Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Džudzi @ 2017 03 24, 10:55)
Ta pati as irgi galvoju, bet po krutine irgi pas kitas lb matosi, pas mano drauge tai matosi kai ji pakele.Nera toks jau grazus ir nematomas randas kaip kitos rodo. Na manau TA zino ka daro ;)

As jau žiūriu ką reikės pirkti po operacijos klijuoti,tai vienam iš forumų radau pleistrus biodermis- epiderm lyg ir gyria juos.reikes dar pasiduometi smile.gif
Atsakyti

Jei tik galeciau, daryciau per pazasti. Pazadtis man maziau matoma ir pjuvis geriau atrodo joje nei po krutim . Galu gale kada randukas nubals, ne nestrodys kad ten randas. O va po krutim visad matysis, nes ten odyte lygi grazi :)

Atsakyti
As randukams dar nieko neklijavau, sake gydytojas tik mazdaug po menesio pradet klijuot pleistrus, klinikoj iskart nusipirkau ji. O kaip kitos, kada klijavot?
Atsakyti
QUOTE(Džudzi @ 2017 03 24, 13:17)
Del to pas mane tokia diskusija vyksta viduje ar daryti per pazasti ar po krutine. Bet kai maciau tos visai beveik nematomus pjuvis pazastyje susigundau...

O pavyks vienaip ar kitaip ir niekad nežinai iš anksto. Pas vienas sugyja pažastyse be galo gražiai ir veik nieko nesimato, pas kitas lieka matomi randai.
Tarkim, nuogais papais aš niekur nevaikštau, o nuogomis pažastimis - bent trečdalį vasaros. Tai mano randą po papais mato tik vyras, kuriam jie - vienodai, o pažastyse, jei blogai sugytų (o aš turiu tokį polinkį blogiau gyjantiems randams) matytų visi.
Atsakyti
QUOTE(atena @ 2017 03 24, 12:34)
As jau žiūriu ką reikės pirkti po operacijos klijuoti,tai vienam iš forumų radau pleistrus biodermis- epiderm lyg ir gyria juos.reikes dar pasiduometi smile.gif


Kada tu daraisi? LYg tu irgi pas TA?
Jo as irgi pradejau zvalgytis apie pleistriukus smile.gif, toks nerealus jausmas apima kad vos tik 2sav. ir 3dieneles liko iki op biggrin.gif

Agiku as sutinku su tavim, mano galvoja tokios mintys ir sukasi, bet as save motivuoju kad tai bus geriau per pazasti mano atveju, nes jis dar pasiurbs man pazastukes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Džudzi @ 2017 03 24, 13:10)
Kada tu daraisi? LYg tu irgi pas TA?
Jo as irgi pradejau zvalgytis apie pleistriukus smile.gif, toks nerealus jausmas apima kad vos tik 2sav. ir 3dieneles liko iki op biggrin.gif

Agiku as sutinku su tavim, mano galvoja tokios mintys ir sukasi, bet as save motivuoju kad tai bus geriau per pazasti mano atveju, nes jis dar pasiurbs man pazastukes smile.gif

As 29 d operacija,liko mažiau nei savaitę blink.gif taip pas TA,aš dar prieš operaciją paklausių jo kur būtent man pjaus ,jei ką prasysiu giliau pazasty jei bus imanoma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 03 24, 12:57)
O pavyks vienaip ar kitaip ir niekad nežinai iš anksto. Pas vienas sugyja pažastyse be galo gražiai ir veik nieko nesimato, pas kitas lieka matomi randai.
Tarkim, nuogais papais aš niekur nevaikštau, o nuogomis pažastimis - bent trečdalį vasaros. Tai mano randą po papais mato tik vyras, kuriam jie - vienodai, o pažastyse, jei blogai sugytų (o aš turiu tokį polinkį blogiau gyjantiems randams) matytų visi.

