Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Tapatybė @ 2017 04 12, 22:10)
Man tai klausimas, kaip savaitei daiktus į kuprinę susitalpint bigsmile.gif , su kuprine skraidau tik jei savaitgaliui. Bet mintis puiki 4u.gif , pati skrisiu irgi viena, irgi planuoju savaitei.

As viska turejau minimaliai,butiniausi daiktai 😉Visa kita buvo bute(sampunai,geliai,fenai ir visos kitos nesamones).Ir siaip per ta laika neplanavau kazkur keliauti toliau negu parduotuve.Siaip gyvenime as visa savo gyvenima paemu i lagamina kur tik beskrysciau ,reikia nereikia bet si karta zinojau kad atvejis kitoks ir kad neprisidaryti sau papildomu problemu turejau tik kuprine ir man tas tiko ir pasiteisino.😉😊
Atsakyti

Nu jo.as irgi manau neapsikrausiu daiktais, baliniu sukniu nereiks , uzteks keletos maikuciu , megztuko , kelniu lengvai uzsimaunamu..kedai. pudra...

Ar vaidenas  , ar.kazkur skaiciau, kad gr.ch.ir dantu sepetuka su pasta duoda... ar atvirksciai

.., viska duoda tik dantu sepetuka su pasta turet ? 😂

Atsakyti
QUOTE(atena @ 2017 04 12, 23:23)
As skridau atgal po 5 dienu viena,su savimi turejau tik kuprine nedidele,kad nereiketu veliau deti virs galvu lektuve,viska po kojom turejau.Turejau kelias maikutes per galva su didesnem iskirptem,cia as jei nebuciau galejus per galva uzvilkti tai per kojas butu iseje😜Bet neturejau su tuo problemu..ir megztuka uzsegama ir tiek.Bet pripirkau vaikam lauktuviu tai buvo per sunki kuprine teko nesioti dviem rankom.😉

Na ir skridau su dzinsais ir dar su savini turejau timpes namie vaikscioti😉


Skridau su lagaminais - jei turi su 4 ratukais, labai patogu, paspiri ir pats vaziuoja, nereikia nesti/ tempti smile.gif . O jei reikes kur kelti, visada gali paprasyt taksistu ir stiuardesiu - sakyk, kad plyses raumuo or whatnot. As gal pora sav negalejau nieko uzsagstomo per prieki uzsideti, nes rankos tiek nesitiese atgal, kad i rankoves itaikyti, tai su kuprine buciau numirus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 04 13, 07:27)
Skridau su lagaminais - jei turi su 4 ratukais, labai patogu, paspiri ir pats vaziuoja, nereikia nesti/ tempti smile.gif . O jei reikes kur kelti, visada gali paprasyt taksistu ir stiuardesiu - sakyk, kad plyses raumuo or whatnot. As gal pora sav negalejau nieko uzsagstomo per prieki uzsideti, nes rankos tiek nesitiese atgal, kad i rankoves itaikyti, tai su kuprine buciau numirus  rolleyes.gif

Matai kaip visoms skirtingai... unsure.gif
Tikiuosi, kuprinė man tiks - aš ir dabar su ja kaip suaugus, tąsau kasdien į darbą, o ten kompas arba du, o jei dar ir sporto klubo reikmenys... gal kūnas įpratęs bus ir nesiginčys biggrin.gif
Et, dar tik po savaitės konsultacija, o aš jau nekantrauju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tapatybė @ 2017 04 13, 08:25)
Matai kaip visoms skirtingai... unsure.gif
Tikiuosi, kuprinė man tiks - aš ir dabar su ja kaip suaugus, tąsau kasdien į darbą, o ten kompas arba du, o jei dar ir sporto klubo reikmenys... gal kūnas įpratęs bus ir nesiginčys biggrin.gif
Et, dar tik po savaitės konsultacija, o aš jau nekantrauju biggrin.gif

Aš negalėjau nė palto be skausmo apsirengt. Po OP, kai išvykau iš GCh, tai net prašiau, kad administratorė padėtų paltą apsirengti. Tikrai, manau, daugumai sunku rankas atmest, tai kuprinę nebent imčiau su ratukais..
Kuprines nešioju dažnai, bet pradžioje vargindavo net ir paprasta maža lengva miesto kuprinė.

