Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 03 29, 16:07)
Ačiū uz atsakyma - taip, žinau, jog ji tik trečiadieniais echoskopija ir administratore siūlė pas ja klinikose taip pat, tik kad labai anksti - 8:15. O operacijai prisistatyti man reikia tik 12 val. Žinau, jog busiu nei valgius, nei gerus, todėl noriu kuo ilgiau dar ir paskutinį kart pamiegot - na bent jai iki 9  tongue.gif  (jei del jaudulio ir nerimo žinoma dar sugebėsiu  biggrin.gif ) todėl ir ieškausi alternatyvų.

Mano baze 12,8 i ploti, o i viršų 13, del to negalėjo dėti apvaliu, neišsipildytų viršus (pagaliau gavau išsamų paaiškinimą ir klausimu dabar net nekyla  tongue.gif ). Su tokiais išmatavimai man arba 395cc arba 485cc siūlo. Pastarieji aukšto profilio.
Kokį dydi pačiai žadėjo su 350cc? As esu dar ir daug žemesnė  ax.gif

Na as irgi tik 4 val pamiegojus buvau,ir norejau ziauriai miego,bet po operacijos ismiegojau 4 val dabar ir nesinori kolkas miego,lauksiu jau vakaro.net nezinau koks dydis gausis,su 305cc sake bus C bet su 350 nezinau gal zymiai nepasikeis.nes skirtumas plotyje ir aukstyje tarp siu dydziu 5 mm tik,bus grazus tarpelis tarp krutu. smile.gif is virsaus ziurint atrodo didesni negu atsistojus sonu.bet dar patyne.nezinau kodel bet man nedejo to dirzo .
Atsakyti
QUOTE(atena @ 2017 03 29, 17:45)
Na as irgi tik 4 val pamiegojus buvau,ir norejau ziauriai miego,bet po operacijos ismiegojau 4 val dabar ir nesinori kolkas miego,lauksiu jau vakaro.net nezinau koks dydis gausis,su 305cc sake bus C bet su 350 nezinau gal zymiai nepasikeis.nes skirtumas plotyje ir aukstyje tarp siu dydziu 5 mm tik,bus grazus tarpelis tarp krutu. smile.gif is virsaus ziurint atrodo didesni negu atsistojus sonu.bet dar patyne.nezinau kodel bet man nedejo to dirzo .

Su 305cc bus C? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 29, 17:02)
Su 305cc bus C? blink.gif

Taip sake per pirmaja konsultacija,bet jis dejo didesnius nes norejo tarpelio grazesnio na ir as ziuriu kad bus lb grazu😊
Papildyta:
Paprasiau vel vaistu,nes buvo pradeje vel skaudeti.galva apsvaigo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(atena @ 2017 03 29, 18:20)
Taip sake per pirmaja konsultacija,bet jis dejo didesnius nes norejo tarpelio grazesnio na ir as ziuriu kad bus lb grazu😊

Nu norėčiau pamatyt Kaip atrodo tas 305cc C dydis. Nebent pas tave buvo ne a dydis naturalus o b. Nes pas mane su 315cc nebus C dydžio.
Atsakyti


Mano baze 12,8 i ploti, o i viršų 13, del to negalėjo dėti apvaliu, neišsipildytų viršus (pagaliau gavau išsamų paaiškinimą ir klausimu dabar net nekyla tongue.gif). Su tokiais išmatavimai man arba 395cc arba 485cc siūlo. Pastarieji aukšto profilio.
Kokį dydi pačiai žadėjo su 350cc? As esu dar ir daug žemesnė ax.gif

Kiek pamenu  tavo 160, kg nepamenu. Zinau, kad musu panasiai. Baze tavo didesne ant 1,3. Bet tau daug daugiau pasiule. Man tik 305  :sad: 

Ikėliau pora nuotrauku nueikit panos pažiūrėkit ir pakomentuokit ka manot. Dėkui 4u.gif
Aš jau ryt y vestuves iškeliauju džiaugiuosi, kad jaučiuosi puikiai ir tikrai atšokt jas galėsiu biggrin.gif

Daug nesok, linguok linguok  :D 

Atsakyti
Pažiūrėkit merginos tos kurios jau po op ir nusileidimu (.)(.) ar pas mane daug dar jiem leistis reikia. Nieko apie tai neišmanau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 29, 14:44)
Pažiūrėkit merginos tos kurios jau po op ir nusileidimu (.)(.) ar pas mane daug dar jiem leistis reikia. Nieko apie tai neišmanau. 4u.gif

man atrodo, kad jie pas tave jau nusileide, na gal dar siek tiek pasileis. Gal foto sonu geriau matytus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexi19 @ 2017 03 29, 22:17)
man atrodo, kad jie pas tave jau nusileide, na gal dar siek tiek pasileis. Gal foto sonu geriau matytus  smile.gif

Ok. Ikelsiu rytoi nuotrauka šonu. smile.gif
Atsakyti
Man irgi idomu kada mazdaug nusileidzia, ir kada patinimas atsileidzia, nes dabar atrodo du balionai ir dar aukstai priklijuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(atena @ 2017 03 29, 15:57)
Sveikos merginos,as jau po operacijos  smile.gif jauciuosi neblogai,truputi skauda krutine ir atrodo lb didele bijau kad tokia didele neliktu,dejo man didesnius 350cc kad tarpeli grazesni padaryti.Jau laiminga bet nerimauju kad nebutu per didele,nors gal cia man tik taip is virsaus attodo ax.gif
Papildyta:
Beje mano ugis 172 56 kg krutines lasta 12,5.drjo 350cc


Sveikinu su tokiais ismatavimais bus labai grazu, tik tik, pamatysi 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Žiūrėkit noriu dar paklausti jūsų man 23d po op jau, vienoi krūtinei vis dar jaučiu kartais tokį kaip spaudimą ar tai normalu? Gal kam buvo taip? Jokių skausmų nieko neturiu tik kartais toks jausmas kad vis dar jaučiu implanta. Parašiau gyd dėl šventos ramybės liepė pasidaryti echoskopini tyrimą bet dėl to man reiktų 5val važiuoti sakiau dar palauksiu geras pora savaičių gal praeis.
Atsakyti
Sveikos! Grizau i gyvenima bigsmile.gif
Baigesi man skausmai, dar saugotis turiu, kad nepasitemciau kur,vaistus toliau geriu, bet pagaliau ir i darba grizau smile.gif

Tiesa, sveikinimai visoms pasidailinusios merginoms! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 30 kovo 2017 - 10:31