Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Pinot'e, 05 Bal 2017 - 23:33, parašė: Labuka! Kaip faina! Sveikinimai apsisprendus :4u: ir data tokia netolima :bigsmile: GrCh tik su polytech dirba? As rytoj einu pas juos :) tiesa,kuo skiriasi pvz dydis A nuo AA?
Tiesa pasakius net nzn ar tik su jais dirba. 🙈 bet mane ismatavus jis pasiule juos, polytech replicon 275 arba 315..315 tai jau max man pagal mano matavimus.tai as kazkaip apie tiek ir galvojau.norejau c dydzio mazdaug . As sakau AA , nes visai nieko neturiu :)) nu mini kaip sakau:)
Atsakyti

Tiesa pasakius net nzn ar tik su jais dirba. 🙈 bet mane ismatavus jis pasiule juos, polytech replicon 275 arba 315..315 tai jau max man pagal mano matavimus.tai as kazkaip apie tiek ir galvojau.norejau c dydzio mazdaug . As sakau AA , nes visai nieko neturiu :)) nu mini kaip sakau:)

Atitiko jusu isivaizdavimas ir galimybes  :super:  taigi AA yra maziau negu A

Atsakyti

Pinot'e, 06 Bal 2017 - 10:36, parašė: Atitiko jusu isivaizdavimas ir galimybes :super: taigi AA yra maziau negu A
Jo.tik as norejau ganetinai naturaliu.bet pagal ismatavimus mano visus , kad ir su lasu, vistiek turesiu push up efekta .pradzioj sudvejojau ar tikrai noriu taip.bet poto pagalvojau, kad gal ir gerai.zodziu des neapvalius, bet tie neapvalus vistiek bus panasus kazkiek i apvalius man .as taip supratau :hmm:
Atsakyti
Uz 4 dieneliu. Jau laukia manes op pas TA. Tai lauku nesulaukiu. Sian skambinau pasakyti, kad raudonoiuos dieneles mane uzpuole, tai sake nieko tokio.
O dieve negaliu patiketi, kad greit turesiu tai apie ka svajojau nuo 14metu, o paciai jau 31 ant nosies.
Atsakyti

Jo.tik as norejau ganetinai naturaliu.bet pagal ismatavimus mano visus , kad ir su lasu, vistiek turesiu push up efekta .pradzioj sudvejojau ar tikrai noriu taip.bet poto pagalvojau, kad gal ir gerai.zodziu des neapvalius, bet tie neapvalus vistiek bus panasus kazkiek i apvalius man .as taip supratau :hmm:

Tai tau naturaliai pasiseke, nes dauguma svajoja tokio efekto  :4u: 

Uz 4 dieneliu. Jau laukia manes op pas TA. Tai lauku nesulaukiu. Sian skambinau pasakyti, kad raudonoiuos dieneles mane uzpuole, tai sake nieko tokio.
O dieve negaliu patiketi, kad greit turesiu tai apie ka svajojau nuo 14metu, o paciai jau 31 ant nosies.

Sveikinimai!!!! Op diena jau ir dienos ne tokios gausios bus. Viskas bus ok  :) kokio dydzio tikiesi?

Atsakyti
QUOTE(Džudzi @ 2017 04 06, 11:14)
Uz 4 dieneliu. Jau laukia manes op pas TA. Tai lauku nesulaukiu. Sian skambinau pasakyti, kad raudonoiuos dieneles mane uzpuole, tai sake nieko tokio.
O dieve negaliu patiketi, kad greit turesiu tai apie ka svajojau nuo 14metu, o paciai jau 31 ant nosies.


Greitai prabes, pamatysi, paskui tik dziaugsies 4u.gif
Atsakyti
</p></div></blockquote><p>Sveikinimai!!!! Op diena jau ir dienos ne tokios gausios bus. Viskas bus ok  smile.gif kokio dydzio tikiesi?</p>
[/quote]
Na turbut bus tarp C og D
Atsakyti
Zinot, kokie mano dziaugsmai db? Apatiniu parduotuves smile.gif!
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 04 07, 13:36)
Zinot, kokie mano dziaugsmai db? Apatiniu parduotuves smile.gif!

Mano irgi. biggrin.gif dar iki balandžio 22d. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 04 07, 13:36)
Zinot, kokie mano dziaugsmai db? Apatiniu parduotuves smile.gif!


Man dar reiks palaukti truputį, bet vakar kai sportinės buvau pikrti, tai tiek grožių pažiūrėjau smile.gif O už sportinę baisius pinigus sumokėjau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvačka @ 2017 04 07, 14:23)
Man dar reiks palaukti truputį, bet vakar kai sportinės buvau pikrti, tai tiek grožių pažiūrėjau smile.gif O už sportinę baisius pinigus sumokėjau  doh.gif

Aš už savo sportinę sumokėjau 21£ tai čia kapeikos sulyginus su LT 50€ už vos ne nieką... blink.gif

Aš šendien kokį grožį nusipirkau iš Ted Baker. wub.gif įkėliau y albumą. smile.gif
Atsakyti

Ei, panos, cia ikelkit! Paziopsot noriu  :ax: 

Atsakyti