O palaidines giliomis iškirptėmis kuriam laikui teks pamiršti, nes matosi šarvai, o dar labiau šviečia baisūs teipai. (na, bet teipai - tik GCh specifika)
Atsakyti
Man patogiausia buvo laisvos kelnes, uzsegamas bliuzonas ir po apacia jau sarvai, jokiu maikuciu nesidejau, negaliejau nieko per galva uzsimauti smile.gif aisku patogus batai!

Miargos!!!! Islekiu uz savaites i USA, o is ten i St. Lucia sala Karibuose wub.gif
Atsakyti

Miargos!!!! Islekiu uz savaites i USA, o is ten i St. Lucia sala Karibuose wub.gif

Jetau ...😍

Kas i USA , o kas ant operacinio ... 🤣 turim ko laukt..smagu 😂

O palaidines giliomis iškirptėmis kuriam laikui teks pamiršti, nes matosi šarvai, o dar labiau šviečia baisūs teipai. (na, bet teipai - tik GCh specifika)

Tokiu neturiu..neturiu papu tai i lr iskirpciu nelabai turiu...vadinasi ir as gausiu tu juosteliu, kazkaip nesureiksminau kai daktaras sake apie jas.panasu busiu apklijuota.bet poto kaip skaudes nuimt itariu 😮

Atsakyti

Man tai klausimas, kaip savaitei daiktus į kuprinę susitalpint bigsmile.gif, su kuprine skraidau tik jei savaitgaliui. Bet mintis puiki 4u.gif, pati skrisiu irgi viena, irgi planuoju savaitei.

Tai, kad ta savaite kazin ar eisi kazkur apart pavalgyti :D As tik tel pakroveja buvau pasiemusi, tablete, knyga, apatinio trikotazo ir naktinukus, tai ir taip sunku buvo nesiotis rankinuka po op :) Kitu rubu neemiau, visa laika praleidau lovoje, o bliuskute keleta kartu rankomis vakare ploviau :) 

Skridau su lagaminais - jei turi su 4 ratukais, labai patogu, paspiri ir pats vaziuoja, nereikia nesti/ tempti smile.gif. O jei reikes kur kelti, visada gali paprasyt taksistu ir stiuardesiu - sakyk, kad plyses raumuo or whatnot. As gal pora sav negalejau nieko uzsagstomo per prieki uzsideti, nes rankos tiek nesitiese atgal, kad i rankoves itaikyti, tai su kuprine buciau numirus rolleyes.gif

Man irgi, susagstomi per prieki rubai, buvo tikra tragedija :D Visa laime, kad bliuskute laisva, kuri maunasi per galva, turejau. Kuprines nebuciau uzsidejusi be pagalbos ir kanciu :)

Labas rytas!

Atsakyti
Va kaip visoms skirtingai su tais lagaminais kuprinem ir drabuziais,reiskias reikia sau isrinkti tinkiamiausia buda kaip skristi ir ka su savim imti.As tiesiog viska padejau sau po kojomis lektuve ir rami galva buvo.😊😉
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 04 12, 10:44)
O kas trn buvo su tais crocsais?



Nepamenu tikrai kuriai,bet daktaras su crocsais iskrito is atrankos saraso 4u.gif lyg kazkaip taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 04 13, 00:28)
<p>Ar vaidenas  , ar.kazkur skaiciau, kad gr.ch.ir dantu sepetuka su pasta duoda... ar atvirksciai</p><p>.., viska duoda tik dantu sepetuka su pasta turet ? 😂</p>

Taip, G.Ch. ir dantu sepetelis buvo padetas prie visu higienos reikmenu ;)
Atsakyti
QUOTE(Tapatybė @ 2017 04 13, 06:25)
Matai kaip visoms skirtingai... unsure.gif
Tikiuosi, kuprinė man tiks - aš ir dabar su ja kaip suaugus, tąsau kasdien į darbą, o ten kompas arba du, o jei dar ir sporto klubo reikmenys... gal kūnas įpratęs bus ir nesiginčys biggrin.gif
Et, dar tik po savaitės konsultacija, o aš jau nekantrauju biggrin.gif

Reta kuri darosi op ir yra is medituojanciu nuo ryto iki vakaro.Kas vaikus tampo,kas vezimus ir tt.Su kuprine tikrai neskrisciau tik su lagaminu,arba dviem lengvais ridikiuleis i abi rankas.Po 5 dienu nesiryzciau kuprines det.
Papildyta:
QUOTE(Butri @ 2017 04 13, 08:29)
aisku patogus batai!




Taip labai svarbu.Is palatos namo vaziuot isejau su gr chr slepetem ax.gif
Atsakyti