Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Manau LT yra geras kainos ir kokybes santykis. LT juk renkames geriausius. Uzsieny geriausias besenus punigus turbut kainuotu. 

Atsakyti
Nu nerealiai džiaugiuos, atradusi šią temą su jūsų visų patirtim 4u.gif
Faktas, galiu sau leist sumokėt daugiau, bet tikrai negaliu sau leist lievos operacijos biggrin.gif , tai tikriausiai ir liksiu prie LT specų. Žiauriai ilgai laukt dar, planuočiau tik rugpjūtį arba rugsėjį - pati kalta, prisiplanavus krūvą kelionių, reikia ramesnio laikotarpio doh.gif
Vyras nei nežino apie mano ketinimus... biggrin.gif Jam viskas mano kūne - idealu, ir papai, ir pilvukas, o kad aš dėl to kompleksuoju, jam atrodo nesąmonė. Po konsultacijos galvoju teks pasakyt, turės laiko priprast prie tos minties. Nes jau ir taip ilgai laukiau, tai neapsigalvosiu.
Atsakyti
QUOTE(Alexi19 @ 2017 03 25, 03:31)
As su mielu noru buciau darius LT, bet tas skrydis toooooks ilgas 😩
Zodziu, del korekciju per tuos pacius randus pazastyse..as tavim tikiu, bet 50/50  biggrin.gif  Nemanau, kad gyd melavo, be to ir MoulinRouge daktariukas ta pati pasake. Turbut gincytis neverta. Cia kaip del tu mamogramu, drauge pasidare op LT ir itikineja mane, kad ten su implantais mamogramu nedaro. As pasidomejau ir tikrai daro, o ji man paskambino ir sako, tai va, kalbejau su savo daktariuku ir tikrai nedaro! Pavojinga! Tik echo! O va Mrs. Noris gyvas pavyzdys  mirksiukas.gif


Oi, don't get me wrong:D as tikrai nemanau, kad pjuvis per pazasti yra blogai! Butu mane taip operave ir gerai, reiketu korekcijos, per apacia- nieko nepasarysi. Jei mano randai manes nenervuoja, tai dar vienas ten ar ten nemaisytu 4u.gif biggrin.gif tik pasakau, kad visokiu niuansu buna ir tikrai ne visada gali koreaguoti per pazasti.

Sveikos!
Atsakyti
Gal pasirodys kvailas ir vaikiskas klausimas bet paklausiu tongue.gif ar nesigailejote po operacijos kad pasididinote krutine?nebuvo tokiu minciu ir klausete saves ir reikejo tu papu? tongue.gif Ar jauciasi implantai vaikstant,begiojant,miegant itt?
Zinau,kad greitai pati viska pajausiu ir suzinosiu bet idomios ir jusu patirtis 4u.gif
Atsakyti
nei sekundes nesigailejau. Labai pridejo pasitikejimo savimi smile.gif Man niekas nesijaucia, bet pas mane nedaug deta. Tik is baseino/juros islipus krutine ilgiau atsalus buna biggrin.gif
Atsakyti
O sportuojančios kaip? Neapsunkina treniruočių implantai? Aš didelių nenoriu, iki 300 tikrai, šiuo metu turiu B, norėčiau susigrąžint turėtą C biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 03 25, 11:04)
nei sekundes nesigailejau. Labai pridejo pasitikejimo savimi smile.gif Man niekas nesijaucia, bet pas mane nedaug deta. Tik is baseino/juros islipus krutine ilgiau atsalus buna biggrin.gif

Koki dydi dejote? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Tapatybė @ 2017 03 25, 11:21)
O sportuojančios kaip? Neapsunkina treniruočių implantai? Aš didelių nenoriu, iki 300 tikrai, šiuo metu turiu B, norėčiau susigrąžint turėtą C biggrin.gif

Pas mane irgi B bet tuscias,po vaiku nieko neliko,TA siulo 305,nenoriu lb dideliu bet ir per mazu nesinori tureti,nezinau ar 305 man uztektu ar prasyti daugiau,bet bunant labai lieknai nezinau ar tiktu didele krutine. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 03 25, 00:22)
Nu mane ir LT valandai nepraejus namo isleido, bet man tai kaip privalumas pasirode smile.gif O dariausi Lietuvoj pagrinde del kainos, cia papu op kainos prasideda nuo 7k, ir tai uz tiek gautum tik dr Sanjay Srinivaspadpindi su nusipirktu delhi university diplomu, normalus gyd kaina dar padvigubintu. Pradzioj dar galvojau apie UK, bet man kazkaip is ju darbu galeriju pasirode, kad visi baisiai didelius deda, iskart atbaide smile.gif

