Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Pinot'e gal pirmas pasiulymas SV, o antras TA? smile.gif
Ar klystu, cia vieno gydytojo du skirtingi pasiulyti variantai?
Atsakyti

Teip  :D 

Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 25, 22:36)
<p>Teip  biggrin.gif </p>

Geras, atspejau tik todel, kad man ta pati siule, tik ml nedaug skyres. Tai SV pasiulyma as isbrokinau smile.gif
Atsakyti

Geras!  :D  kiek tau siule? Ir kodel atmetei? O tA kitaip nei man? Ot but idomu pasilygint su tavim  :) 

Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 25, 22:34)
Pinot'e gal pirmas pasiulymas SV, o antras TA?  smile.gif
Ar klystu, cia vieno gydytojo du skirtingi pasiulyti variantai?

As irgi iskart supratau biggrin.gif nes vienas Polytech priaugancius deda, kitas Mentora biggrin.gif

Pinot'e, as priauganciu nesideciau. Rizika nera didele, bet vistiek rizika, ir irodyta ir patvirtinta.
25 ml nera daug, skirtumo nelabai jausis tuose ml, o jausis profilyje. Man atrodo, jei dedama per speneli, gali idet po raumeniu, nenoriu tiket, kad po liauka blink.gif
Atsakyti

Profes, ne kitaip! Taip atspet!  :B  :victory2: Bet tai kaip skirtingai pasiule. Issigandau ir as tu priauganciu po tu tyrimu. Aisku, jie atlikti amerikej, galima izvelgti konkurencija, bet visvien. Kiek efektyvus tas vid pakelimas? Spenelis tikrai zemai, apacios pas man nlb bera, tA sako nebus zemai, implantas pakels. Ir tie 305... nu kazkoks vaikiskas dydis. Netikiu, kad d gausiu  :ax: 

Atsakyti
QUOTE(Alexi19 @ 2017 03 25, 14:57)
pas mus situ su taskais ant kaktos irgi pilna, 70% daktaru - jie. As  nesvarsciau apie skridima i LT, nes po 4 dienu i darba reikejo. Teko atlapoti kisene, nors cia pilna visokiu sundaktariu, kurie daro ir uz 3 tukst, nu bet aisku, kad nerizikuosi sveikata ir papais del to kad pigiau

***
Mano jie daznai atsale  smile.gif


Man siaip jokio skirtumo, ar daktaras su tasku ant kaktos, ar su turbanu, ar su keffiyeh, svarbu, kad butu tikras daktaras smile.gif . Nes nemazai tokiu, kurie tiesiog nusiperka diplomus vien tam, kad gautu viza - buvo atvejis, kai dedyte be jokio med issilavinimo kelis metus lazeriu akis operavo biggrin.gif . As pagaliau pribrendau riesus issioperuoti, tai kaip seklys morka dabar tikrinu visu neurologu linkedin, facebook ir dar velniai zino ka smile.gif

***
Mano niekada salti nebuna - pirmais menesiais isvis kaip dvi krosneles buvo, po papais rankas sildydavausi biggrin.gif

QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 03 26, 00:13)
Man atrodo, jei dedama per speneli, gali idet po raumeniu, nenoriu tiket, kad po liauka


Tai zinoma, kad po raumeniu - jei jau pjaudami per pazasti sugeba palist po raumeniu ir kisene suformuoti, tai per areole isvis baika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 25, 23:08)
<p>Geras!  biggrin.gif  kiek tau siule? Ir kodel atmetei? O tA kitaip nei man? Ot but idomu pasilygint su tavim  smile.gif </p>

Atmeciau butent del priauganciu implantu, prisiskaiciau apie juos ir issigandau. Ir ml jis man maziau pasiule. O TA labiau patiko ir lb dziaugiuos ji pasirinkus!
Dare ir man vidini pakelima, leido riebalus, krutine lb graziai atrodo rolleyes.gif su 350ml man gavos C dydis, didesnio tikrai nenorejau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 26 kovo 2017 - 11:05
Man žiauriai tirpsta ta ranka kur kateteris buvo kai miegu ar kam taip buvo?
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 26, 18:49)
Man žiauriai tirpsta ta ranka kur kateteris buvo kai miegu ar kam taip buvo?



as po op atsibudau nutirpusiom rankom,2d.leido pleciancius,ko pasekoje...po op 4sav.eina rankos venos itemptos guzuotos skausa nesveikai,nepadeda ne vaistai..gydausi...
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 27, 07:16)
as po op atsibudau nutirpusiom rankom,2d.leido pleciancius,ko pasekoje...po op 4sav.eina rankos venos itemptos guzuotos skausa nesveikai,nepadeda ne vaistai..gydausi...

Man niekas neskauda bet vat būna kartais miegu ir tirpsta ranka atsikeliu su nutirpusia ranka. Kažin kodėl čia taip yra ir būtent ta kur kateteris buvo. unsure.gif
Atsakyti

Uzjauciu, panos, del tokiu komplikaciju  :unsure: 

aurio zmona, kaip tau dydis? Kazkiek apsipranti? Kiek cc tau dejo? Nes man tikrai mazai cc siulo, as irgi daugiau noreciau. 

Jei man pasiule kazkoki dydi ir as persigalvojau, ar galiu vaziuoti dar karta persitarti, ar imanoma keisti ir ar gyd ta praktikuoja? 

Atsakyti