Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Pinot'e @ 2017 04 07, 19:34)
<p>Ei, panos, cia ikelkit! Paziopsot noriu  ax.gif </p>

Negaliu aš čia ykelti reikia per kažkur speceliai kelti.
Atsakyti
Ir as ryt pasirodysiu, neatsilaikiau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos!!!Siandien 10 dienu kaip po op,jauciuosi super,beveik neskauda tik naktim viena kruty maudzia.Dar pries 3-4 dienas verkiau del tu papu,kam as pasidariau jau ieskojau info kaip juos isimti ir pamirsti kaip bloga sapna.😜Lb sukudau nuo streso po op,tai dabar teks kazkaip uzsiaauginti kg atgal.Krutine man atrode per didele ir tas mane labiausiai stresavo😆Bet atejo ta diena kai pradejo viskas grazeti ir tikiuosi taip eis ir toliau😊
Kaip jus merginos?😉
Atsakyti
Sveikos!

Kiek daug nauju papuotu !

Nebeuzsuku, nes nieko gero neturiu pasipasakoti. Manes apatiniu parduotuves nelabai dziugina, nes mano dydzio liemeneliu sunku surasti pas mus.
Ikelsiu i albumeli savo bumbulus. Neveltui sakiau dar pirmais menesiais, kad vaizdas patinka ir nenoriu, kad keistusi. Dabar mano nuomone implantai per zemai nusileide, o visa dekolte isvagota mazytemis Strijomis.
Atsakyti
Sveikos smile.gif Priimkit ir man naujokę į papuotųjų būrį. Kol kas es labai laiminga, nors dar tik ketvirta para po operacijos. Gal as kokia nejautri skausmui, ar dar koks biesas, bet man tik vos skaudejo antra para po operacijos. Pirma diena tai isvis, narkoze dar veike, tai isvis dzingu lingu tok skausmas. Nei kaip drenus trauke, nei ka, nieko ten man..Pirmi zodziai apspsangus po operacijos buvo ciupt ciupt uz papu, ir jeeeee as pagaliau turiu papus. victory.gif
Kad as buciau zinojus, kad cia tik tiek skauda, seniai buciau susitvarkius, galvojau busiu nedarbinga kokias dvi savaites, ir skaudes nesvietiskai. Nei velnio biggrin.gif
174 ugis, 55 svoris, po krutine 73 cm, sonkauliai stambus ir atsikise.Krutine mazas A... dbr tikiuosi bent B-C tureti..Ilgai gincinausi su daktaru, kad kur ten man ta implanta idesit, taigi sonkauliai kaip grobai, spenys ir nuzysta tuscia krutine..sitoki kompleksa eile metu nesiojau..Vis galvojau, gal gimdysiu antra, o po to papai, bet pasikeitus aplinkybems, vaiku nebenusimato.
Suu daktaru gincinausi del 280ml. Jis sako, per mazai, tu auksta ir t.t. Sakau, kur jus po skura daugiau sukisit? jis sako, laisvai sudedam..
Paskui man paciai atsibodo ta mililitru melodrama, ir sakau, ok, tebus 320.
O vaziuodama i operacija isvis atejau i prota, skambinu daktarui ir sakau, jei turit 340, dedam 340 ml ir nei gramo maziau. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Dabar ziuriu, kad liuosiai galejau 380 deti. Ot durne biggrin.gif Pabijojau dideliu bumbolu, o be reikalo..Viena, kai matuojiesi su tuo sizeriu ant virsaus, visai kas kita kai tas pats implantas dedasi po raumeniu.. Jis tikrai tampa mazesnis.
reziume, operacija praejo tobulai, atsigavau staigia, valgiau geriau ir lafa viskas.
Implantai Motiva, 340, apvalus, vidutinio profilio. Operavo V.J. Klaipeda. smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Dabar jau liko tik sugyti tobulai...
Atsakyti

Sveikos! Kiek daug nauju papuotu ! Nebeuzsuku, nes nieko gero neturiu pasipasakoti. Manes apatiniu parduotuves nelabai dziugina, nes mano dydzio liemeneliu sunku surasti pas mus. Ikelsiu i albumeli savo bumbulus. Neveltui sakiau dar pirmais menesiais, kad vaizdas patinka ir nenoriu, kad keistusi. Dabar mano nuomone implantai per zemai nusileide, o visa dekolte isvagota mazytemis Strijomis.
Labukas, o koks tavo dydis? Pas ka dejais?

