Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Nzn kodel jie man taip velai laika dave..pradzioj isvis buvo 17valanda.veliau atkele i 16.30, sake pasistumde laikai operacines.

Sutarty rase 6val pries op.nieko nevalgyti ir negerti.konsultacijos metu administratore sake nevalgyt ryte niekom.bet sakau man op tik puse 5 vakare..nu ji vistiek man sako .., jei nebent lb anksti ryte kelsies, bet tik truputi .lb lb mazai.nu nzn nzn..as vadovavausi sutartim.nevalgiau cepelinu pusryciam, bet sumustini ir maza jogurta su uogiene suvalgiau.likus lygiai 6val.iki op dar banana suvalgiau.nu ir db kankinuos :D noriu valgyt :)

Lektuvas nevelavo.db tik is vln i kauna reik tvarkingai suvazinet 😊

Operuos V.Kaikaris , 315ml , lasas. :)

Atsakyti
Kad viskas puikiai praeitų, Dr! 4u.gif

Esu turėjus operaciją 16:30, tai būdama labai pavyzdinga, valgyt mečiau dar vakare... ir gavau tik kitą rytą po operacijos. Maniau, sumesiu sumuštiakus ir sausainius į košę, užpilsiu arbata, ir surysiu viską dviem kąsniais, tokia išbadėjus buvau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tapatybė: 18 balandžio 2017 - 13:12

Kad viskas puikiai praeitų, Dr! 4u.gif

Esu turėjus operaciją 16:30, tai būdama labai pavyzdinga, valgyt mečiau dar vakare... ir gavau tik kitą rytą po operacijos. Maniau, sumesiu sumuštiakus ir sausainius į košę, užpilsiu arbata, ir surysiu viską dviem kąsniais, tokia išbadėjus buvau biggrin.gif

😂😂

Atsakyti
Dr., kaip tu? Parašyk, kai geriau pasijausi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agiku: 18 balandžio 2017 - 19:50

Labas rytas/vakaras 😂 As jau atsipaipaliojus, grizus i palata, ziuriu "sviesofora", pavalgiau..taip svajojau snd apie salotas ir gavau cezario salotu 😁ant vakaro sektis pradejo 😂 O siaip viskas ok.nubudau ir nepamenu kas pirmas pasake, lyg sesute, kad dejo skirtingo dydzio implanta.ne taip, kaip planavo..poto daktaras tarpdury stovejo, pasisveikino..irgi pasake , kad dejo nevienodai.ir kazka apie apvalu pasake.kad vienas toks kitas toks .?!? Kazi gali taip but ? Ar sapnavau ? :D siaip labai miego norejau, tai galejau ir nesuprast. Kai i palata atejau sesutes paklausiau, ar sapnavau, ar tikrai nevienodus dejo? Sake vienas 315, kitas 360. Nors pries op planavo vienodus. Bet as pamenu, kad mano papiai seniau pries visus maitinikus tokie ir buvo.vienas siwk tiek didesnis.nors matavimo metu to nesimate, bet matyt kai ilindo i vidu pasimate :) Ziurint db nesuprantu kuris cia yra kuris. Kolkas neskauda. Bet daktaras sake ryt ir poryt turetu skaudet labiausiai. Vairuot galesiu automatine jau po kokiu 3 dienu. Tik atbulini gali but siek tiek skaudziai jungt. :)

Ryt daktaras bus nuo ryto, suzinosiu apie ka cia kalba snd ejo kai as paipaliojaus :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dr.: 18 balandžio 2017 - 20:27

Dr, valio, sveika sugrizus 🎉 Pasiekei vistik siandien savo tiksla 😉 Kad sektusi ir toliau 👍🏻  Abejoju ar deda skirtingos formos, manyciau tik cc skirtingi. Bet taip nemazai skirtingi! Kokio profilio? Gal tu sasnausko g? Kaip tau palata? Ka duoda ir ka savo tureti? Kaip personalas? 

