Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Jauciu ir man kazkoks nervo uzdegimas. Negaliu pajudet verysad.gif Toks astrus diegiantis skausmas vienoj pusej, kazkur giliai. Turiu sedet tik tam tikroj pozoj ir nesujudet, tai dar galiu kvepuot. Kitaip toks astru skausmelis kad nei verkt nei rekt. Esu turejusi nervo uzdegima, labai panasu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2017 03 30, 21:30)
Jauciu ir man kazkoks nervo uzdegimas. Negaliu pajudet verysad.gif Toks astrus diegiantis skausmas vienoj pusej, kazkur giliai. Turiu sedet tik tam tikroj pozoj ir nesujudet, tai dar galiu kvepuot. Kitaip toks astru skausmelis kad nei verkt nei rekt. Esu turejusi nervo uzdegima, labai panasu verysad.gif


As laabai linkiu tau, kad tai nebutu jis!!
as tris savaites su juo kankinaus.. baisiau man nei visos op ir skausmas po ju..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 30 kovo 2017 - 21:49
QUOTE(moocho @ 2017 03 30, 20:18)
DR visiskai kitaip operuoja, nei like LT chirurgai. Taigi perdaug nesistebek, pas tave beveik viskas buvo kitaip  mirksiukas.gif

atena, sveikinimai, laikykis 4u.gif

Aciu smile.gif
Atsakyti

QUOTE(Tender @ 2017 03 30, 14:32)
As be jokiu tvarsciu, nors ta pacia diena paleido.
DR visiskai kitaip operuoja, nei like LT chirurgai. Taigi perdaug nesistebek, pas tave beveik viskas buvo kitaip mirksiukas.gif

atena, sveikinimai, laikykis 4u.gif

Gal galetum detaliau papasakot ka reiskia viskas kitaip? Sudominai labai  :ax:  :bigsmile: 

Atsakyti
Klausima turiu- jei ant sarvu liemeneles parasyta B dydis, tai cia jo ir tiketis? Kol kas visai nepanasu i B, toks labai C, nezinau kiek sumazeja per menesi.
Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2017 03 31, 09:07)
Klausima turiu- jei ant sarvu liemeneles parasyta B dydis, tai cia jo ir tiketis? Kol kas visai nepanasu i B, toks labai C, nezinau kiek sumazeja per menesi.


Tender sveik 4u.gif
Pas mane buvo C parasyta ir tinka idealiai 75D arba is bedos 80C mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2017 03 31, 08:07)
Klausima turiu- jei ant sarvu liemeneles parasyta B dydis, tai cia jo ir tiketis? Kol kas visai nepanasu i B, toks labai C, nezinau kiek sumazeja per menesi.

Kur tas dydis turu buti parasytas ant sarvu?as bijau ji net nusisegti nes veliau pati neuzsegsiu😆
Atsakyti
Ant sarvu. Nebijok, o ka, neidomu nusiimt? smile.gif

Man visgi kazkas su nervu- nezinau ar uzdegmas, ar tiesiog kazkur uzspaustas. Dabar kol nusiramins menesi linksminsiuos. Liniuxxx, kaip gydeisi?
Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2017 03 31, 11:23)
Ant sarvu. Nebijok, o ka, neidomu nusiimt?  smile.gif

Man visgi kazkas su nervu- nezinau ar uzdegmas, ar tiesiog kazkur uzspaustas. Dabar kol nusiramins menesi linksminsiuos. Liniuxxx, kaip gydeisi?

Aisku idomu bet bijau,kad neturesiu jegu uzsegti😕
Man viena krutis labiau skauda,ta kuri be dreno 😠O is kitos kruties dreno dar daug skyscio vis bega,tikiuosi taip turi buti.Gal reikejo ir kita kruti su drenu palikti butu greiciau viskas is ten iseje.Noriu i dusa bet dar negalima kaip suprantu su tuo vamzdeliu.😩
Atsakyti
QUOTE(atena @ 2017 03 31, 12:49)
Aisku idomu bet bijau,kad neturesiu jegu uzsegti😕
Man viena krutis labiau skauda,ta kuri be dreno 😠O is kitos kruties dreno dar daug skyscio vis bega,tikiuosi taip turi buti.Gal reikejo ir kita kruti su drenu palikti butu greiciau viskas is ten iseje.Noriu i dusa bet dar negalima kaip suprantu su tuo vamzdeliu.😩


O ilgam tie drenai? Nedėjo man ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvačka @ 2017 03 31, 15:12)
O ilgam tie drenai? Nedėjo man  ax.gif

Turiu kasdien pranesti kiek ml prisikaupia,tikiuosi rytoj isims.
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 29, 19:24)
Nu norėčiau pamatyt Kaip atrodo tas 305cc C dydis. Nebent pas tave buvo ne a dydis naturalus o b. Nes pas mane su 315cc nebus C dydžio.

Man su 315cc is A dydzio tapo C (jei bent siek tiek parolono yra, tai net D). O ko cia stebetis, gi gydytojai patys sako, kad 150cc prideda 1 dydi prie turimo naturalaus dydzio.
vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
QUOTE(Žvačka @ 2017 03 30, 17:32)
Na ne - po liemenėle yra tokios juostos - jos kažkokios kietos, ale įtvirtinimai, tipo galiu nusiimt šarvus ir pavaikšiot be jų  biggrin.gif

Tokios rudos juostos? Tai yra teipai, suteipuoja G.Ch., iremindami implantus.


Del echoskopuotoju, tai Kaune labai rekomenduoju J.Vainauskiene.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joli84: 31 kovo 2017 - 16:29