Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 03 24, 17:01)
I pilvo plastika ieina ir raumenu susiuvimas, ir laisvos odos pasalinimas, ir riebalu pasiurbimas. Tai sudetingesne operacija, nei vien siurbimas, tai tiesiog nusiurbti riebalus pilvo srity laisvai galima vienos operacijos metu smile.gif

Na taip, čia rimtas reikalas, man tiek nereikia, pasisekė su genetika, oda elastinga, nei nėštumai su +/-20 kg nepaliko strijų, nei žindymas ir keturiais dydžiais padidėjusi, o po to sumažėjusi krūtinė labai nenutįso.
Atsakyti
Dėl to aš ir pergyvenu,kad tik nesimatytų to pjūvio unsure.gif kažkaip pasigrazinus nesinori ,kad atsirastų dar vienas kompleksas dėl to randelio.Ziuresiu ką sakys ir tada spresiu kaip geriau smile.gif
Atsakyti
Man tai pjūvis tik po krūtim! TA butų daręs pažastyje todėl pasirinkau RB nes jis daro po krūtine dažniausiai ir mano atvėju darė po krūtim. Vasara deginsiesi pazastyje randas nu man tai ne. Sporto salei vėl matyt. Pakeli rankas vėl matyt.. o po krūtim jau kas matys tai tik mano draugas.
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 03 24, 05:27)
Turint omeny, kad straipsnis pazodziui verstas is pries 3 dienas publikuoto dailymail, nekreipciau per daug demesio - jie nepersistengia su objektyvios info kiekiu straipsniuose smile.gif

Gali buti, kad nepersistenge smile.gif Tingiu ieskot, kaip skambejo dailymail ta dalis apie implantu rusi, nes cia tiesiog vercia grubletu pavirsium, bet, ko gero, turima omeny poliuretaninius priaugancius, nes jie jau seniai del didesnes vezio rizikos buvo "ant klaustuko" unsure.gif
Atsakyti
Dar iš smalsumo paklausiu ax.gif , o užsieny gyvenančios į LT operuotis skrendat dėl kainos ar dėl kokybės? Vis tik, varginantis reikalas gaunasi - skrisčiau viena, tai kažkaip nedrąsu, svarstau ir galimybę vietoj operuotis.
Atsakyti
Sveikos!

DenimOnDenim, kaip tavo pilvukas? ar patenkinta?

Mano pjuviai pazastyse, bet ju ten nera biggrin.gif na, bet man pasiseke.. galiu kilnot rankas ir pries vaikus ir pries draugus ir siaip belenkam isverst pazasti belenkur ir belenkada - niekas net neitartu biggrin.gif po papuliais randas tikrai butu matomas, duodu 100%, bet kaip Agiku sako, ten mato tik vyras (nebent randukas zemiau raukslytes, kaip vienai is musu cia buvo). Siaip pries op man buvo vienodai, kur tas randas bus, norejau papu ir viskas. Dabar suprantu, kad dar ir su randais labai pasiseke smile.gif
Atsakyti

Kur tas straipsnis buvo? Noreciau paskaityti, nes man siulo poliuretaninius. Jei neklystu. Jie tokie kaip kempineles pavirsiaus, ane? 

Atsakyti
Labutis. Vis paskaitau.
Man rodiklis buvo tai, kad korekcijos daromos tik per apacia. Po krutimi.
As idejau i fotki 4 men kaip atrodau.
Straipsnis isgasdino. Bet veju mintis i sona.
Del jaunuciu. Abejoju. Man per 40 taip pat 😃
Atsakyti
QUOTE(Akimirkos jėga @ 2017 03 24, 13:24)
Labutis. Vis paskaitau.
Man rodiklis buvo tai, kad korekcijos daromos tik per apacia. Po krutimi.
As idejau i fotki 4 men kaip atrodau.
Straipsnis isgasdino. Bet veju mintis i sona.
Del jaunuciu. Abejoju. Man per 40 taip pat 😃

korekcija daro ir per ta pati pjuvi pazasty, bent man taip gyd sake mirksiukas.gif
isgrazeje tavo papuliai bigsmile.gif
sakykit panos, o is kur jus perkat VS maudymkes? ju jau nebegamina ir bent jau US, ne su ziburiu neberasi nusipirkt blink.gif

Atsakyti
QUOTE(Alexi19 @ 2017 03 24, 18:56)
Sveikos!

