Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Agiku @ 2017 03 24, 13:57)
O pavyks vienaip ar kitaip ir niekad nežinai iš anksto. Pas vienas sugyja pažastyse be galo gražiai ir veik nieko nesimato, pas kitas lieka matomi randai.
Tarkim, nuogais papais aš niekur nevaikštau, o nuogomis pažastimis - bent trečdalį vasaros. Tai mano randą po papais mato tik vyras, kuriam jie - vienodai, o pažastyse, jei blogai sugytų (o aš turiu tokį polinkį blogiau gyjantiems randams) matytų visi.


Tikrai sutinku ax.gif

QUOTE(atena @ 2017 03 25, 11:02)
Gal pasirodys kvailas ir vaikiskas klausimas bet paklausiu tongue.gif ar nesigailejote po operacijos kad pasididinote krutine?nebuvo tokiu minciu ir klausete saves ir reikejo tu papu? tongue.gif Ar jauciasi implantai vaikstant,begiojant,miegant itt?
Zinau,kad greitai pati viska pajausiu ir suzinosiu bet idomios ir jusu patirtis 4u.gif


Nemeluosiu buvo viena diena gal puse h uzejes toks durnas jausmas, kam man cia reikejo, svetimkuniai ir t.t. bet tai cia net nera ka lyginti kaip dziaugiuosi visi kita laika biggrin.gif man jauciasi kai greitai einu desinys kazkaip keistai bruzinasi i krutines lasta unsure.gif

QUOTE(Alexi19 @ 2017 03 25, 13:57)
Mano jie daznai atsale  smile.gif


Va sitas jausmas man juokingiausias ypac ziema biggrin.gif

Idejau foto mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Butri: 27 kovo 2017 - 09:47
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 03 24, 14:41)
drinks_cheers.gif

Sekmingai tau 4u.gif Tai kels spenelius, ane? O pilvo tik randuka tvarkys, ar dar patemps?

Aciu
Tikriausei taip,galutinai daktaras pasakys.O del pilvo noresiu randa patvarkyt,ir prasysiu sutvarkyt vienoj pusej virs rando yra daugiau odos,jei gerai pavalgyciau,ir nesportuociau matyt neuzilgo ir gerai randa uzdengtu.

Atsakyti
As po OP ax.gif

Kadangi nezinojau kas bus ideta (toks kinder siurprizas) tai dabar matau kad ideta Mentor 350cc. Kol kas be nuomones, nes tik liemenele matau ir pasijudinti nenoriu. Normalus, ne per dideli (nenorejau disharmonijos, pati daznai pastebiu pas kitas moteris, kur akivaizdziai implantai, o tas vistiek, kaip beziuretum, ne pliusas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2017 03 28, 16:14)
As po OP ax.gif

Kadangi nezinojau kas bus ideta (toks kinder siurprizas) tai dabar matau kad ideta Mentor 350cc. Kol kas be nuomones, nes tik liemenele matau ir pasijudinti nenoriu. Normalus, ne per dideli (nenorejau disharmonijos, pati daznai pastebiu pas kitas moteris, kur akivaizdziai implantai, o tas vistiek, kaip beziuretum, ne pliusas smile.gif

Sveikinu 4u.gif
Kaip jauciates?pas ka daretes operacija?
Atsakyti
Cia labai madinga rasyti sutrumpinimais, tai ir as pabusiu madinga - RDZ (Vilnius).

Jauciuosi taip... buna ir geriau, bet tikejausi blogiau. Galvojau pjuvi skaudes, neskauda. Tik raumenis skauda. Kol nejudu (isvis) tai puikiai. Baisiausia dalis buvo guleti po operacjos ir gaiveliotis, taip nuobodu 1,5 valandos i lubas ziuret kad sakes. Tai dirbau mintyse biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tender: 28 kovo 2017 - 17:26
labukas,panos ar kuri jauciat toki jausma(gal pradzioj jautet)..po op menuo,pasilenkus i prieki viena krutis kartu kaip priklijuota be jokio skausmo judesiu eina kartu,kita skausmingai viduje kazkas piliumpt lenkiantis susivercia visas kruties turinys i prieki,pasilenkus matosi ji vos didesne! kas cia per bajeris?kaip turi but?
Atsakyti
O gal dar kasnors dejotes 350 implantus ant A dydzio (A i B)? Koks dydis gavosi rezulate? Baisiai idomu i koki dydi isoksiu, nes labai norisi parsisiusti graziu apatiniu is VS ax.gif Ir isvis- normalus ar mazus cia sudejo? smile.gif

Naktis buvo ne kokia, lanke mintys kad as nesveika kad taip issidarkiau del grozio, skaudejo siaubingai, ir raumenis ir pjuvi ir visus galus. Rytas sviesesnis, vaistu isgeriau ir galiu ramiai sedet. Krutine maciau bet kad vaizdas juk ne galutinis. Tokie du istine balionai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tender: 29 kovo 2017 - 08:12
Tender, greito gijimo 4u.gif

Aš tai galvoju, po kiek dienų po operacijos įmanoma dirbt - kompu namie. Nes pagal planą kažkiek laiko likčiau Lietuvoje, bet nedirbt savaitę biškį prabanga, kai turiu galimybę kad ir lovoj su kompu darbus nuveikt biggrin.gif
Atsakyti
Tu ka, as jau vakar po OP dirbau apie valanda, ir siandien nuo ryto iki vakaro zadu varyt biggrin.gif namie aisku. Kompas ant keliu, krutine netrukdo juk, niekas nesijudina tik pirstai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2017 03 29, 09:26)
Tu ka, as jau vakar po OP dirbau apie valanda, ir siandien nuo ryto iki vakaro zadu varyt  biggrin.gif namie aisku. Kompas ant keliu, krutine netrukdo juk, niekas nesijudina tik pirstai smile.gif

Tada super biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2017 03 29, 08:11)
O gal dar kasnors dejotes 350 implantus ant A dydzio (A i B)? Koks dydis gavosi rezulate? Baisiai idomu i koki dydi isoksiu, nes labai norisi parsisiusti graziu apatiniu is VS ax.gif Ir isvis- normalus ar mazus cia sudejo?  smile.gif

Naktis buvo ne kokia, lanke mintys kad as nesveika kad taip issidarkiau del grozio, skaudejo siaubingai, ir raumenis ir pjuvi ir visus galus. Rytas sviesesnis, vaistu isgeriau ir galiu ramiai sedet. Krutine maciau bet kad vaizdas juk ne galutinis. Tokie du istine balionai.

Sveika. O kokia tavo baze ūgis svoris? Man sakė su 350cc butu buvę C dydis, bet aš pasirinkau 315cc sakė bus ne pilnas C tai žiūrėsiu Kaip čia bus. Operacija buvo atlikta kovo 8d, vis dar esu namie neinu y darba, grįšiu tik balandžio 12d.
Atsakyti
171 cm, 57 kg
Atsakyti