Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(KELV'ita @ 2017 03 24, 21:14)
Na jau... nemanau kad uzsienyje daro blogiau ir daugiau! Ypac DE tikrai lb daug plastiniu op darosi! Ten sako ir visa grozio industrija aplamai yra lb lb pazengus.
oj, ne. As turiu omeny kainos ir kokybes santyki. Tai tikrai ne paprastuose, nedideliuose miestuose - cia tikrai palyginus su LT, maziau daro. Gal tik keliose super mega prabangiose klinikose viskas labai super ir pazenge mirksiukas.gif , kur as sau nei botokso negaleciau leisti biggrin.gif siaip vokieciai (kurie sutaupyt nori) i Lenkija/Cekija/Turkija pigesniu grozio operaciju ar pvz dantu implantu vaziuoja, pilna net agenturu kurios tuom uzsiima.. uztai pas vokiecius arabai vaziuoja unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moocho: 24 kovo 2017 - 22:31
QUOTE(KELV'ita @ 2017 03 24, 16:14)
Siaip as skaiciau abu straipsnius, tiek Daily Mail tiel Delfi. Na ir NIEKO ten naujo ir gasdinancio tikrai nera! Vienai is 300tukst kuri turi tuos ala blogiecius implantus atsiranda ta reta vezio forma... t.y 1is 300tuksta na c'monnn... tai juk myzeris...
Papildyta:

Ne zinok, korekcijas daro tik per apacia! O keisti gali visaip, priklausomai nuo kontraindikaciju  4u.gif
Papildyta:

Na jau... nemanau kad uzsienyje daro blogiau ir daugiau! Ypac DE tikrai lb daug plastiniu op darosi! Ten sako ir visa grozio industrija aplamai yra lb lb pazengus.

Jau buvom sita tema kalbeje kazkada. Darytu per ta pati randa mirksiukas.gif As atsimenu, kad buvo sakyta konsultacijos metu, bet va ir istraukele is jo website:
"What if the breast implants need to be adjusted?
If a second surgery is necessary to adjust an implant, replace a leaking implant or correct a capsular contracture, this can be done through the original armpit incision. In rare or severe cases, a separate incision on the breast may have to be performed"
Nesuprantu, jei jau sugebejo padaryt kisene per ten ir ikist implanta, kodel turetu but problema per ten pat pakoreguot blink.gif na bet as nesigincysiu, neturiu pakankamai ziniu smile.gif
Atsakyti

Man irgi sake, kad per ta pati randa daroma korekcija, jei reikalas yra  :4u: 

Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 03 24, 20:27)
oj, ne. As turiu omeny kainos ir kokybes santyki. Tai tikrai ne paprastuose, nedideliuose miestuose - cia tikrai palyginus su LT, maziau daro. Gal tik keliose super mega prabangiose klinikose viskas labai super ir pazenge mirksiukas.gif , kur as sau nei botokso negaleciau leisti biggrin.gif siaip vokieciai (kurie sutaupyt nori) i Lenkija/Cekija/Turkija pigesniu grozio operaciju ar pvz dantu implantu vaziuoja, pilna net agenturu kurios tuom uzsiima.. uztai pas vokiecius arabai vaziuoja unsure.gif


Na vidutine klase, tai taip vyksta i kitas salis.Pvz na kiek vok kainuoja krutu paprasta op? Netikiu, kad daugiau nei 4500eur, ... uk kainuoja 4500-4900£bet gali issimoketinai ir daro jie tikrai tikrai gerai! O botoxas? Kiek injekcijos kainuoja vok? .... nera ir lt jau taip pigu... pvz uk nuo 160£, na tai jau nera super didele kaina, del kurios apsimoketu grizineti kas 4men i lt... na mums lietuvaitems gal tiesiog ramiau, bet uzsienyje jie tikrai gerai operuoja.
QUOTE(Alexi19 @ 2017 03 24, 20:31)
Jau buvom sita tema kalbeje kazkada. Darytu per ta pati randa mirksiukas.gif As atsimenu, kad buvo sakyta konsultacijos metu, bet va ir istraukele is jo website:
"What if the breast implants need to be adjusted?
If a second surgery is necessary to adjust an implant, replace a leaking implant or correct a capsular contracture, this can be done through the original armpit incision. In rare or severe cases, a separate incision on the breast may have to be performed"
Nesuprantu, jei jau sugebejo padaryt kisene per ten ir ikist implanta, kodel turetu but problema per ten pat pakoreguot  blink.gif na bet as nesigincysiu, neturiu pakankamai ziniu smile.gif

Ir as pamenu, bet pasidomejau. Mums dr lb daug ko nepasako, tiesiog gerai kai viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KELV'ita: 24 kovo 2017 - 23:22

DenimOnDenim, aciu :4u: 

Jo, gerai, kai gerai... isgasdino mane tie priaugantys, ir tokie seip nefaini pasirode del to kempisko pavirsiaus. Sugalvok tu man kempine aptraukti. Na tai, o keiciant ir atplesinejant implanta nuo audiniu ta kempine gali ir pasilikti audiniuose. Kazkokios daleles bent. Paprastu pavirsiumi saugiau atrodo. 

