Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Liida, kaip tu? Ka nusprende gyd daryt?
Atsakyti
Gal kuri pasakys pasidarius operacija jau ar kuriai buvo taip ar yra, kad jaučiat implanta ar toki kaip spaudima? Aš kartais jaučiu kai pasilenkiu ar staigiau pasijudinu, ydomu tai praeis, kad tik čia susyje su gyjimu. Jai nepraeis teks važiuoti darytis echoskopija. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 04 03, 20:51)
Liida, kaip tu? Ka nusprende gyd daryt?

Oi tas pykinimas pykinimas..kazkas baisaus tik visa kita lengviau nei pirmasis kartas.Rytoj parašysiu nes kolkas nelabai rašosi
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 04 04, 00:07)
Gal kuri pasakys pasidarius operacija jau ar kuriai buvo taip ar yra, kad jaučiat implanta ar toki kaip spaudima? Aš kartais jaučiu kai pasilenkiu ar staigiau pasijudinu, ydomu tai praeis, kad tik čia susyje su gyjimu. Jai nepraeis teks važiuoti darytis echoskopija. unsure.gif


as jauciu desine kruti,tiksliau jos turini viduje🙈 pasilenkiu viskas sugriuva iprieki,itariu per didele kisene padaryta ir jis ten slankioja del to jauciu🙈 pasakiau gyd.nutylejo,liepe laukt 5men,lengva pasakyt,kai tas jausmas nemalonus,net skausmingas😐 salia ir pazasty skauda,lyg remtusi🙈
jei nepraeis negi vel vaziuot pas gydytoja,persikreipes ziuri🙈

Tik idomu kas daroma tokiu atveju jei kisene per didele😐 visada ir jausiu ta dkausma nemalonu jausma?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurio zmona: 04 balandžio 2017 - 05:55
QUOTE(Pinot'e @ 2017 04 03, 14:00)
<p>Liida, kaupkis ir lauksim ziniu  4u.gif </p>

smile.gif

As jau po visko.Zemino randuka pilvo,nors buvau mascius jo neliesti jau(darytis tatu)bet abu daktarai vienbalsei nebuvo pries jo nuleidima/salinima nes isplatejes labai.(Kad taip neatsitiks vel garantiju nera)Kele spenelius.Buvo laaabai ilga diskusija ar juos kelti ar leisti implantus.Parode nuotrauku pora pavizdziu ir graziau buvo nuleisti inplantai..bet ten buvo 21 cm nuo spenelio (mano 21 22) tai jei su laiku inplantas krutý patemptu i apacia,tai man jau nelabai butu..kam as jas tada keliau..Sustojau ties speneliu pakelumu.Buvo labai sunku apsisprest vietoj.Syrit vel viskas kliuksi biggrin.gif kaip pirma karta .Vienoj vietoj ties pilvo randu riebaliuko pasiurbe,aureole pagrazino.

Atvaziavau ta diena kai buvo siluma uzklupus Kauna,kaip patiko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 04 balandžio 2017 - 07:53
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 04 04, 05:48)
as jauciu desine kruti,tiksliau jos turini viduje🙈 pasilenkiu viskas sugriuva iprieki,itariu per didele kisene padaryta ir jis ten slankioja del to jauciu🙈 pasakiau gyd.nutylejo,liepe laukt 5men,lengva pasakyt,kai tas jausmas nemalonus,net skausmingas😐 salia ir pazasty skauda,lyg remtusi🙈
jei nepraeis negi vel vaziuot pas gydytoja,persikreipes ziuri🙈

Tik idomu kas daroma tokiu atveju jei kisene per didele😐 visada ir jausiu ta dkausma nemalonu jausma?

Ne aš tai jokio skausmo Nejaučiu. Tik toks kartais spaudimas ir kai pasilenkiu, bet kartais atitraukus liemenėle nuo krūtinės tas spaudimas dingsta.
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 04 03, 15:37)
Tai geriau ir nesakyti, kol galvoji, ką daryti. Forumas viešas, o skaito jį tikrai daug žmonių..