Atsakyti

Dr, valio, sveika sugrizus 🎉 Pasiekei vistik siandien savo tiksla 😉 Kad sektusi ir toliau 👍🏻  Abejoju ar deda skirtingos formos, manyciau tik cc skirtingi. Bet taip nemazai skirtingi! Kokio profilio? Gal tu sasnausko g? Kaip tau palata? Ka duoda ir ka savo tureti? Kaip personalas? 
Nzn.niekiaio netgaminu tada as ka jis ten mineji zodi apvalus.ateis ryte issiaiskinzim.na bst kad ir ka jis ten padare, vadinasi reikrejo.pasitikiu. :) Gavau juoda liemenele🤗 labai norejau  bet apec.neprasiau, nebent beaipaipaliojant pradejau reiks norus :D  Sasnauako g.as, visi malonu, tik administragore tokia man idomoka papuolus, na bet ir ji nebloga .daugiau tai uzeina, vaiatu atnesa, yra skambutis.paskambini ateina.tv yra:) esu viena palatoj :)visi jauni , paslaugus. Ryt iki 12 turiu issikraustyt namo.aj pabuciau dar 😂

O duoda tai viska.dar neispakavau tu dezudziu.duoti it naktiniai ir chalatas ir kazkas dar maciau..gal pasta su dantu aemetuku...vakar nelukstenau.lb galva svaigo, tai gulejau ramiai lovoj.ranksluoscia yra.na man tai labai liuks .isimeciau keleta rubeliu i rankinuka.maikuciu .kurioa tika tas ir uzsideaiu.o namie jei ka pas sese rasiu ka rentia :)

..belmba gerai butu tokia lova turet .mygtuka paspaudziu ir pakyla.visai neblogaoi numigau.as nepratua su savo vaikai taip ilgai miegot be trukdziu :D einu toliu parpt 😂

O gal paskambint mazajam ?🤔😂sakysiu gert nenori 🤣? Nu ne tai ne...:D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dr.: 19 balandžio 2017 - 01:43

Nu ir milijonas klaidu.sugalvojau nubudus is miegu cia uzsukt 🤣

Kazkoks negeras jausmas atsigerus uzeina...lyg pykint noretu.kartais.hmz

Nesimiega kazkaip.nepratus su vaikais aa ilgai miegot...😎🤓

Atsakyti

Visgi pas mane tikrai vienas lasas, o kitas apvalus 😲 as cia tik viena tokia ? 

Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 04 19, 09:59)
<p>Visgi pas mane tikrai vienas lasas, o kitas apvalus 😲 as cia tik viena tokia ? </p>

Na, tikrai išskirtinė biggrin.gif
Atsakyti

Dr,na kaip siandien savijauta? 🙂 del ko tokie skirtungi implantai? 

Atsakyti

Pasirodo operacijos metu kai sudejo manuosius 315 i abi krutis, sodino ir pamate, kad man vienas iskyla lyg kad butu apvalus.dar paisant mane daktaras brezdamas sako labai sonkaulis iskiles, ar neturejai kokio ivykio..neturejau. tai va operacijos metu kai pamate, kad vaizdelis nekoks , susisauke daktaru konsiliuma ir nusprende , kad kita des implanta , ta su iskilusiu sonkauliu paliko-315ml, o i kita dejo apvalu -360ml. , siandien ziurint jie vienodi .gal net tas kur 315ml didesnis atrodo...sake mane butinai nori po 2 menesiu pamatyt ..tai va.tokie reikalai pas mane.neprisisapnavo panasu.

Klausimas ka nereceptinio nuo skausmo naudojot ? Man nimesilio tik i maisiuka idejo.purskala, bet cia kaip suprantu purkst keiciant pleistrus, dermatit tepaliuka, bet jis tik randam gydyt ? ir traumell tabletes.antibijotikus israse, bet sake gert jei sukils temp..

Tai ir nzn ar tik nimesilio pakaks.siaip nejudant ok.neskauda lb , bet jei judet tai skauda...

Nieko nakciai ziuriu negavau .miegojot be migdomuju...

Atsakyti