Atsakyti
Dėkui už nuomones, pasidairysiu ir UK, jei tik tiek brangiau, tai nieko tokio, o kiek laiko susitaupytų neskraidant į LT... reik galvot biggrin.gif
Atsakyti
Nezinau ar cia tik mano draugei nepasiseke, bet as jai siuliau grizt i LT (pas TA biggrin.gif ), tik ji neiskentusi jau ten uz lyg 4500 svaru pasidare (UK), tai sake grudo lauk ta pacia diena po op, kaip eilinej ligoninej "pagulejo", atsimerke ir von namo... Tai sake vos parsirado klupdama su papais saujose unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 24 kovo 2017 - 23:50
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 25, 00:49)
Nezinau ar cia tik mano draugei nepasiseke, bet as jai siuliau grizt i LT (pas TA  biggrin.gif ), tik ji neiskentusi jau ten uz lyg 4500 svaru pasidare (UK), tai sake grudo lauk ta pacia diena po op, kaip eilinej ligoninej "pagulejo", atsimerke ir von namo... Tai sake vos parsirado klupdama su papais saujose  unsure.gif

Taip ir matau vaizdą - einu su nuliovais papais rankose namo... unsure.gif biggrin.gif ne nu, parvežtų gal vyras biggrin.gif

Na, pas TA konsultacijai jau užsiregistravau vis tiek, nuvažiuosiu, pakalbėsiu, bus matyt, koks liks įspūdis.
Atsakyti
Kelvita, as ir sneku apie vidutine klase. Kad paprastoj, paprasto miesto (ne itin didelio) klinikoj, paprasto plastikos chirurgo patirtis tikrai mazesne, nei LT klinikose, kuriuose mes operuojames. Kainos tikrai nepamenu ka man ten skaiciavo, gal 5tukst? nzn. Beje - sumos niekas is anksto konkrecios nesako - nes narkoze skaiciuoja papildomai, dar kazkaip priklauso ir nuo mokesciu ..
As turejau omeny, kad tose klinikose, kurios labai geros ir pazangios (kuriose neabejociau nei patirtim, nei kokybe), tai manau tokios kainos, kad as, kaip paprastas zmogus, turbut nieko taip paprastai sau leisti negaleciau - nei botokso smile.gif
paprastose klinikose zinoma, kad kainos normalesnes ir iperkamos.
Ir as nesakau, kad uzsieny blogai operuoja. Pasirinkimas didelis, visko yra, neveltui ir LT gydytojai visur stazuojasi. Bet paprastu kliniku operaciju patirtis (is kuriu as galeciau rinktis) tikrai butu mazesne, nei lietuvisku kliniku, kurios tarp musu populiarios. Todel man asmeniskai tai buvo viena is priezasciu darytis LT. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2017 03 24, 17:06)
Na vidutine klase, tai taip vyksta i kitas salis.Pvz na kiek vok kainuoja krutu paprasta op? Netikiu, kad daugiau nei 4500eur, ... uk kainuoja 4500-4900£bet gali issimoketinai ir daro jie tikrai tikrai gerai!  O botoxas? Kiek injekcijos kainuoja vok? .... nera ir lt jau taip pigu... pvz uk nuo 160£, na tai  jau nera super didele kaina, del kurios apsimoketu grizineti kas 4men i lt... na mums lietuvaitems gal tiesiog ramiau, bet uzsienyje jie tikrai gerai operuoja.

Ir as pamenu, bet pasidomejau. Mums dr lb daug ko nepasako, tiesiog gerai kai viskas gerai 4u.gif

As su mielu noru buciau darius LT, bet tas skrydis toooooks ilgas 😩
Zodziu, del korekciju per tuos pacius randus pazastyse..as tavim tikiu, bet 50/50 biggrin.gif Nemanau, kad gyd melavo, be to ir MoulinRouge daktariukas ta pati pasake. Turbut gincytis neverta. Cia kaip del tu mamogramu, drauge pasidare op LT ir itikineja mane, kad ten su implantais mamogramu nedaro. As pasidomejau ir tikrai daro, o ji man paskambino ir sako, tai va, kalbejau su savo daktariuku ir tikrai nedaro! Pavojinga! Tik echo! O va Mrs. Noris gyvas pavyzdys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 24, 17:49)
Nezinau ar cia tik mano draugei nepasiseke, bet as jai siuliau grizt i LT (pas TA  biggrin.gif ), tik ji neiskentusi jau ten uz lyg 4500 svaru pasidare (UK), tai sake grudo lauk ta pacia diena po op, kaip eilinej ligoninej "pagulejo", atsimerke ir von namo... Tai sake vos parsirado klupdama su papais saujose  unsure.gif

Haha vargšiukė. Vistik tikiu, kad perspejo, kad ta pacia diena namo reiks parsikapstyt. Man tas pats buvo, isodino i vežimėli, nes paeit paciai be sansu, nuveze iki masinos ir have a good day! Tai va, visur grūda lauk, išskyrus LT thumbup.gif as ten pirmaji gimdziau, tai savaite pralaikė. Pasikukciodama prasiau, kad namo isleistu, nes tos ligonines sienos depresija ivare biggrin.gif uzsieny i visa sita paprasciau ziuri, ziurek pagimdai ir ant rytojaus namo isspiria, darais papus - valanda po op ir jau tepkis slides smile.gif
Atsakyti


QUOTE(Alexi19 @ 2017 03 25, 06:52)
Haha vargšiukė. Vistik tikiu, kad perspejo, kad ta pacia diena namo reiks parsikapstyt. Man tas pats buvo, isodino i vežimėli, nes paeit paciai be sansu, nuveze iki masinos ir have a good day! Tai va, visur grūda lauk, išskyrus LT 


Nu mane ir LT valandai nepraejus namo isleido, bet man tai kaip privalumas pasirode smile.gif O dariausi Lietuvoj pagrinde del kainos, cia papu op kainos prasideda nuo 7k, ir tai uz tiek gautum tik dr Sanjay Srinivaspadpindi su nusipirktu delhi university diplomu, normalus gyd kaina dar padvigubintu. Pradzioj dar galvojau apie UK, bet man kazkaip is ju darbu galeriju pasirode, kad visi baisiai didelius deda, iskart atbaide smile.gif

Atsakyti