares, kuri nuo manes apie 100km gyvena, tai istrauks ji.nu vis arciau ir paprasciau, nei vel i lietuva keliaut....😐

Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 04 19, 21:16)

sendien buvau siulu issiimti,sumokejau 150 svaru! uz tai,buciau zinojus,kad tiek kainuos buciau bandzius I GP skambintis..nepamenu ar kuri traukesi juos GP UK?as taip laukiu kol galesiu viska papasakoti jums,kolkas sukandus dantis laukiu kaip viskas baigsis cia man kaip sugys ir pan.Gal labai daug isgascio ir tiek,bet seip labai atydziai rinkites savo daktariukus!ir arba siulus traukites Lt arba is anksto issiaiskinkite kur juos jums juos isims,bei turekite ju plana{kaip jie siusiuti}


Ogho kainos blink.gif Man nereikėjo traukti, siuvo su tirpstančiais ax.gif Bet jau 3 savaitės, o vis dar visa oda skauda, negaliu paliesti verysad.gif

O kaip patekti į albumą?
Atsakyti
QUOTE(Žvačka @ 2017 04 20, 06:52)
Ogho kainos  blink.gif  Man nereikėjo traukti, siuvo su tirpstančiais  ax.gif  Bet jau 3 savaitės, o vis dar visa oda skauda, negaliu paliesti verysad.gif

O kaip patekti į albumą?

Labas.

Siųsk nuotraukas Alexi jai nori patekti y albumą. 4u.gif
Atsakyti

Patarciau susisiekti su ta ,daktare,is anksto.Nes ta pas ka as traukiaus vakar labai principinga,mandra ir supratau traukia ne visiems..Bet labiausei sunervavo mane tai,kad as suzinojau jau po korekcijos apie tai,kad mergina turejusi pasirupinti siulu istraukimu,tos paslaugos nebeteikia.Nei gydytojas, nei ji to man nepranese.Kai budama dar ten po korekcijos is kart bandziau susisiekti,susitarti del laiko tai po paros teikesi paskambinti kazkas kitas ir pranesti.

 

Tiesa priminkit kaip butent vadinasi tie silikoninei pleistrai?tepaliuka turiu,bet manau geriau veiks pleistrai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 20 balandžio 2017 - 10:26