Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

ka pradingusios, kad pati pasiplovus biggrin.gif as tai taves laukiau, kol va parasysi smile.gif kelios mergaites i albuma lyg norejo prasytis mastau.gif
Sventes smagiai wub.gif Dabar ieskau, i koki viesbuti "ant" MB gimtadienio palekt, cia uz menesio. As tai labai noreciau keliom dienom kur silciau, bet anas labai nori bais brangiu garso koloneliu, tai turbut teks man sildytis pries jas biggrin.gif rolleyes.gif

QUOTE(kristinita @ 2017 01 04, 21:57)
Ir dar -ar šarvus būtina iki 8sav nesiot -ar kada jų galima diena jau atsisakyti?smile.gif visom kurios bijo-nebijokit,vyras skeptiškai žiūrėjo -db atitraukti akių negali biggrin.gif
mirksiukas.gif clap_1.gif good.gif

QUOTE(*Indrulka* @ 2017 01 05, 05:26)
Rytoj ir manęs laukia ta diena
prisiduok, kai jau maigyt telefona sugebesi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 01 06, 22:00)
ka pradingusios, kad pati pasiplovus biggrin.gif as tai taves laukiau, kol va parasysi  smile.gif kelios mergaites i albuma lyg norejo prasytis  mastau.gif
Sventes smagiai wub.gif Dabar ieskau, i koki viesbuti "ant" MB gimtadienio palekt, cia uz menesio. As tai labai noreciau keliom dienom kur silciau, bet anas labai nori bais brangiu garso koloneliu, tai turbut teks man sildytis pries jas  biggrin.gif  rolleyes.gif

Mielai dabar dingčiau kur nors, kur šilčiau, bus tų kolonėlių, o ir dovana abipusė biggrin.gif

Šiandien prie -20 negalėjau atsidžiaugt, kad mano senukė dyzelinė užsikūrė, nors keletą kaimynų mašinų taip ir liko laukt atšilimo. Kita vertus gerai - gatvėse ramu, važiuoji kamščių metu, o tų kamščių kaip nėr taip nėr.

Žinau, merginos prašosi, aš jas retai matau, bet visada galima siųsti foto ir bandyt laimę.


Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 01 06, 21:46)
Sveikos.

MrsNorris tai žinau, kur pradingo. Išsigando, kad vyno man reiks statyt  biggrin.gif



Nu prasyyyciau biggrin.gif . Uzsilaksciau per visas sventes ir gimines, tik vakar vakare atlekem is uk i Vilniu, siandien turetume namo skrist, bet vyras serga, tai jei neisskrisim, galesim eit islenkt butelaiti tongue.gif

QUOTE(moocho @ 2017 01 06, 22:00)
As tai labai noreciau keliom dienom kur silciau, bet anas labai nori bais brangiu garso koloneliu, tai turbut teks man sildytis pries jas 


Ibizoj sako koloneles gerai sildo biggrin.gif

Pz pz pz kaip salta, vakar 5 min lauke taxi laukiau, tai toks jausmas, kad plaukai po viena galva palieka susale blink.gif . Taip ir zinojau, kad atsirugs man sita svajone apie white xmass. Never again...

Linkejimai visoms, ir sveikinimai naujai pasigrazinusioms 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, sušalusios 4u.gif

Šaltoka, bet kai nereikia į lauką, tai visai dzin biggrin.gif

Šiandien jau ketvirta diena, tai vakar jau negėriau nuo skausmo, šiandien turbūt irgi negersiu. Naktį tik išgeriu migdomųjų pusę tabletės, kad ramiai išmiegočiau, nes sprandą ir kaklą jau skauda. Vyras pamasažavo biškiuką, dar su šilta pūsle po sprandu miegojau, tai nieko. ax.gif Labai erzina liemenėlė, visur veržia, spaudžia, labai nepatogu ant pjuvių, skauda net kartais, bet gal gyja čia po biški. Tai žiauriai faina, kai einu nusipraust ir pasikeist pleistrus, tokia laisvė biggrin.gif Beje, mano vienas (.) šiek tiek didesnis ir apvalesnis, gal labiau patinęs, bus matyt, bet ir natūraliai jis man būdavo biški didesnis rolleyes.gif
o mano vyrelis laukia nesulaukia, kada galės pačiupinėt biggrin.gif rolleyes.gif
Tai tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Akimirkos jėga @ 2017 01 06, 17:57)
Tai man tikrai ne M, su 335 ml, jaučiu kokį 34 B ar S?


Yra puslapi size chart, paziurek 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Agiku @ 2017 01 06, 20:46)
Butri, visgi įsiprašei korekcijai. Na, tikiuosi, kad gausi taip trokštamą tobulumą. Ar čia korekcija į didesnius?  biggrin.gif
Linkiu, kad darbinė kelionė būtų produktyvi, pamatysi, šauniai pasirodysi  mirksiukas.gif


Noreciau i didesnius palauksiu 5metelius, nors dabar sukudau, tai atrodo ir taip dideli tie papai bigsmile.gif biggrin.gif aciu! 4u.gif
Atsakyti

Parskridau iš ten kur šilčiau, tai dabar žiauri adaptacija iš +30 į -20 grįžt 🙄

Mrs.suprantu tave, net labai. Tas dvi savaites mėgavaus saule, šiluma ir pagalvodavau kad tu tai nuolat tai turi. 😊

 

su naujais, merginos!

