Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Aciu uz ikvepta optimizma, kaip bebutu nepatyrusios dar op visokiu baimiu turi smile.gif
Atsakyti
Liniuxxx, žinau, pati visko prisigalvojau, bet stengiausi nepasiduoti stresui, nors vakar buvo labai sunku, labai jaudinausi. O šiandien kažkaip buvau visai rami, matyt vakar užteko jaudulio dviems dienoms. biggrin.gif


P.S. Neleidžia cituoti g.gif
Atsakyti
Pusele33, saunuole, labai dziugina tokie pvz! Nusiteikimas turbut svarbiausias smile.gif
Pas ka buvo op? Ryt jau leksi namo?
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 01 03, 16:16)
Pusele33, saunuole, labai dziugina tokie pvz! Nusiteikimas turbut svarbiausias smile.gif
Pas ka buvo op? Ryt jau leksi namo?

Ilgas pasiruošimas ir nusiteikimas, manau, daro savo, bent jau man.
Operacija buvo pas V.K., tikrai labai konkretus, aiškiai viską išdėsto, be pagražinimų, man taip patinka. Paminėjo, kad pas mane po kokių metų galimas nedidelis riplingas, pasilenkus tam tikrą poza, bet tik iš apačios, o viršuj, kur dėta pusiau po raumeniu, tai sakė viskas gerai turėtų būti. Aš labai kūda, pas mane šonkauliai matosi, trūksta mėsytės. Bus matyt, kaip iš tikrųjų bus, nepergyvenu anksčiau laiko biggrin.gif Jis sakė loterija čia, kaip kam priima organizmas, kaip gyja, nusileidžia ir t.t.
Jo, rytoj apie 11 val. išleidžia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pusele33: 03 sausio 2017 - 16:09
sveikos 4u.gif 100 metu cia nebuvau..visai pasineriau i darbus ir sportus ax.gif bet vis ikisu nosi i albumiuka smile.gif mano (.)(.) jau greitai metukai wub.gif ta proga pasifotkinsiu ir pasirodysiu. dar dabar negaliu atsidziaugt kad juos turiu ax.gif kazkada netycia radau foto darytas viena diena pries operacija, tai net asara isbego pamacius unsure.gif buvo ziauru... tuo metu kol taip buvo tai atrodo buvau kaip ir pripratus...bet kai pasiziuriu dabar praejus metams tai kosmaras unsure.gif

visoms kurios masto bet abejoja patariu- GRAZINTIS! ir but moteriskomis! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
QUOTE(Akimirkos jėga @ 2017 01 02, 19:23)
Su Naujais visas 4u.gif Man 5 sav. beveik, bet jau tikrai minkštesnės, nežinau, kaip bus toliau, bet tikriausiai dar paminkštės. Tik nesuprantu vieno jausmo, ar jos man mažėja, ar akys priprato.  biggrin.gif Atrodo, kad visai nedidelės. bigsmile.gif


Pas mane dar tik eina 4sav ir taip nenoriu, kad mazetu jau ax.gif dabar, kaip prisimenu, jog dvejojau del dydzio ir net lekiau i konsultacija, prasytis mazesniu, tai taip dziaugiuos, kad gyd atkalbejo. rolleyes.gif
QUOTE(Butri @ 2017 01 03, 10:31)
Todel ir visada sakau imkit is siulomu tik didesnius!!!  ax.gif

drinks_cheers.gif
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 01 03, 14:58)
Aciu uz ikvepta optimizma, kaip bebutu nepatyrusios dar op visokiu baimiu turi smile.gif

Tikrai nera ko bijot. Buciau zinojus, kaip ir kas, buciau ramiau visa savaite pries miegojus biggrin.gif as net op diena vyrui sakau, skambink, sakyk, kad susirgau, jis sako ok, einu dantis issivalyt, tu dar minute pagalvok, tai kaip gerai, kad kazkas man ipute proto, supratau, kad jei atsisakysiu, daugiau niekad negalesiu, net uzsimint apie papus. Dabar taip dziaugiuos wub.gif
Atsakyti
O sakykit, kada jau galima drasiau rankas kilnot virs galvos? As vis uzsimirstu ir koki karta kita per diena pakeliu, tarkim kazka pasiekt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2017 01 02, 21:20)
<p>As didinausi savais riebalais.</p><p>Gruodzio 14d.</p><p>Tat kiek prigys negaliu zinot. Zadejo apie 70% dabar grazu</p><p>Veliau po 4men reikes dar kart dapilti riebalu.</p>