Prajuokinai su Srinivaspadpindi biggrin.gif pas mus situ su taskais ant kaktos irgi pilna, 70% daktaru - jie. As nesvarsciau apie skridima i LT, nes po 4 dienu i darba reikejo. Teko atlapoti kisene, nors cia pilna visokiu sundaktariu, kurie daro ir uz 3 tukst, nu bet aisku, kad nerizikuosi sveikata ir papais del to kad pigiau
Papildyta:
QUOTE(atena @ 2017 03 25, 05:02)
Gal pasirodys kvailas ir vaikiskas klausimas bet paklausiu tongue.gif ar nesigailejote po operacijos kad pasididinote krutine?nebuvo tokiu minciu ir klausete saves ir reikejo tu papu? tongue.gif Ar jauciasi implantai vaikstant,begiojant,miegant itt?
Zinau,kad greitai pati viska pajausiu ir suzinosiu bet idomios ir jusu patirtis 4u.gif

Iskart po op buvo tokia kaip mes cia sakom po op depresija, kad kam man cia to reikejo, ta krutine tokia frankenšteinine buvo. Bet neigiamos emocijos truko neilgai, va jau pora metu, kiekv ryta atsibudus apsiciupineju, kiekv karta dedantis liemenele, pasigroziu wub.gif nerealiai laiminga, kad juos turiu! Nei vaikstant, nei begant implantai nesijaucia. Intensyviai einant jie liūliuoja, bet cia ne implantai jaucias, o papuliai. Man tik nemalonus jausmas plaukiojant, keistai kazkaip raumuo implanta suspaudzia
Papildyta:
QUOTE(moocho @ 2017 03 25, 06:04)
nei sekundes nesigailejau. Labai pridejo pasitikejimo savimi smile.gif Man niekas nesijaucia, bet pas mane nedaug deta. Tik is baseino/juros islipus krutine ilgiau atsalus buna biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Mano jie daznai atsale smile.gif
Atsakyti
QUOTE(atena @ 2017 03 25, 11:02)
Gal pasirodys kvailas ir vaikiskas klausimas bet paklausiu tongue.gif ar nesigailejote po operacijos kad pasididinote krutine?nebuvo tokiu minciu ir klausete saves ir reikejo tu papu? tongue.gif Ar jauciasi implantai vaikstant,begiojant,miegant itt?
Zinau,kad greitai pati viska pajausiu ir suzinosiu bet idomios ir jusu patirtis 4u.gif


As tik vieno gailiuosi -kodel nepasidariau to anskciau biggrin.gif o jei rimtai, man dar nedaug laiko, bet as tokia laiminga ziuredama i vaizda veidrody!!
Atsakyti

Mergiukai,  prasau jusu pagalbos :4u:  :4u:  :4u: Pasimetusi esu, nezinau kas geriau. Tikiuosi jusu komentaro, nes as dun dun sitam reikale    :oh:  Noreciau d dydzio. Baze 11,5. 160, 49. Turiu du pasiulymus. 1) Polytech priaugantys anatominiai super auksto profilio 330, per speneli, nes spenelio pakelimas ir riebaliuku suleidimas. Kai dedama per speneli, implanta deda tik po oda? Spenelio jautrumas dingsta? 2)Anatominiai Mentor moderate plus 305 per apacia su vidiniu pakelimu ir riebalo suleidimu.  Kaip vyksta tas vidinis pakelimas? Ar 305 labai skiriasi nuo 330? Kokie pliusai ir minusai mentoro ir polytecho?  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot'e: 25 kovo 2017 - 19:03
As tik gailiuosi, kad paskubejau ir nenuejau dar pas TA. Jus man butu dejes didesnius. 15 ml. Atrodo juokas. Bet man norisi didesniu. As bijojau dideliu. Nepasigilinau. Teks dziaugtis tuo, ka turiu. As irgi gailiuosi, kad susidejau 40, ne kokiu 35 m. Nerealus jausmas. Jauciuosi moterimi, o ne vaiku. Buvau lenta. AA.
Atsakyti
Aš niekadr nebuvau lenta, turėjau normalų B-C, kai maitinau - tai ir nenormalų E-F biggrin.gif , bet kai po antros dukros liko tokie patuštėję B... buvau priaugus svorio, kaip ir viskas dailiai atrodė, bet va tik intensyviau sporto pavariau, grįžau į norimą svorį - ir vėl krūtinė apgailėtina.
Tai ir pamąsčiau, kad dzin man tas amžius, noriu būt sau graži ir taškas.
Atsakyti