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Zinau, kad retas svecias as cia, i albumeli net nedrisiu prasytis, nors labai rupi pamatyti rezultatus is patikimu saltiniu mirksiukas.gif biggrin.gif

As jau dienas skaiciuoju, ta Vasario 5 diena atrodo taip toli... Labai bijau salciu, nes kur gyvenu, +10 siandien, o ir siaip iki 0 net nenukrenta biggrin.gif prisipirkus papildu, stiprinu organizma, kiek imanoma.

Klausimelis: ka vezetes i ligonine? As busiu viena, turesiu viskuo pasirupinti, kad butu kuo lengviau bent pora dienu. Ir ar teisybe, kad negalima nagu lakuotis pries operacija blink.gif pas mane geliniai, prigasdino mane jau internetas unsure.gif biggrin.gif

Ir kitas klausimas: ar visos dejotes vienodo dydzio implantus?
Atsakyti
QUOTE(MissFoxy @ 2017 01 07, 23:10)

Klausimelis: ka vezetes i ligonine? As busiu viena, turesiu viskuo pasirupinti, kad butu kuo lengviau bent pora dienu.  Ir ar teisybe, kad negalima nagu lakuotis pries operacija  blink.gif  pas mane geliniai, prigasdino mane jau internetas  unsure.gif  biggrin.gif

Ir kitas klausimas: ar visos dejotes vienodo dydzio implantus?


Nieko nesiveziau, tik dantu sepetuka ir pasta smile.gif
Siaip patogiau persirengimui namo turet su uztrauktu kazkoki dzemperi ir platesnes kelnes, nes rankyciu nejausi.

Mano nagai irgi buvo geliniai, jokiu komentaru del to nebuvo.

Atsakyti
QUOTE(SevenEleven @ 2017 01 08, 09:33)
Nieko nesiveziau, tik dantu sepetuka ir pasta smile.gif
Siaip patogiau persirengimui namo turet su uztrauktu kazkoki dzemperi ir platesnes kelnes, nes rankyciu nejausi.

Mano nagai irgi buvo geliniai, jokiu komentaru del to nebuvo.

O pizamos kazkokios nereikia?.. As jau pradejau planuoti pilna tasiuka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MissFoxy @ 2017 01 08, 11:19)
O pizamos kazkokios nereikia?..
ziurint kur tu darysies. Grozio Chir., pas TA, SV tai duoda viska, atsibundi jau su pizama, yra ir tapkes, ir siaip ko panoresi - ta atnes.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MissFoxy @ 2017 01 07, 22:10)
Sveikos  4u.gif

Zinau, kad retas svecias as cia, i albumeli net nedrisiu prasytis, nors labai rupi pamatyti rezultatus is patikimu saltiniu  mirksiukas.gif  biggrin.gif

As jau dienas skaiciuoju, ta Vasario 5 diena atrodo taip toli... Labai bijau salciu, nes kur gyvenu, +10 siandien, o ir siaip iki 0 net nenukrenta  biggrin.gif  prisipirkus papildu, stiprinu organizma, kiek imanoma.

Klausimelis: ka vezetes i ligonine? As busiu viena, turesiu viskuo pasirupinti, kad butu kuo lengviau bent pora dienu.  Ir ar teisybe, kad negalima nagu lakuotis pries operacija  blink.gif  pas mane geliniai, prigasdino mane jau internetas  unsure.gif  biggrin.gif

Ir kitas klausimas: ar visos dejotes vienodo dydzio implantus?


Skaiciau kad negalima, bet cia panos vare ir su geliniais ir su nulakuotais, gali administratoriai paskmabint ar laiska parasyt, pasakys. As veziausi savo rubus, bet dave pizama tai kaip ir nereikejo, dantu pasta, sepetukas, micelinis vanduo, patogus rubai paskui apsirengti su uztrauktuku, batai lengvai ismaunami.

Ne visos vienodus dejosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 01 07, 14:33)
<p>Parskridau iš ten kur šilčiau, tai dabar žiauri adaptacija iš +30 į -20 grįžt 🙄</p>
<p>Mrs.suprantu tave, net labai. Tas dvi savaites mėgavaus saule, šiluma ir pagalvodavau kad tu tai nuolat tai turi. 😊</p>
<p> </p>
<p>su naujais, merginos!</p>

Laba, saule wub.gif
Kaip šeimyna laikosi?

sykį, kai grįžom iš šiltų kraštų, net jei ir nebuvo toks smarkus temperatūrų skirtumas (nuo 37 iki 17), maniškis smarkiai peršalo ir susirgo..
Kažkaip neįvertino, kad nėra taip šilta.

O čia iš vis kai -20 po +30, kosmosas, drebėčiau turbūt nevaldomai ir ištisai biggrin.gif
Dabar tai net atrodo, kad atšilo, kas čia yra -7, kai su -20 lauke teko pasivaikščioti.
Va, mačiau net gyvenime nematytą eksponatą - ėjo moteris ant palto apsirengusi kailinius biggrin.gif

Akimirkos jėga
, tu drąsiai į albumą siūlykis, seniai jau bendrauji mirksiukas.gif
Atsakyti