Pas ka daretes?
Apie paprastas op. ir savijautą po jų prisiskaičiau nemažai, o kaip po didinimo riebalais?
Tiek pat kančių ir draudimų?
Papildyta:
Oi kaip pavydžiu visoms, kurios jau po!
Aš jau kurį laiką bręstu, bet vis bangomis - vieną dieną jau lėksiu darytis, o kitą dieną galvoju, gal viskas nėra taip blogai...
Bijau ne pačios op., o laikotarpio po ir kad bus kas netaip. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pusele33 @ 2017 01 03, 17:06)
Ilgas pasiruošimas ir nusiteikimas, manau, daro savo, bent jau man.
Operacija buvo pas V.K., tikrai labai konkretus, aiškiai viską išdėsto, be pagražinimų,  man taip patinka. Paminėjo, kad pas mane po kokių metų galimas nedidelis riplingas, pasilenkus tam tikrą poza, bet tik iš apačios, o viršuj, kur dėta pusiau po raumeniu, tai sakė viskas gerai turėtų būti. Aš labai kūda, pas mane šonkauliai matosi, trūksta mėsytės. Bus matyt, kaip iš tikrųjų bus, nepergyvenu anksčiau laiko  biggrin.gif  Jis sakė loterija čia, kaip kam priima organizmas, kaip gyja, nusileidžia ir t.t.
Jo, rytoj apie 11 val. išleidžia  ax.gif


Sveikinimai ir aciu uz "sviezius" ispudzius - ramina! bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Pusele, sveika pasigrazinusi. Parasyk savo duomenis. Kokia esi_ugis ir svoris? Koki pries tai turejai dydi?

As poryt vaziuosiu konsultacijai po menesio. Mano vienas platesnis ir zemiau spenelis. Taigi yra ir msn netobulumu. Bet man nemaiso. Tik gaila, kad taip gavosi.


Del dydzio. Emiau maximuma 335cc. Man daugiau SV nepatare. Taigi net nezinau. Gal kitas gyd.butu ir patares daugiau. Bet jau nezinosiu.

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Labai džiaugiuosi dėl savo savijautos, viskas tikrai pakenčiama, nuolat duoda vaistų tik paprašyk rolleyes.gif Vakar vakare tik išvėmiau vakarienę, bet matyt buvau žiauriai išalkus ir per daug prikimšau ax.gif aišku jaučiu ir narkozė įtakos turbūt turėjo.
Naktį miegojau be migdomųjų, paryčiais prabudau, tai kai pajudėjau labai viskas sustingę ir labai nemalonu, paskui prasijudinau ir užmigau rolleyes.gif šiandien spaudimas krūtinėje didesnis, norisi daugiau įkvėpti, bet neišeina. Žiūrėsim kaip toliau mirksiukas.gif



QUOTE(Akimirkos jėga @ 2017 01 04, 00:46)
Pusele, sveika pasigrazinusi. Parasyk savo duomenis. Kokia esi_ugis ir svoris? Koki pries tai turejai dydi?

As poryt vaziuosiu konsultacijai po menesio. Mano vienas platesnis ir zemiau spenelis. Taigi yra ir msn netobulumu. Bet man nemaiso. Tik gaila, kad taip gavosi.
Del dydzio. Emiau maximuma 335cc. Man daugiau SV nepatare. Taigi net nezinau. Gal kitas gyd.butu ir patares daugiau. Bet jau nezinosiu.

Buvau lenta, galima sakyti A. Mano ūgis 175, sveriu apie 60, esu labai kūda, dėjo maximumą 360cc. Taip žiūrint neatrodo dideli, tokie normalūs. Tokius turėjau per nėštumus, tai šoko nebuvo biggrin.gif jaučiu, kad viskas pagal planą, taip kaip tikėjausi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pusele33: 04 sausio 2017 - 08:13
QUOTE(pusele33 @ 2017 01 04, 09:11)
Labas rytas  4u.gif

Labai džiaugiuosi dėl savo savijautos, viskas tikrai pakenčiama, nuolat duoda vaistų tik paprašyk  rolleyes.gif  Vakar vakare tik išvėmiau vakarienę, bet matyt buvau žiauriai išalkus ir per daug prikimšau ax.gif  aišku jaučiu ir narkozė įtakos turbūt turėjo.
Naktį miegojau be migdomųjų, paryčiais prabudau, tai kai pajudėjau labai viskas sustingę ir labai nemalonu, paskui prasijudinau ir užmigau  rolleyes.gif  šiandien spaudimas krūtinėje didesnis, norisi daugiau įkvėpti, bet neišeina. Žiūrėsim kaip toliau  mirksiukas.gif
Buvau lenta, galima sakyti A. Mano ūgis 175, sveriu apie 60, esu labai kūda, dėjo maximumą 360cc. Taip žiūrint neatrodo dideli, tokie normalūs. Tokius turėjau per nėštumus, tai šoko nebuvo biggrin.gif  jaučiu, kad viskas pagal planą,  taip kaip tikėjausi  4u.gif


Labai dziaugiuosi uz tave 4u.gif As kiek vlogu perziurejau, visur panasiai apibudina jausma 2-3 d po op (tarsi po intensyvaus sporto arba lyg svoris ant krutines uzdetas butu ir jauciasi spaudimas)
Atsakyti