Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Joli84, ena sau kokie dideli biggrin.gif Tai kas man bus su 350 is beveik B dydzio? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2017 03 31, 17:41)
Joli84, ena sau kokie dideli  biggrin.gif  Tai kas man bus su 350 is beveik B dydzio?  blink.gif

Turesi grazu D dydi ;)
Atsakyti
QUOTE(joli84 @ 2017 03 31, 16:28)

Tokios rudos juostos? Tai yra teipai, suteipuoja G.Ch., iremindami implantus.



Supratau, ačiū smile.gif

Dar klausimas - vakar labai ištinus buvau, tai šarvus ant laisviausio segiausi, šian jau galėčiau ant antro užsegimo - ar labai reikia veržtis tuos šarvus? Nes dabar ir kvepuoti lengva ax.gif
Atsakyti
Buvau nusiemus sarvus,tai krutine tokia didele atrodo bijau kad tokia ir bus😳Ar sumazes nors kazkiek ar ji tokia ir liks?🤔
Atsakyti
QUOTE(atena @ 2017 03 31, 22:10)
Buvau nusiemus sarvus,tai krutine tokia didele atrodo bijau kad tokia ir bus😳Ar sumazes nors kazkiek ar ji tokia ir liks?🤔

Ji dabar dar patinusi bus savaite, dvi, dar nevertink dydzio, formos.
Atsakyti

Joli84, kaip graziai atrodo! Super  :super: kas pas tau sudeta ir kas meistras? Tarpiukas toks dailus! Nerealiai  :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot'e: 31 kovo 2017 - 22:23
Sveikos mergytes, turiu klausima - ar kuriai yra teke kovoti del pinigu susigrazinimo uz negerai atlikta operciaj? mano atvejis yra toks- esu 3 men po op, jinai yra atlikta blogai nes raumuo blogai atidalintas tai krutys darant netgi dudru rankena, ar pavaras jungiant kelnojasi su raumeniu. nu cia reikia pamatyti. gydytojas sako oj , palaukim dar 3 men , kai bus 6 men po operacijos butinai koreguosim. bet yra toks dalykas, as nebenoriu pas ji korekcijos? as jam sakau, gali buti kad po 3 men as noresiu korekcijos pas kita gydytoja. sako cia jau siunkiau, bla bla bla. yra tas dalykas kad jis net skirtingo dydzio inplantus man parinko, krutys ne tik kad blogai idetos nes jas raumuo kelia , o dar ir skirtingos, net ekoskopuotojas vos nusirengus sako- oj kaip skiriasi. ar turiu teise reikaluati pinigu grazinimo, nes faktas kad blogai padaryta tai gydytojas pripazysta. o tai dar patvirtinino kiti 2 palstikos chirurgai. dar uzmuse mano gydytojo pasakymas- taigi mes kartu rinkomeimplantu dydzius, jus nepriestaravot kad butu skirtingi, nes taigi jsuu 1 buvo mazesen. nebeturejau net zodziu jo pasakymui. taigi jei gydytojas renka tai jis zino ka parinkti, o as tipo turejau sakyti, oj ne gydytojau, man rodos kad bloga dydi renkat. faktas tas, kad krutys maziau skyresi dydziu nei dabar verysad.gif


aciu
Atsakyti
QUOTE(joli84 @ 2017 03 31, 16:46)
Turesi grazu D dydi ;)

Nu man su 315cc nebus C dydžio. Su 350cc butu buvę C dydis.
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 04 01, 14:01)
Nu man su 315cc nebus C dydžio. Su 350cc butu buvę C dydis.

Tai gal pries op turejai AA dydi?
Atsakyti
Tai man su mažu B jaučiu tik iki 300 imt reikės, nenoriu D dydžio, kur tokį dėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulina @ 2017 04 01, 13:30)
Sveikos mergytes, turiu klausima - ar kuriai yra teke kovoti del pinigu susigrazinimo uz negerai atlikta operciaj?

O pas kuri gydytoja operavotes? Musu temoje buvo atvejis, kai merginai buvo padarytas brokas, bet gyd.nepripazino...
Papildyta:
QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 31, 23:22)
<p>Joli84, kaip graziai atrodo! Super  thumbup.gif kas pas tau sudeta ir kas meistras? Tarpiukas toks dailus! Nerealiai  wub.gif</p>

Aciu! Dejo Kaikaris is G.Ch. 315cc anatominiai polytech. Tarpukas siaip didesnis, kai nuogi papai ar tik bralete, taip graziai susispaudzia kai liemenele su lankeliais ar kietesni kauseliai.
Papildyta:
QUOTE(Tapatybė @ 2017 04 01, 17:52)
Tai man su mažu B jaučiu tik iki 300 imt reikės, nenoriu D dydžio, kur tokį dėt biggrin.gif

Silikoninis D nera toks didelis, kaip naturalus D smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulina @ 2017 04 01, 13:30)
Sveikos mergytes, turiu klausima - ar kuriai yra teke kovoti del pinigu susigrazinimo uz negerai atlikta operciaj?

Yra tekę mūsų tarpe, kas bandė bylinėtis (o baigties taip ir nežinom, nes nebesirodo forume), buvo, kas gražiuoju susitarė ir grąžino pinigus už blogai padarytą OP.
Taip kad diplomatijos klausimas.

Joli84, gražuoliai taviškiai wub.gif

Chocolatea, manau, tau bus tarpinis tarp B ir C, vienų firmų tiks C, kitų gal B. Bet dar palauk, kol pilnai nusileis.
Atsakyti