Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

[quote=liida,2017 04 12, 08:49]
As ir esu toj grupej tai paskaitineju kai buna imestas naujas postas,tai isvadu jokiu nedaryciau is to forumo nes kaip pradiniu klasiu mokinukes jos ten kartais ir bendrauja.
Apie daktarus tai nepaisant visos,blogos ar geros info zinoma tai yra stiprei susyje kai viskas gerai arba blogai.Kai viskas gerai tai geras ir Klaipedos Siauliu ar dar koks chirurgas..Taip,zmones jie visi kaip ir mes,bet jiems galioja visai kiti bendravimo kriterijei,ir visai kiti atsakomybes uz savo zodzius ir darbus reikalavimai.Kai ivyko klaida,tai zmogiska visai.Bet siuo metu as galvoju,kad tai pavirto i tokia konkurencija,versla,kad tiem kuriem geriausiai tai sekas uzsimirso...Ir is sio forumo ir kai man teko pabendrauti matau tik vienintele kandidatura(is tu su kureis teko bendrauti,ir girdeti apie juos)kuri isliko savo vietoje:ramus,smulkmeniskas,palaikantis,ir tt.tai Maslauskas.Ar as blogai pamenu ar ar cia nebuvo jokiu nusiskundimu apie jo darba?na iskyrus Kelvitos atvejas ten buvo kazkokiu nesuejimu,bet kiek pamenu ,ji gryzus rase,kad viskas gerai.
[/quote
Fb grupej kas skaito ir jei buna neigiami komentarai tikrai gasdina ir buna nemalonu skaityti bet cia paskaicius kazkaip viskas ramiau ant duses pasidaro😊Gerai,kad pries savo op suradau si foruma nes cia tikrai suradau naudingos sau informacijos.Tikiuosi,kad po puses ar metu neteks rasyti,kad kazkas negerai.😜
Papildyta:
merginos kurios sportuoja,kada pradejote daryti pratimus apatiniai kuno daliai?As jau noreciau bet bijau 😜Nors pritupimus kokius pasidaryti.Ir dar kaip del pratimu pilvo presui ar labai reikia saugotis,ar cia man tik atrodo kad bus sudetinga atlikti 😉
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 04 11, 15:42)
jau legenda taps tie Crocsai  biggrin.gif

Kaip pati jautiesi po korekcijos? Ar patenkinta rezultatu?

O kas trn buvo su tais crocsais?

Liida, tikiuosi viskas gerai, nes kazkaip pesimistiskai tavo postai skamba unsure.gif
Atsakyti

Didelis   :4u: mergytes! Patvirtinot mano nuomone, kuria turejau, bet dvejojau. 

:lol:  man paciai laukia siemet sudetinga op, tai saaaaaa tylim ir laukiam  :bigsmile:  :mirksiukas:  :victory2:

Na ir kaip tas vaizdas is sapno? Tinkamas?  :bigsmile:

Vyras mano irgi sapnuoja visa si reikala su mano (.)(.)  :oh:  :D

Jooo :) tiko.db galvoju, kad tik naujai sudeti per mazi nebutu 😂🤣

Atsakyti

:lol: Galvok kol dar gali  :D 

Atsakyti
Pinote, man SV dare. Gavosi labai grazi, naturaliai su anatominiais 335cc. Bet as turiu pilvuka papusta, tai gailiuosi, kad nedejau daugiau. Bet man max nedejo SV. TA pasiule 350cc, bet as tik foto jam siunciau ir jau tik is smalsumo po operacijos. Reziume. Labai sunku man buvo suvokti. Kai matuojuosi pries operacija, atrodo dideli, bet pakisa po raumeniu ir viskas. Neatrodo dideli. Man sunkiai C gavosi. Sakau gal nepilnas C. Gal daugiau B. Bet maudymukai B mazi. Bet mano nebuvo nieko, tik AA.Taigi iki tobulai laimingos manes man norejosi 350cc. Bet neaisku, ar tada taip naturaliai ir graziai butu forma. Gal issitemptu ir butu dirbtiniai bumbulai. Todel SV yra toks. Su savo stipria nuomone. Nepasidave man 350cc. As nelabai ir zyziau. Galvojau kad bus ir taip didele. Va kiek prirasiau. Bet tokios konsultacijos as neturejau. Ziauriai greitai apsisprendziau. Per 1 men.irsusiradau ir issioperavau . Negerai skubeti.
Atsakyti

:lol: Galvok kol dar gali  :D

Kad nelabai yra ka mastyt cia man, pagal ismatavimus man max 315 ir telpa...nzn, nebuvau pas kitus daktarus, bet man uztenka sio varijanto :) 

Merginos, kas po op., kokie rubai dominavo pirmasias dienas ? Atakrendu viena, isskrendu irgi viena atgal...6 dienaa busiu lietuvoj, galvoju koki garderoba pasiimt, kad neapsisunkint labai rankines.patogiau per galva ar kazkas uzsegamo ? 🤔

Atsakyti

:lol: Galvok kol dar gali  :D

Kad nelabai yra ka mastyt cia man, pagal ismatavimus man max 315 ir telpa...nzn, nebuvau pas kitus daktarus, bet man uztenka sio varijanto :) 

