Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(liida @ 2017 04 11, 15:41)
Viskas i kruva kai susideda,nenuostabu,kad ir mintys visokios lenda i galva,bet isvadas daryti taip anksti nereiketu.Tam ir yra sitas forumas,tik reiktu jy paskaitineti dar pries op.Tada aiskiau ko tiketis butu.
As savo isvadu ir metam praejus negaleciau pasakyti,nes buvo reikalinga korekcija.Tik viena labai tvirtai dabar jau zinau,kad  daktara reikia rinktis tik pagal jo darbus,ir nepagal jokius kitus kriterijus kaip kroksai,chemija,charakteris,bendravimo budas ir visos kitos nesamones.Tada zymei daugiau sansu,kad viskas bus gerai ir grazu.Ir pries op jau issirinkus savajy apsilankyti pas jy dar bent 2 3 kartus sudeti visus taskus ant i.


Kas tau dare pries korekcija?
Atsakyti

Na ir nepasiseke paskutinem merginom. Kazkaip siais metais kas operavosi- visom kazkas negerai. Gal tikrai netinkamas laikas siemet?  :unsure:  

Viskas i kruva kai susideda,nenuostabu,kad ir mintys visokios lenda i galva,bet isvadas daryti taip anksti nereiketu.Tam ir yra sitas forumas,tik reiktu jy paskaitineti dar pries op.Tada aiskiau ko tiketis butu. As savo isvadu ir metam praejus negaleciau pasakyti,nes buvo reikalinga korekcija.Tik viena labai tvirtai dabar jau zinau,kad daktara reikia rinktis tik pagal jo darbus,ir nepagal jokius kitus kriterijus kaip kroksai,chemija,charakteris,bendravimo budas ir visos kitos nesamones.Tada zymei daugiau sansu,kad viskas bus gerai ir grazu.Ir pries op jau issirinkus savajy apsilankyti pas jy dar bent 2 3 kartus sudeti visus taskus ant i.
As va kaip tik gydytoja renkuosi ir nezinau kaip issirinkti. Apie viena skaitau, tai daug kritikos gauna, bet man jo darbai grazus(sv), apie kita atsiliepimai superiniai, bet jo darbai nlb mano skonio. Tai vat ir kaip issirinkti? :hmm: gal galite atsiliepti sv ir km paneles? 

 

 

Taip temute apmirus, kur visos dinge? I fb issikraustet gal?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot'e: 11 balandžio 2017 - 19:53
QUOTE(Pinot'e @ 2017 04 11, 20:51)
hmm.gif gal galite atsiliepti sv ir km paneles? 

<p>Taip temute apmirus, kur visos dinge? I fb issikraustet gal?</p>

Na tai apie SV nieko negaliu pasakyti, bet apie KM tik geriausius žodžius.
Kadangi buvau tokia keistuolė ir nė vieno Dr savo darbų pavyzdžių neprašiau, negaliu pasakyti kaip atrodo KM darbai tik apie savuosius.
Bendravimas man patiko nuo pat pirmos akimirkos. Atsižiūrėjusi iki soties esu arogantiškų gydytojų bendravimo, ko niekada nebūčiau pasakius apie šį Dr.
Man sutapo laukai, bendravimas, savo darbo išmanymas, nesimėtymas situacijose ir nuraminimas, kai galvoji, kad jau kažkas negerai, greitas atrašymas į laiškus, sutapęs ir humoro jausmas smile.gif
. Džiaugiuosi, kad OP metu realiai įvertino, kad su sutartais implantais atrodo netinkamai ir priėmė sprendimą keisti implantų dydį. OP užtruko ilgiau nei planuota, Dr vis dar pamena mano atvejį, nes ir jam buvo staigmena, bet aš kaip tuo džiaugiuosi. Pas kitą Dr būtų įdėti sutarti implantai ir turėčiau nukarusios odos, kas tikrai labai nefainai atrodo ir vienaip ar kitaip daryčiau korekciją.
Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 04 11, 20:51)
<p>Na ir nepasiseke paskutinem merginom. Kazkaip siais metais kas operavosi- visom kazkas negerai. Gal tikrai netinkamas laikas siemet?  unsure.gif  
<p> </p>
<p> </p>
<p>Taip temute apmirus, kur visos dinge? I fb issikraustet gal?</p>


