Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(pusele33 @ 2017 01 03, 13:35)
Na va, jau pasiturbinus biggrin.gif
Jaučiuosi dar apspangus, bet iš esmės viskas gerai, pradedu jausti šiokį tokį spaudimą, bet daugiau kaip raumenų skausmą kaip pasportavusi  biggrin.gif  dėl dydžio,  tai atrodo normaliai, ne per dideli ir ne per maži, lyg mano būtų,  to ko ir tikėjausi thumbup.gif  puikiai rūpinasi,  su šypsenomis, ne įkyriai. Žodžiu, kol kas gerai. Dėjo ne aukščiausio profilio, 360cc  biggrin.gif
Geros dienos visoms  4u.gif  mirksiukas.gif


Sveikinu 4u.gif
Atsakyti

Pusele, sveikinu pasigrazinus o laukiamcioms palinkesiu nestresuoti!! Nera viskas taip baisu! Visos istvere😂Man jau 2 men jauciuosi kaip su savom, nakti miegu jau be sarvu ir jau su sportinukem varineju! Jeee mes tai padarem merginos❤

Atsakyti
QUOTE(Akimirkos jėga @ 2017 01 03, 23:46)
Pusele, sveika pasigrazinusi. Parasyk savo duomenis. Kokia esi_ugis ir svoris? Koki pries tai turejai dydi?

As poryt vaziuosiu konsultacijai po menesio. Mano vienas platesnis ir zemiau spenelis. Taigi yra ir msn netobulumu. Bet man nemaiso. Tik gaila, kad taip gavosi.
Del dydzio. Emiau maximuma 335cc. Man daugiau SV nepatare. Taigi net nezinau. Gal kitas gyd.butu ir patares daugiau. Bet jau nezinosiu.


Pasidalink,ka gydytojas pasakys:) man vakar buvo 6sav. Šian porai val varinejau jau su paprasta liemenėle smile.gif lb džiaugiuosi krutine,tik aisku dar jauciu speneliu jautrumą,dar ties randais truputi jautru ir nera dar ji lb minkšta...tik bajeris tas,kad hm kiek žiūrėjau 70c ir nera tokio dydžio ...gal kuri žinot kur gaut gražiu? Ir dar -ar šarvus būtina iki 8sav nesiot -ar kada jų galima diena jau atsisakyti?smile.gif visom kurios bijo-nebijokit,vyras skeptiškai žiūrėjo -db atitraukti akių negali biggrin.gif nei sekundei nesigailėjau,kad dariau -tik del dydžio siūlau nepasimazinti-per kelis gyd pereiti smile.gif nes man dėjo maximuma,o su paprasta liemenėle neatrodau išskirtinai -ner per didele smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinita: 04 sausio 2017 - 22:59
QUOTE(Voruta @ 2017 01 04, 21:34)
<p>Pusele, sveikinu pasigrazinus o laukiamcioms palinkesiu nestresuoti!! Nera viskas taip baisu! Visos istvere😂Man jau 2 men jauciuosi kaip su savom, nakti miegu jau be sarvu ir jau su sportinukem varineju! Jeee mes tai padarem merginos❤</p>

Fuuu, ačiū už palinkėjimus... smile.gif Rytoj ir manęs laukia ta diena, jau jaučiu kaip vidurius sukt pradeda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2017 01 04, 23:57)
Pasidalink,ka gydytojas pasakys:) man vakar buvo 6sav. Šian porai val varinejau jau su paprasta liemenėle smile.gif

Pritariu del dydzio!
Dejausi didesni pasiulyta varianta. Atrodo tikrai neissaukianciai. Niekas absoliuciai nepastebejo. Akis apsiprato atrodo normali natūrali krutine. Jei buciau dejusi mazesni, nors ten tik keli ml, turbut atrodyciau taip pat, bet psichologiškai gaileciausi, kad nesirinkau didesniu biggrin.gif
Mano po 2 men kieta ziauriai. Kol kas liesti nemalonu tikrai. TA minejo kad gali ir kokie 7 men praeit kol suminkstes.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Prisiduodu biggrin.gif Naktis praėjo labai ramiai, išmiegojau puikiai, nors gyd sakė ši ir kita naktis sunkiausia gali būti, bet nieko ypatingo nebuvo. Aišku prieš miegą išgėriau Nimesil ir pusę tabletės migdomųjų, tai be problemų biggrin.gif O šiaip jaučiuosi tikrai gerai, stengiuosi vaikščioti po namus, nesėdėti daug, manau, tada ir kraujotaka geriau dirba ir gal greičiau viskas gyja. Aišku reikia klausyt savo organizmo ir nieko per prievartą nedaryti ir viskas bus gerai. Šiandien net kiaušinienę savo mažiukui iškepiau thumbup.gif

QUOTE(Butri @ 2017 01 04, 12:07)
Sveikinu  4u.gif

Ačiū mirksiukas.gif

QUOTE(Voruta @ 2017 01 04, 22:34)
<p>Pusele, sveikinu pasigrazinus o laukiamcioms palinkesiu nestresuoti!! Nera viskas taip baisu! Visos istvere😂Man jau 2 men jauciuosi kaip su savom, nakti miegu jau be sarvu ir jau su sportinukem varineju! Jeee mes tai padarem merginos❤</p>

Ačiū 4u.gif
Man tai labai nepatogu kol kas su ta liemenėle, norisi išsilaisvinti biggrin.gif dydis geras, norėtųsi ir didesnių, bet kai žinau, kad didesni nelabai tilps tai ramu.