Merginos, kas po op., kokie rubai dominavo pirmasias dienas ? Atakrendu viena, isskrendu irgi viena atgal...6 dienaa busiu lietuvoj, galvoju koki garderoba pasiimt, kad neapsisunkint labai rankines.patogiau per galva ar kazkas uzsegamo ? 🤔

Atsakyti

:lol: Galvok kol dar gali  :D

Kad nelabai yra ka mastyt cia man, pagal ismatavimus man max 315 ir telpa...nzn, nebuvau pas kitus daktarus, bet man uztenka sio varijanto :) 

Merginos, kas po op., kokie rubai dominavo pirmasias dienas ? Atakrendu viena, isskrendu irgi viena atgal...6 dienaa busiu lietuvoj, galvoju koki garderoba pasiimt, kad neapsisunkint labai rankines.patogiau per galva ar kazkas uzsegamo ? 🤔

Atsakyti
Aurio zmona, zinok nenormalu kazkas cia pas tave..

Sveikos! As po echo ir apziuros snd, leido imt sarvus lauk ir nesiot ka noriu 😃 Viskas puikiai pas mane! Papildziau albuma savo pirmuoju groziu ☺
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 12 balandžio 2017 - 22:18
QUOTE(dr. @ 2017 04 12, 19:30)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Pinot'e" data-cid="71566936" data-time="1491997690"><div><p> lotuliukas.gif Galvok kol dar gali  biggrin.gif</p></div></blockquote><p>Kad nelabai yra ka mastyt cia man, pagal ismatavimus man max 315 ir telpa...nzn, nebuvau pas kitus daktarus, bet man uztenka sio varijanto smile.gif </p><p></p><p>Merginos, kas po op., kokie rubai dominavo pirmasias dienas ? Atakrendu viena, isskrendu irgi viena atgal...6 dienaa busiu lietuvoj, galvoju koki garderoba pasiimt, kad neapsisunkint labai rankines.patogiau per galva ar kazkas uzsegamo ? 🤔</p>

As skridau atgal po 5 dienu viena,su savimi turejau tik kuprine nedidele,kad nereiketu veliau deti virs galvu lektuve,viska po kojom turejau.Turejau kelias maikutes per galva su didesnem iskirptem,cia as jei nebuciau galejus per galva uzvilkti tai per kojas butu iseje😜Bet neturejau su tuo problemu..ir megztuka uzsegama ir tiek.Bet pripirkau vaikam lauktuviu tai buvo per sunki kuprine teko nesioti dviem rankom.😉

Na ir skridau su dzinsais ir dar su savini turejau timpes namie vaikscioti😉
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atena: 12 balandžio 2017 - 22:24
QUOTE(dr. @ 2017 04 12, 19:30)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Pinot'e" data-cid="71566936" data-time="1491997690"><div><p> lotuliukas.gif Galvok kol dar gali  biggrin.gif</p></div></blockquote><p>Kad nelabai yra ka mastyt cia man, pagal ismatavimus man max 315 ir telpa...nzn, nebuvau pas kitus daktarus, bet man uztenka sio varijanto smile.gif </p><p></p><p>Merginos, kas po op., kokie rubai dominavo pirmasias dienas ? Atakrendu viena, isskrendu irgi viena atgal...6 dienaa busiu lietuvoj, galvoju koki garderoba pasiimt, kad neapsisunkint labai rankines.patogiau per galva ar kazkas uzsegamo ? 🤔</p>

Timpos ir persagstomi marskinei.Timpos todel,kad jas uzsideti nereikia daug stengtis.O marskinei ar belekas persagstomi idealei tinka ir nesimato teipu ir sarvu.Ir dar batai patogus,kad nei segti nei risti nei lenktis ju isiauti
Papildyta:
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 04 12, 10:44)
O kas trn buvo su tais crocsais?

Liida, tikiuosi viskas gerai, nes kazkaip pesimistiskai tavo postai skamba unsure.gif

Po praeitu x failu su dideleis atviravimais,tai nesinori plestis.Turi praeiti siek tiek laiko,kol isgrazes susigules viskas ir tada bus galima isvadas daryti.O dabar kantriai lauksiu kol viskas sugys,ir pasimatys ar nepadariau klaidu.Noretusi paatvirauti,bet siek tiek veliau.Aciu!jauciuos puikiai,tik ar viskas taip kaip tikejausi galesiu parasyti veliau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 12 balandžio 2017 - 22:57
QUOTE(atena @ 2017 04 12, 23:23)
As skridau atgal po 5 dienu viena,su savimi turejau tik kuprine nedidele,kad nereiketu veliau deti virs galvu lektuve,viska po kojom turejau.Turejau kelias maikutes per galva su didesnem iskirptem,cia as jei nebuciau galejus per galva uzvilkti tai per kojas butu iseje😜Bet neturejau su tuo problemu..ir megztuka uzsegama ir tiek.Bet pripirkau vaikam lauktuviu tai buvo per sunki kuprine teko nesioti dviem rankom.😉

Man tai klausimas, kaip savaitei daiktus į kuprinę susitalpint bigsmile.gif , su kuprine skraidau tik jei savaitgaliui. Bet mintis puiki 4u.gif , pati skrisiu irgi viena, irgi planuoju savaitei.
Atsakyti