taip taip, juodas menulis kilpoje, blogi metai papams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 04 11, 18:51)
<p>Na ir nepasiseke paskutinem merginom. Kazkaip siais metais kas operavosi- visom kazkas negerai. Gal tikrai netinkamas laikas siemet?  unsure.gif  </p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="liida" data-cid="71564992" data-time="<a href="> Viskas i kruva kai susideda,nenuostabu,kad ir mintys visokios lenda i galva,bet isvadas daryti taip anksti nereiketu.Tam ir yra sitas forumas,tik reiktu jy paskaitineti dar pries op.Tada aiskiau ko tiketis butu. As savo isvadu ir metam praejus negaleciau pasakyti,nes buvo reikalinga korekcija.Tik viena labai tvirtai dabar jau zinau,kad daktara reikia rinktis tik pagal jo darbus,ir nepagal jokius kitus kriterijus kaip kroksai,chemija,charakteris,bendravimo budas ir visos kitos nesamones.Tada zymei daugiau sansu,kad viskas bus gerai ir grazu.Ir pries op jau issirinkus savajy apsilankyti pas jy dar bent 2 3 kartus sudeti visus taskus ant i.</blockquote> As va kaip tik gydytoja renkuosi ir nezinau kaip issirinkti. Apie viena skaitau, tai daug kritikos gauna, bet man jo darbai grazus(sv), apie kita atsiliepimai superiniai, bet jo darbai nlb mano skonio. Tai vat ir kaip issirinkti? hmm.gif gal galite atsiliepti sv ir km paneles? 
<p> </p>
<p> </p>
<p>Taip temute apmirus, kur visos dinge? I fb issikraustet gal?</p>

Jei (.)(.)tai tik Maslauska arba Astrauska,jei pilva tai V.K siai dienai mano tokia nuomone;praejus metams po op.ir turejus galimybe su visais pabendrauti.
Papildyta:
QUOTE(Tender @ 2017 04 11, 16:46)
Kas tau dare pries korekcija?

Man dare tas pats kas ir op,bet siuo momentu as nekomentuosiu labai visos situacijos.Reika siek tiek laiko,kad suprasti dziaugtis ar verkti.Tik esu tikrai ne prie tu kur savo daktarelius iki gyvenimo galo garbins.Bet laikas parodys kaip bus man.
Papildyta:
QUOTE(Agiku @ 2017 04 11, 14:42)
jau legenda taps tie Crocsai  biggrin.gif

Kaip pati jautiesi po korekcijos? Ar patenkinta rezultatu?

Aciu!jauciuos puikiai,aisku po korekcijos pykino labiau nei skaudejo.Apie rezultata dar negaliu garsei kalbeti,reikia palaukti kol viskas sugys,nes visus randus is naujo pjove ir pilvo.Tikiuosi sugys graziau.Bet minciu yra visokiu,labiausei kam man to reikejo isvis.
Tikiuosi netrukus,kalbesiu kitaip.
Atsakyti
Tikrai labai daug visokios informacijos kiek apie chirurgus,tiek apie blogus ir gerus ju darbus.As jau nusiraminus po operacijos galiu tik pasakyti,kad kuo toliau tuo labiau dziaugiuosi rezultatais.Apie daktarus irgi galima pasakyti,kad jie irgi yra zmones ir visko atsitinka ir mums nevisoms itiksi.Skaitau fb postus,dauguma postu dziugina ir dziaugiuosi su merginom kartu bet kartais paskaitau ir galvoju o mamamija.Tikiuosi visos laukiancios arba planuojancios operacijas pasirinks tinkamai ir issipildys viena is daugybes svajoniu😉😊🌸🍒
Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2017 04 11, 21:15)
taip taip, juodas menulis kilpoje, blogi metai papams  biggrin.gif

Na man pasisekė. Jokiu komplikaciju neturėjau, gyja greitai ir greitai smile.gif tikiuosi taip ir toliau viskas bus. rolleyes.gif
Atsakyti

Na tai apie SV nieko negaliu pasakyti, bet apie KM tik geriausius žodžius
. Džiaugiuosi, kad OP metu realiai įvertino, kad su sutartais implantais atrodo netinkamai ir priėmė sprendimą keisti implantų dydį. OP užtruko ilgiau nei planuota, Dr vis dar pamena mano atvejį, nes ir jam buvo staigmena, bet aš kaip tuo džiaugiuosi. Pas kitą Dr būtų įdėti sutarti implantai ir turėčiau nukarusios odos, kas tikrai labai nefainai atrodo ir vienaip ar kitaip daryčiau korekciją.

Dedu jam už tai riebų pliusą. Atsimenu aš lb gerai tavo situaciją. Aišku, jis savo kailiu rizikavo, nes gi visokių keistuolių būna, nežinai ant kokios pataikysi, gal kita būtų "giliai įžeista" kad įdėjo ne tą ką sutarė.

Jei (.)(.)tai tik Maslauska arba Astrauska,jei pilva tai V.K siai dienai mano

Tikiuosi netrukus,kalbesiu kitaip.

