Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(joli84 @ 2017 04 01, 18:02)
O pas kuri gydytoja operavotes? Musu temoje buvo atvejis, kai merginai buvo padarytas brokas, bet gyd.nepripazino...
[b]Papildyta:[/b

nenoriu sakyti kuris gydytojas, bet mes us vyru kai nuvaziavom tai nepripazint neimanoma buvo, nes bet kuriai is jsu atsiuntus foto pasakytumet kad cia jau tragedija. ir pats pripazino kad nepilnai atidalintas raumuo. tai vat- cia jo -chirurgo kalida. ne mano kazkokia atmetimo reakcija, ar neprisiziurejimo, o butent jo pjuvis negeras. nu tikiuos issikovosiu, nes kompleksa su maziukais turejau zymiai mazesni nei dabar .... verysad.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,praejo jau 4 dienos po operacijos jauciuosi visai neblogai,melynes ant krutynes visur😕Nezinau ar taip turi buti ar kas bet krutys nevienodam lygyje ir speneliai vienas auksciau kitas zemiau😳Nuo kada praeina tinimas?
Atsakyti
QUOTE(irmulina @ 2017 04 01, 18:27)
nenoriu sakyti kuris gydytojas, bet mes us vyru kai nuvaziavom tai nepripazint neimanoma buvo, nes bet kuriai is jsu atsiuntus foto pasakytumet kad cia jau tragedija.  ir pats pripazino kad nepilnai atidalintas raumuo. tai vat- cia jo -chirurgo kalida. ne mano kazkokia atmetimo reakcija, ar neprisiziurejimo, o butent jo pjuvis negeras. nu tikiuos issikovosiu, nes kompleksa su maziukais turejau zymiai mazesni nei dabar .... verysad.gif

Tai Kaip tik turėtum pasakyti kuris gydytojas kad žinotu planuojančios operacija kad atsargios būtu, kas čia per paslaptys nesuprantu.
Atsakyti
Atena, sveikinimai pasidailinus! Melyne man buvo tik viena kur riebalus leido, o tinimas praejo kazkur po 10d, bet gal cia skirtingai visom.
O gydytojo neklausei del nevienodo aukscio? Pas mane taip nebuvo, bet manau gali but jei viena krutis labiau patinus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 03 balandžio 2017 - 09:14
QUOTE(atena @ 2017 04 02, 13:11)
Sveikos merginos,praejo jau 4 dienos po operacijos jauciuosi visai neblogai,melynes ant krutynes visur😕Nezinau ar taip turi buti ar kas bet krutys nevienodam lygyje ir speneliai vienas auksciau kitas zemiau😳Nuo kada praeina tinimas?


Laba, man irgi šian 5 diena, nėra mėlynių, bet ištinusios labai, atrodo vienodos, bet negražios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 04 02, 14:27)
Tai Kaip tik turėtum pasakyti kuris gydytojas kad žinotu planuojančios operacija kad atsargios būtu, kas čia per paslaptys nesuprantu.


Sutinku, man ir idomu kas cia toks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulina @ 2017 04 01, 17:27)
nenoriu sakyti kuris gydytojas, bet mes us vyru kai nuvaziavom tai nepripazint neimanoma buvo, nes bet kuriai is jsu atsiuntus foto pasakytumet kad cia jau tragedija.  ir pats pripazino kad nepilnai atidalintas raumuo. tai vat- cia jo -chirurgo kalida. ne mano kazkokia atmetimo reakcija, ar neprisiziurejimo, o butent jo pjuvis negeras. nu tikiuos issikovosiu, nes kompleksa su maziukais turejau zymiai mazesni nei dabar .... verysad.gif

Linkiu,kad issisprestu tau viskas mergyt!tavo teise nereklamuoti visko,bet liudna kai nera viesai kalbama apie tokius atvejus.Bet kam labai idomu tikiu i az jei paklaustu kas,atrasytum..

Man sendie korekcija unsure.gif ruosiuos,kaupiuos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 03 balandžio 2017 - 10:44
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 04 03, 08:14)
Atena, sveikinimai pasidailinus! Melyne man buvo tik viena kur riebalus leido, o tinimas praejo kazkur po 10d, bet gal cia skirtingai visom.
O gydytojo neklausei del nevienodo aukscio? Pas mane taip nebuvo, bet manau gali but jei viena krutis labiau patinus

Aciu😉Man tik siandien iseme drena Vilniuje nes i Kauna sunku man buvo nusigauti po operacijos,su gydytoju susitiksiu tik po 2 savaiciu nes ne gyvenu Lietuvoje.Dar sesuciu kurios trauke drena klausiau ar ne per didele gavosi tai pasake pagal mano ugi ir sudejima dydis parinktas idealiai ir aisku viskas dar suminkstes,tinimas praeis ir nusileis.Tai tikrai nuramino.Pas mane buvo asimetrija pries,viena krutis buvo zemiau kita auksciau ir mazesne.O siaip beveik neskauda,viska po op pati padarau,nesijauciu ligone,tikiuosi taip ir toliau viskas seksis.🤗👍🏻😉
Papildyta:
QUOTE(Žvačka @ 2017 04 03, 08:18)
Laba, man irgi šian 5 diena, nėra mėlynių, bet ištinusios labai, atrodo vienodos, bet negražios biggrin.gif

Kaip jauciates?kiek ml dejotes?koks jusu ugis,svoris?😉
Atsakyti
Kaip manot, ar realu operuotis vasarą? Karščių pas mus nebūna, keliaujam kaip tik daugiausia ne vasarą, tai mąstau, kiek realu vasarą normaliai rengtis, slepiant tą privalomą dėvėt šarvą? Marškiniai normaliai uždengia pvz? biggrin.gif
Su mano grafiku realu būtų arba rugsėjo, arba rugpjūčio pradžia. Na bet dar lauksiu, ką gyd pasiūlys.
Atsakyti
QUOTE(atena @ 2017 04 03, 11:30)


Kaip jauciates?kiek ml dejotes?koks jusu ugis,svoris?😉


Šiandien buvau pas doc - viskas gerai, jaučiuosi gerai, jau vairavau, dar riboti judesiai, bet vaistų nuo skausmo nuo šeštadienio nebereikia smile.gif Važiuosiu jau sportinės pirkti - doc sakė bus patogiau smile.gif Dėjo Motiva 285, ūgis 168, svoris 54 smile.gif Grožio dar nematau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulina @ 2017 04 01, 19:27)
nenoriu sakyti kuris gydytojas, bet mes us vyru kai nuvaziavom tai nepripazint neimanoma buvo, nes bet kuriai is jsu atsiuntus foto pasakytumet kad cia jau tragedija.  ir pats pripazino kad nepilnai atidalintas raumuo. tai vat- cia jo -chirurgo kalida. ne mano kazkokia atmetimo reakcija, ar neprisiziurejimo, o butent jo pjuvis negeras. nu tikiuos issikovosiu, nes kompleksa su maziukais turejau zymiai mazesni nei dabar .... verysad.gif

Tai geriau ir nesakyti, kol galvoji, ką daryti. Forumas viešas, o skaito jį tikrai daug žmonių..


Liida
, sėkmės tau kuo dideliausios.
Parašyk, kai atsigausi 4u.gif
Atsakyti

Liida, kaupkis ir lauksim ziniu  :4u: 

Atsakyti