Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Chocolatea @ 2017 04 09, 14:28)
Boots parduotuvėi yra 15ml 28£. Nu man tai nieko, aš pati tik mėnuo po op tai sunku dar kažką spręsti

Kada pradejote tepti si krema?Ar reikia laukti menesi po op kaip daktaras sako,ar galima ir anksciau?😉
Atsakyti
QUOTE(atena @ 2017 04 09, 16:23)
Kada pradejote tepti si krema?Ar reikia laukti menesi po op kaip daktaras sako,ar galima ir anksciau?😉

Aš nelaukiau mėnesio ir daktaras nesakė kad po mėnesio, viskas užsitraukė pradėjo gyti ir pradėjau tepti tai jau gera savaitė kaip tepu.
Atsakyti
QUOTE(atena @ 2017 04 09, 17:23)
Kada pradejote tepti si krema?Ar reikia laukti menesi po op kaip daktaras sako,ar galima ir anksciau?😉

Reikia ji pradeti tepti, kai nukrenta sasai.
Atsakyti
Panešiojau šian pusdienį sportinę ir dabar skauda atrodo visas odos paviršius, ir šonkauliai verysad.gif
Atsakyti

[quote Dabar jau liko tik sugyti tobulai...[/quote]   Oj kaip smagiai papasakojai. :) smagu kai tu jau po ... :) Man liko savaite ir 2 dienos.laukiu. :)

Atsakyti
sveikutes,na ka ipusejo 2menuo po op,vaidzas grazus,bet..skausmas..nakty skauda(.)(.) rezia,viduj pajuna karstai degina,kodel??? ar kuriai taip buvo?manau nenormalu cia 🙈🙈 rytoj keliausiu pas kita gyd.konsultacijos..bet taip neramu! ryte atsibundu kaip sudauzyta visa krut.lasta kaip atsportuota...1(.)(.)ypac diegia..(nakty skausmas kai sujudu atrodo raumuo plysta !)
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 04 11, 07:50)
sveikutes,na ka ipusejo 2menuo po op,vaidzas grazus,bet..skausmas..nakty skauda(.)(.) rezia,viduj pajuna karstai degina,kodel??? ar kuriai taip buvo?manau nenormalu cia 🙈🙈 rytoj keliausiu pas kita gyd.konsultacijos..bet taip neramu! ryte atsibundu kaip sudauzyta visa krut.lasta kaip atsportuota...1(.)(.)ypac diegia..(nakty skausmas kai sujudu atrodo raumuo plysta !)


Sveiki,

Man ryt tik 2 savaites, tai jausmas analogiškas aprašytam - naktį skauda raumenis, ryte atrodo kad jie atrofavosi per naktį, kol neišsijudini žiauru verysad.gif Ir ypatingai kairėj pusėj verysad.gif Net šonkaulius maudžia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvačka @ 2017 04 11, 10:26)
Sveiki,

Man ryt tik 2 savaites, tai jausmas analogiškas aprašytam - naktį skauda raumenis, ryte atrodo kad jie atrofavosi per naktį, kol neišsijudini žiauru verysad.gif Ir ypatingai kairėj pusėj verysad.gif Net šonkaulius maudžia verysad.gif



bet man jau eina 2menuo ***** kame reikalas ??? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(atena @ 2017 04 08, 15:20)
Sveikos merginos!!!Siandien 10 dienu kaip po op,jauciuosi super,beveik neskauda tik naktim viena kruty maudzia.Dar pries 3-4 dienas verkiau del tu papu,kam as pasidariau jau ieskojau info kaip juos isimti ir pamirsti kaip bloga sapna.😜Lb sukudau nuo streso po op,tai dabar teks kazkaip uzsiaauginti kg atgal.Krutine man atrode per didele ir tas mane labiausiai stresavo😆Bet atejo ta diena kai pradejo viskas grazeti ir tikiuosi taip eis ir toliau😊
Kaip jus merginos?😉


Smagu kad viskas geryn, kuo toliau tuo geriau bus, matyt tau buvo ta pooperacine depresija, buna ji kartais, viskas susitvarkys 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 04 11, 10:06)
bet man jau eina 2menuo ***** kame reikalas ??? verysad.gif


tikrai nenormalu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(atena @ 2017 04 08, 14:20)
Sveikos merginos!!!Siandien 10 dienu kaip po op,jauciuosi super,beveik neskauda tik naktim viena kruty maudzia.Dar pries 3-4 dienas verkiau del tu papu,kam as pasidariau jau ieskojau info kaip juos isimti ir pamirsti kaip bloga sapna.😜Lb sukudau nuo streso po op,tai dabar teks kazkaip uzsiaauginti kg atgal.Krutine man atrode per didele ir tas mane labiausiai stresavo😆Bet atejo ta diena kai pradejo viskas grazeti ir tikiuosi taip eis ir toliau😊
Kaip jus merginos?😉

Viskas i kruva kai susideda,nenuostabu,kad ir mintys visokios lenda i galva,bet isvadas daryti taip anksti nereiketu.Tam ir yra sitas forumas,tik reiktu jy paskaitineti dar pries op.Tada aiskiau ko tiketis butu.
As savo isvadu ir metam praejus negaleciau pasakyti,nes buvo reikalinga korekcija.Tik viena labai tvirtai dabar jau zinau,kad daktara reikia rinktis tik pagal jo darbus,ir nepagal jokius kitus kriterijus kaip kroksai,chemija,charakteris,bendravimo budas ir visos kitos nesamones.Tada zymei daugiau sansu,kad viskas bus gerai ir grazu.Ir pries op jau issirinkus savajy apsilankyti pas jy dar bent 2 3 kartus sudeti visus taskus ant i.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 11 balandžio 2017 - 14:42
Sveikutės,
vis paskaitinėju Jus besišnekučiuojančias ir pavydžiu baltu pavydu. wub.gif
Aš taip pat planuoju pasididinti krūtinę. Iš tiesų jau seniai noriu, bet planavom antrą vaikelį, dabar jau 5 mėn kaip jį sūpuoju ant rankų, taigi jau galiu ruoštis svajonės įgyvendinimui. yahoo.gif wub.gif
Bet dabar turiu kitą problemą, kad reikia likusį svorį numesti. Manau jei noriu kokius 8 kg numesti tai niekas operacijos nedarys kol svoris nestabilus..? unsure.gif hmm.gif Jūs gal irgi taip manot?
Beje dar klausimas, kaip dėl išsimokėjimo, kiek girdėjau leidžia išsimokėtinai šią operaciją pasidaryti, tik tikriausiai kiekviena klinika individualiai?
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 04 11, 15:41)
nepagal jokius kitus kriterijus kaip kroksai,chemija,charakteris,bendravimo budas ir visos kitos nesamones.Tada zymei daugiau sansu,kad viskas bus gerai ir grazu.Ir pries op jau issirinkus savajy apsilankyti pas jy dar bent 2 3 kartus sudeti visus taskus ant i.

jau legenda taps tie Crocsai biggrin.gif

Kaip pati jautiesi po korekcijos? Ar patenkinta rezultatu?

Atsakyti