Mano irgi tokia. Rašiau jau čia kada anksčiau. Buvau pas visus konsultuotis, pas V.K.netgi du kartus. Džiaugiuos, kad  finale rinkaus T.A., nes sudėtingokas mano atvejis buvo, ne tai, kad  implantus "sukalt", "pakėlimo" op.su asimetrija ir daug kito broko, kurį reikėjo ištaisyt-suformuot gražią formą nededant implantų  reikėjo gydytojo su didele patirtim ir meistriškumu.

Po metų, galiu pasakyt, aš lb patenkinta jo darbu, bendravimu, požiūriu. Vėlgi, gerai, kai viskas gerai. Nežinau kaip būtų ir ką sakyčiau, jei būčiau turėjus konfliktišką situaciją, kaip jis ją spręstų, kaip iš to išeitų.

tikiuosi, šį kartą, taip ir bus 🎈

Atsakyti

Na ir nepasiseke paskutinem merginom. Kazkaip siais metais kas operavosi- visom kazkas negerai. Gal tikrai netinkamas laikas siemet?  :unsure:  


 Ej!!!! Nekarksek 😂

Man op antradieni🙄 neturiu laiko komplikacijom ir pan. Turi but viskas sklandziai, jokiu cia man netinkamu laiku negali but. :) 

 Nu ok .jau pradedu bijot.sianakt sapnavau naujus (.)(.), gal ir nieko ...😂🍾

Atsakyti

Beja, gruppes senoles  , kas kurdavot grupe anksciau, ar nenoretumet atnaujint ir irasyti naujai pasidariusiuju, planuojanciuju ...jei visgi tokiu atsirastu? Ir prasyt adminu gaut nauja tema ? 

Planuojanciom labai naudingas tas pirmas psl., ir jis jau senoookas 🙄

Cia mano pasiulymas tik 🙈

Atsakyti
QUOTE(atena @ 2017 04 11, 21:12)
Tikrai labai daug visokios informacijos kiek apie chirurgus,tiek apie blogus ir gerus ju darbus.As jau nusiraminus po operacijos galiu tik pasakyti,kad kuo toliau tuo labiau dziaugiuosi rezultatais.Apie daktarus irgi galima pasakyti,kad jie irgi yra zmones ir visko atsitinka ir mums nevisoms itiksi.Skaitau fb postus,dauguma postu dziugina ir dziaugiuosi su merginom kartu bet kartais paskaitau ir galvoju o mamamija.Tikiuosi visos laukiancios arba planuojancios operacijas pasirinks tinkamai ir issipildys viena is daugybes svajoniu😉😊🌸🍒

As ir esu toj grupej tai paskaitineju kai buna imestas naujas postas,tai isvadu jokiu nedaryciau is to forumo nes kaip pradiniu klasiu mokinukes jos ten kartais ir bendrauja.
Apie daktarus tai nepaisant visos,blogos ar geros info zinoma tai yra stiprei susyje kai viskas gerai arba blogai.Kai viskas gerai tai geras ir Klaipedos Siauliu ar dar koks chirurgas..Taip,zmones jie visi kaip ir mes,bet jiems galioja visai kiti bendravimo kriterijei,ir visai kiti atsakomybes uz savo zodzius ir darbus reikalavimai.Kai ivyko klaida,tai zmogiska visai.Bet siuo metu as galvoju,kad tai pavirto i tokia konkurencija,versla,kad tiem kuriem geriausiai tai sekas uzsimirso...Ir is sio forumo ir kai man teko pabendrauti matau tik vienintele kandidatura(is tu su kureis teko bendrauti,ir girdeti apie juos)kuri isliko savo vietoje:ramus,smulkmeniskas,palaikantis,ir tt.tai Maslauskas.Ar as blogai pamenu ar ar cia nebuvo jokiu nusiskundimu apie jo darba?na iskyrus Kelvitos atvejas ten buvo kazkokiu nesuejimu,bet kiek pamenu ,ji gryzus rase,kad viskas gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 12 balandžio 2017 - 10:07

Didelis   :4u: mergytes! Patvirtinot mano nuomone, kuria turejau, bet dvejojau. 

 Ej!!!! Nekarksek 😂

Man op antradieni🙄 neturiu laiko komplikacijom ir pan. Turi but viskas sklandziai, jokiu cia man netinkamu laiku negali but. :)

 Nu ok .jau pradedu bijot.sianakt sapnavau naujus (.)(.), gal ir nieko ...😂🍾

:lol:  man paciai laukia siemet sudetinga op, tai saaaaaa tylim ir laukiam  :bigsmile:  :mirksiukas:  :victory2: 

Na ir kaip tas vaizdas is sapno? Tinkamas?  :bigsmile: 

Vyras mano irgi sapnuoja visa si reikala su mano (.)(.)  :oh:  :D 

Atsakyti