DenimOnDenim, kaip tavo pilvukas? ar patenkinta?

Mano pjuviai pazastyse, bet ju ten nera biggrin.gif na, bet man pasiseke.. galiu kilnot rankas ir pries vaikus ir pries draugus ir siaip belenkam isverst pazasti belenkur ir belenkada - niekas net neitartu biggrin.gif po papuliais randas tikrai butu matomas, duodu 100%, bet kaip Agiku sako, ten mato tik vyras (nebent randukas zemiau raukslytes, kaip vienai is musu cia buvo). Siaip pries op man buvo vienodai, kur tas randas bus, norejau papu ir viskas. Dabar suprantu, kad dar ir su randais labai pasiseke  smile.gif


Pilvukas gerai, patenkinta kad dariausi smile.gif

Tavo randai yra tobuli, visu pirma ju vieta ne pazasties prieky, o giliau smile.gif as pgal save sprendziu, jei man butu jie islinde nuleidus rankas, 100 proc vis ziureciau ar nelenda, ar nesimato, nebutu man ramybes biggrin.gif

QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 24, 19:08)
<p>Kur tas straipsnis buvo? Noreciau paskaityti, nes man siulo poliuretaninius. Jei neklystu. Jie tokie kaip kempineles pavirsiaus, ane? </p>

Delfi paieskok sveikatos skilty. Ten kalba apie grubletus, bet man dr jau pries metus sake, kad konferencijose netyla kalbos del ju didesnes rizikos. Jo, jie tokie kaip kempines
Atsakyti
QUOTE(Tapatybė @ 2017 03 24, 17:05)
o užsieny gyvenančios į LT operuotis skrendat dėl kainos ar dėl kokybės?
del abieju dalyku. LT tikrai daro daug daugiau operaciju, todel as pasitikejau patirtimi. Buvau vienoje konsultacijoje vietoje palyginimui (gyvenu DE), tai tik sustiprino nora darytis LT..
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 03 24, 15:46)
Gali buti, kad nepersistenge smile.gif Tingiu ieskot, kaip skambejo dailymail ta dalis apie implantu rusi, nes cia tiesiog vercia grubletu pavirsium, bet, ko gero, turima omeny poliuretaninius priaugancius, nes jie jau seniai del didesnes vezio rizikos buvo "ant klaustuko" unsure.gif

Siaip as skaiciau abu straipsnius, tiek Daily Mail tiel Delfi. Na ir NIEKO ten naujo ir gasdinancio tikrai nera! Vienai is 300tukst kuri turi tuos ala blogiecius implantus atsiranda ta reta vezio forma... t.y 1is 300tuksta na c'monnn... tai juk myzeris...
Papildyta:
QUOTE(Alexi19 @ 2017 03 24, 18:28)
korekcija daro ir per ta pati pjuvi pazasty, bent man taip gyd sake  mirksiukas.gif
isgrazeje tavo papuliai bigsmile.gif 
sakykit panos, o is kur jus perkat VS maudymkes? ju jau nebegamina ir bent jau US, ne su ziburiu neberasi nusipirkt  blink.gif

Ne zinok, korekcijas daro tik per apacia! O keisti gali visaip, priklausomai nuo kontraindikaciju 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(moocho @ 2017 03 24, 19:30)
del abieju dalyku. LT tikrai daro daug daugiau operaciju, todel as pasitikejau patirtimi. Buvau vienoje konsultacijoje vietoje palyginimui (gyvenu DE), tai tik sustiprino nora darytis LT..

Na jau... nemanau kad uzsienyje daro blogiau ir daugiau! Ypac DE tikrai lb daug plastiniu op darosi! Ten sako ir visa grozio industrija aplamai yra lb lb pazengus.
Atsakyti