Sveikos merginos!!!Siandien 10 dienu kaip po op,jauciuosi super,beveik neskauda tik naktim viena kruty maudzia.Dar pries 3-4 dienas verkiau del tu papu,kam as pasidariau jau ieskojau info kaip juos isimti ir pamirsti kaip bloga sapna.😜Lb sukudau nuo streso po op,tai dabar teks kazkaip uzsiaauginti kg atgal.Krutine man atrode per didele ir tas mane labiausiai stresavo😆Bet atejo ta diena kai pradejo viskas grazeti ir tikiuosi taip eis ir toliau😊 Kaip jus merginos?😉
Sveikinu, kad reikalai tvarkosi! As kaip tik pergyvenu, kad su 330 bus per mazi, galvoju kaip cia didesniu isprasyti  :D

 

auroryte, seveikinu  :4u:  :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot'e: 09 balandžio 2017 - 08:28
QUOTE(auroryte @ 2017 04 08, 23:59)
Sveikos smile.gif Priimkit ir man naujokę į papuotųjų būrį. Kol kas es labai laiminga, nors dar tik ketvirta para po operacijos. Gal as kokia nejautri skausmui, ar dar koks biesas, bet man tik vos skaudejo antra para po operacijos. Pirma diena tai isvis, narkoze dar veike, tai isvis dzingu lingu tok skausmas. Nei kaip drenus trauke, nei ka, nieko ten man..Pirmi zodziai apspsangus po operacijos buvo ciupt ciupt uz papu, ir jeeeee as pagaliau turiu papus. victory.gif
Kad as buciau zinojus, kad cia tik tiek skauda, seniai buciau susitvarkius, galvojau busiu nedarbinga kokias dvi savaites, ir skaudes nesvietiskai. Nei velnio biggrin.gif
174 ugis, 55 svoris, po krutine 73 cm, sonkauliai stambus ir atsikise.Krutine mazas A... dbr tikiuosi bent B-C tureti..Ilgai gincinausi su daktaru, kad kur ten man ta implanta idesit, taigi sonkauliai kaip grobai, spenys ir nuzysta tuscia krutine..sitoki kompleksa eile metu nesiojau..Vis galvojau, gal gimdysiu antra, o po to papai, bet pasikeitus aplinkybems, vaiku nebenusimato.
Suu daktaru gincinausi del 280ml. Jis sako, per mazai, tu auksta ir t.t. Sakau, kur jus po skura daugiau sukisit? jis sako, laisvai sudedam..
Paskui man paciai atsibodo ta mililitru melodrama, ir sakau, ok, tebus 320.
O vaziuodama i operacija isvis atejau i prota, skambinu daktarui ir sakau, jei turit 340, dedam 340 ml ir nei gramo maziau. biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Dabar ziuriu, kad liuosiai galejau 380 deti. Ot durne biggrin.gif  Pabijojau dideliu bumbolu, o be reikalo..Viena, kai matuojiesi su tuo sizeriu ant virsaus, visai kas kita kai tas pats implantas dedasi po raumeniu.. Jis tikrai tampa mazesnis.
reziume, operacija praejo tobulai, atsigavau staigia, valgiau geriau ir lafa viskas.
Implantai Motiva, 340, apvalus, vidutinio profilio. Operavo V.J. Klaipeda. smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif
Dabar jau liko tik sugyti tobulai...

Sveikinu pasigrazinus😉Toms moterims neitiksi,vienai per mazai kitai per daug idejo,as beveik jusu ismatavymu tai man 350 uztenka su kaupu,man svarbiausia kad naturaliai ir graziai😊As nebijojau skausmu po op,mane tik gasdino kaip as susitvarkysiu su sliauzianciu mazium bet nieko viskas gerai.😉
Atsakyti
Rasiau pries tai,kad domiuosi kremais arba pleistrais nuo randeliu bet taip dar ir nesuradau,gal kas is patirties zino i kuri reikia atkreipti demesi ir tikrai verta nusipirkti🤗
Atsakyti
QUOTE(atena @ 2017 04 09, 11:06)
Rasiau pries tai,kad domiuosi kremais arba pleistrais nuo randeliu bet taip dar ir nesuradau,gal kas is patirties zino i kuri reikia atkreipti demesi ir tikrai verta nusipirkti🤗

Aš pirkau dermatix LT 40€ ir užvakar užmačiau pas mane uk jis kainuoja 28£ tai taip pažiūrėjau ir nusijuokiau.
Atsakyti
Sveikutes. Ar netepdavot krutines pries op kokiu kremu ar aliejuku kad oda butu elastingesne ir nebutu striju? Pas mane suplanuota op liepos 17. Labai jaudinuosi.
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 04 09, 10:57)
Aš pirkau dermatix LT 40€ ir užvakar užmačiau pas mane uk jis kainuoja 28£ tai taip pažiūrėjau ir nusijuokiau.

Aa,tai smagu as irgi uk,reikes paieskoti.😉Ar geras sis kremas?
Atsakyti
QUOTE(atena @ 2017 04 09, 14:13)
Aa,tai smagu as irgi uk,reikes paieskoti.😉Ar geras sis kremas?

Boots parduotuvėi yra 15ml 28£. Nu man tai nieko, aš pati tik mėnuo po op tai sunku dar kažką spręsti
Atsakyti