QUOTE(*Indrulka* @ 2017 01 05, 07:26)
Fuuu, ačiū už palinkėjimus... smile.gif Rytoj ir manęs laukia ta diena, jau jaučiu kaip vidurius sukt pradeda biggrin.gif

Viskas bus gerai, aš dieną prieš prisijaudinau, tai operacijos dieną buvau visiškai rami mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kas operavotės pas Arūną Jankauską?
Man draugė jį rekomendavo, bet nerandu niekur atsiliepimų ax.gif
Atsakyti
Labas mergaites smile.gif kaip gyvos? nesusalot?

Man korekcija sausio 23d 10.30 ax.gif isskrendu i USA su darbu savaitelei, truputi jaudinuos, turiu pora rimtu projektu ir pristatyma, bet viskas bus ok unsure.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2017 01 04, 22:57)
Pasidalink,ka gydytojas pasakys:) man vakar buvo 6sav. Šian porai val varinejau jau su paprasta liemenėle smile.gif lb džiaugiuosi krutine,tik aisku dar jauciu speneliu jautrumą,dar ties randais truputi jautru ir nera dar ji lb minkšta...tik bajeris tas,kad hm kiek žiūrėjau 70c ir nera tokio dydžio ...gal kuri žinot kur gaut gražiu? Ir dar -ar šarvus būtina iki 8sav nesiot -ar kada jų galima diena jau atsisakyti?smile.gif visom kurios bijo-nebijokit,vyras skeptiškai žiūrėjo -db atitraukti akių negali biggrin.gif nei sekundei nesigailėjau,kad dariau -tik del dydžio siūlau nepasimazinti-per kelis gyd pereiti smile.gif nes man dėjo maximuma,o su paprasta liemenėle neatrodau išskirtinai -ner per didele smile.gif

Na po konsultacijos. Diržą dar 2 savaites nešiosiu, tai gausis 7 savaites iš viso, tik diržas bus aštuoniukės forma. Vieną (.) stumsim į apačią, o tas kreivumas toks nedidelis, kad tik foto pamatau, sakė, kad dėl mano pačios fiziologijos, nes nebuvo lygios. Bet natūraliai aš nematau problemėlės, nemaišo. Dėl dydžio dar kartą patikino, kad jo nuomone 335 man buvo maximumas dėl mano proporcijų. bigsmile.gif

Voruta, o tu jau nebesikabinėji prie savęs? Ar dar vis nepasitaisė (.)(.) ?
Papildyta:
Merginos su 335 ml, kažin, ar iš Victorios secret sportinukių imti S dydį ar M? Neįsivazduoju? Butri, gal tu patarsi, kuri pirkot iš VS ką nors? Dabar Sale, norėčiau ką nors pagriebti.
Atsakyti
QUOTE(Akimirkos jėga @ 2017 01 06, 17:37)
Merginos su 335 ml, kažin, ar iš Victorios secret sportinukių imti S dydį ar M? Neįsivazduoju? Butri, gal tu patarsi, kuri pirkot iš VS ką nors? Dabar Sale, norėčiau ką nors pagriebti.


Emiau L su 425cc, tiktu ir m ax.gif
Atsakyti
Tai man tikrai ne M, su 335 ml, jaučiu kokį 34 B ar S?
Atsakyti
Sveikos.

Kur pradingusios? biggrin.gif

Ai, MrsNorris tai žinau, kur pradingo. Išsigando, kad vyno man reiks statyt biggrin.gif

Alexi, kaip tavo atostogos?

Krisitinita, gražių liemenukų (mano akimis) 70C dydį rasi Trumph(nors ir ne kiekvienam, nes jie skirtingi), Etam, Marks&Spencer, pigesnių - Lindex. mirksiukas.gif

Akimirkos jėga, aš nors dėjaus 380, bet kai apimtis maža, dažniausiai M dydžio liemenėlese skęstu per apimtį. Tad imu S
Aišku, geriausia matuotis 4u.gif

Moocho
, kaip tavo šventės? Kaip laikais?

Butri, visgi įsiprašei korekcijai. Na, tikiuosi, kad gausi taip trokštamą tobulumą. Ar čia korekcija į didesnius? biggrin.gif
Linkiu, kad darbinė kelionė būtų produktyvi, pamatysi, šauniai pasirodysi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agiku: 06 sausio 2017 - 20:47