Liida
, sėkmės tau kuo dideliausios.
Parašyk, kai atsigausi  4u.gif

as irgi esu uz tai kad nesakyti, nes kiek zinau visiem gydytojam pasitaiko nesekmiu. netikiu kad yra nors vienas gydytojas dirbantis tobulai. sakiau paskelbisu tada jei nieko nepavyks su juo susidereti, nu tada tai tikrai antireklama padarysiu, kad ne tas zodis...o siaip kai rinkausi si gydytoja buvo patys geriausi atsiliepimai, taigi as buvau tas mazas procentelis kuris i nelaiminguju saraša pateko, ir tai nereiškia kad jis dabar visas taip pagrazins kabutese
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulina: 04 balandžio 2017 - 08:26
QUOTE(irmulina @ 2017 04 04, 08:24)
as irgi esu uz tai kad nesakyti, nes kiek zinau visiem gydytojam pasitaiko nesekmiu. netikiu kad yra nors vienas gydytojas dirbantis tobulai. sakiau paskelbisu tada jei nieko nepavyks su juo susidereti, nu tada tai tikrai antireklama padarysiu, kad ne tas zodis...o siaip kai rinkausi si gydytoja buvo patys geriausi atsiliepimai, taigi as buvau tas mazas procentelis kuris i nelaiminguju saraša pateko, ir tai nereiškia kad jis dabar visas taip pagrazins kabutese

Nu va matai. O man buvo kad Kai pasirinkau savo gyd. Po kiek laiko atradau blogu atsiliepimu apie jy, nebuvo ten labai blogi, bet vistiek. Manes neatbaidė darytis pas jy ir Kai pasidariau iš savo patirties su juo nei vieno blogo žodžio neturiu apie jy pasakyti, dar su gyditoju pakalbėjom apie tai ka skaičiau ir pasijuokavom apie tai priemė ir blogus ir gerus atsiliepimus sako visiem neytiksi. Plastikos atžvilgiu tai pat kad nėra tobulo gydytojo su tobulu darbu visi kaźkada kaźkur suklysta ar tiesiog nesėkmingai kažkas atsitinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chocolatea: 04 balandžio 2017 - 09:08

smile.gif

As jau po visko.Zemino randuka pilvo,nors buvau mascius jo neliesti jau(darytis tatu)bet abu daktarai vienbalsei nebuvo pries jo nuleidima/salinima nes isplatejes labai.(Kad taip neatsitiks vel garantiju nera)Kele spenelius.Buvo laaabai ilga diskusija ar juos kelti ar leisti implantus.Parode nuotrauku pora pavizdziu ir graziau buvo nuleisti inplantai..bet ten buvo 21 cm nuo spenelio (mano 21 22) tai jei su laiku inplantas krutý patemptu i apacia,tai man jau nelabai butu..kam as jas tada keliau..Sustojau ties speneliu pakelumu.Buvo labai sunku apsisprest vietoj.Syrit vel viskas kliuksi biggrin.gifkaip pirma karta .Vienoj vietoj ties pilvo randu riebaliuko pasiurbe,aureole pagrazino.

Atvaziavau ta diena kai buvo siluma uzklupus Kauna,kaip patiko ax.gif

Sprendimas sunkus, suprantu. Galvoju kad kazin ar tiek implantas gali patempti kruti, kad speniukas vietoj atsirastu. Kaip spenelio kelima dare? Visa apipjove ar tik virsu ir pritempe? Kaip su jautrumu bus? Pas tau priaugantys ar ne? Kur dareisi? Klausineju, nes turiu pati pasirinkti ar priaugantys su spenelio kelimu  ar nepriaugantys su raumens kelimu. 

Atsakyti

Chocolatea, tu pas sv dareisi?

Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 04 04, 11:24)
<p>Chocolatea, tu pas sv dareisi?</p>

Ne. Aš pas Roka B.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chocolatea: 04 balandžio 2017 - 11:53
QUOTE(liida @ 2017 04 03, 23:52)


Sveik 4u.gif
Atsakyti