Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Na kazkaip reiks susikraut ir nepadaugint kilogramu kelionei atgal i namus.
Atsakyti

Akimirkis jega,  :4u:  jo, jis daro skulpturiskai, tas tiesa. Nerealiai grazus darbai mano akimis. Su viskuo sutinku su tavimi  :sutinku: 

Atsakyti
Mergaites, jei kam reikia isgirtosios Lindex Flirt liemeneles be lankeliu, turiu atliekama smelio spalvos 75C dydziui. Nauja, nedeveta, su visom etiketem smile.gif Per daug uzsipirkau ju po op, kai pajutau kokios jos patogios biggrin.gif dabar kraustaus i naujus mazesnius namus, reikia mazinti pasiimamu daiktu verysad.gif Perleisciau pigiau kitiems papuliams.
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 04 13, 12:09)
Na kazkaip reiks susikraut ir nepadaugint kilogramu kelionei atgal i namus.


talpiai talpiai 4u.gif
Atsakyti
Panos, o jums nors vienai skaudėjo krutinės odą? Nu žiauriai skauda pati oda verysad.gif Jau kremu tepu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvačka @ 2017 04 14, 18:18)
Panos, o jums nors vienai skaudėjo krutinės odą? Nu žiauriai skauda pati oda verysad.gif Jau kremu tepu verysad.gif

Man skaudėjo apačioi prie rando. Ir biški aukščiau prie spenelių iš apačios oda sausėjo ir luposi, tepu aVeno kremą jau gal 3 diena, tvarkosi viskas. smile.gif

Įkėliau mergaitės nuotrauką y albumą 1mėn ir savaitės proga. 4u.gif norėjiau įkelti kai buvo mėnuo, bet pamiršau pasidaryti nuotrauką.
Tylu čia kažkaip, ruošiatės Velykom? Man vaiko gimtadienis per Velykas tai taip kvailai gaunasi viskas, puse draugių neatvažiuos nes Velykos tai toks ir gimtadienis bus su keliais vaikais. smile.gif
Atsakyti
Sveikos😉 Man pleiskanoja oda ant nugaros toj vietoj kur tie sarvai yra,o taip jokiu daugiau pojuciu🙈
Jo siandien namu tvarkymas,maisto pirkimas tai taip diena ir praejo.😊
Uzsidejau siandien trikotazine aptempta bliuskute be dirzo to specialaus, tai taip graziai atrodo viskas🤗Jau nesulaukiu kada begsiu i sopinga pirkti graziu liemeneliu(be vaiku).😆🙈🍒
Atsakyti
QUOTE(atena @ 2017 04 14, 23:14)
Sveikos😉 Man pleiskanoja oda ant nugaros toj vietoj kur tie sarvai yra,o taip jokiu daugiau pojuciu🙈
Jo siandien namu tvarkymas,maisto pirkimas tai taip diena ir praejo.😊
Uzsidejau siandien trikotazine aptempta bliuskute be dirzo to specialaus, tai taip graziai atrodo viskas🤗Jau nesulaukiu kada begsiu i sopinga pirkti graziu liemeneliu(be vaiku).😆🙈🍒

Tai pagalvok kaip viskas gražiai atrodys be spec liemenėlės. bigsmile.gif
Atsakyti

Laba :)  ruosiames, ruosiames ☺Tiksliau man ruosti nieko nereikia, tik atvaziuoti ir valgyti 😁 

Atsakyti

Labas rytas .

Su praejusiom Velykom, damos.:)

Siandien mano diena!!! Tik velokai...16:30val.

Baimes kolkas nejauciu, bet rytas prasidejo su nuotykiais.

Vaziuojant i traukiniu stoti, kad pasiekt oro uosta paskambino gr.ch. administracija ir pasiteiravo ar galeciau atvykti pora valandu anksciau ? Sakau ne, nes mano lektuvas tik 14val.nusileidzia..., su daktaru apie tai kalbejom. Ji man ir vel, kaip ir per konsultacija kai buvau atejus : keista kad daktaras sutiko, jog tapacia diena nusileidziat ir operuos...nu nzn. nzn... sugadino ryta su pamokslais.. jei daktaras butu sakes , kad negaliu skrist tapacia diena, buciau keitus bilieta, bet jo pasakymas buvo nematau bedos jokios.. zodziu...

Antras nuotykis po pokalbio nuejau prie reikiamo kelio, kur mano traukinys turejo atvaziuot ir isedau NE  I TA traukini 😭😭😭

Nu negi taip gali nesisekt ???

Paskambinau vyrui, pasieme is sekancio miesto ir atveze atgal i reikiama stoti.laukiu toliau jau kito tinkamo traukinio.tureciau isest i ta..nu tikiuos..negali du kart nutikt taip pat ..

Esme , kad lektuvas neuzveluotu tik... 

Tai va taip prasidejo mano kelione link (.)(.) 😂

Vakar nakti sapnavau, kad permazus sudejo...fb grupe paskaiciau..., ten visos skundes , kad permazi 😂

Atsakyti
Sveikos,visos dar tikriausiai po svenciu neatsigauna😉
Dr.lauksime ziniu po op,nesijaudink viskas bus gerai😊Tai tau visa diena negalima valgyti iki operacijos?As turejau 12 val op tai taip sunku ir silpna buvo nieko nevalgius buti.
Atsakyti

Skaitau dr tavo nuotykius ir juokiuosi 😄 Sveikinu is visos sirdies 🌷Gerai, kad pas tave, kaip suprantu, pozityvo netruksta 👍🏻 Nu a ka daryt, ane 😄🙌🏻 Linkiu tau laimingai, saugiai ir laiku pasiekti LT!  Op tikrai veliu laiku numatyta. Iprastai operuoja pirmoje dienos puseje, tai jauskis ipatinga, nes tau isimti gyd padare 😊👍🏻Pas kuri tau gyd? Kiek cc tau des? Ir man mazi, eisiu kaulinti didesniu 🙈

Atsakyti