Pazastyse matytu visi visada vaikai,sporto saleje,vasara.Nei uz ka nerizikuociau...aisku jei ka..galima maskuoti paskui,bet kam taip blink.gif

Sveikos mergickos

Savaite gera liko iki korekcojos,laaaabai nenoriu vaziuoti.Kaip but gerai,kad nereiktu nieko tvarkyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 24 kovo 2017 - 14:28
QUOTE(Agiku @ 2017 03 24, 13:57)
O pavyks vienaip ar kitaip ir niekad nežinai iš anksto. Pas vienas sugyja pažastyse be galo gražiai ir veik nieko nesimato, pas kitas lieka matomi randai.
Tarkim, nuogais papais aš niekur nevaikštau, o nuogomis pažastimis - bent trečdalį vasaros. Tai mano randą po papais mato tik vyras, kuriam jie - vienodai, o pažastyse, jei blogai sugytų (o aš turiu tokį polinkį blogiau gyjantiems randams) matytų visi.

drinks_cheers.gif

QUOTE(atena @ 2017 03 24, 14:16)
As 29 d operacija,liko mažiau nei savaitę  blink.gif taip pas TA,aš dar prieš operaciją paklausių jo kur būtent man pjaus ,jei ką prasysiu giliau pazasty jei bus imanoma smile.gif

Tai kad TA ir nedaro kazkaip giliau pazastyje, o kiek maciau, daro priekyje, net kai nuleistom rankom stovi, tas pjuvis labai akivaizdziai matomas, bent jau man...
Va Alexi pjuvis tobulas, giliai pazastyje, nuleistom rankom jo nesimato, bet jai dare USA

QUOTE(liida @ 2017 03 24, 14:26)
Savaite gera liko iki korekcojos,laaaabai nenoriu vaziuoti.Kaip but gerai,kad nereiktu nieko tvarkyti.

Sekmingai tau 4u.gif Tai kels spenelius, ane? O pilvo tik randuka tvarkys, ar dar patemps?
Atsakyti
Sveikos,
Perskaičiau gal tris senas temas, ir nutariau prisijungti, jei priimsite.

Gyvenu ne LT, užsiregistravau konsultacijai pas TA, nes jis pakeliauja ir pakonsultuoja ir užsieny smile.gif . Jau ir klausimų sąrašą pasiruošiau.

Norėčiau ir jūsų paklaust, ar operuojatės visos jaunutės, ar yra ir vyresnių? Man virš 40, susitvarkyti krūtinę pasvajoju seniai, ypač, kai beveik "nusportavau" ją.
Svarsčiau saikingą didinimą savais riebalais - tuo pačiu atsikratyčiau pilvuko, kurio vat nepavyksta nusportuot,bet pasidomėjus daugiau, baigiu tos minties atsisakyt - atrodo, efektas būtų laikinas.
Dar klausimas - ar įmanoma vienod operacijos metu pasidaryti ir krūtų didinimą ir pilvo nusiurbimą? Aišku, viso to paklausiu gydytojo, bet gal kas jau darėtės?
Aš 167 ūgio, 55 kg svorio, nedidelis 75B.
Atsakyti
QUOTE(Tapatybė @ 2017 03 24, 15:45)
Sveikos,
Perskaičiau gal tris senas temas, ir nutariau prisijungti, jei priimsite.

Gyvenu ne LT, užsiregistravau konsultacijai pas TA, nes jis pakeliauja ir pakonsultuoja ir užsieny smile.gif . Jau ir klausimų sąrašą pasiruošiau.

Norėčiau ir jūsų paklaust, ar operuojatės visos jaunutės, ar yra ir vyresnių? Man virš 40, susitvarkyti krūtinę pasvajoju seniai, ypač, kai beveik "nusportavau" ją.
Svarsčiau saikingą didinimą savais riebalais - tuo pačiu atsikratyčiau pilvuko, kurio vat nepavyksta nusportuot,bet pasidomėjus daugiau, baigiu tos minties atsisakyt - atrodo, efektas būtų laikinas.
Dar klausimas - ar įmanoma vienod operacijos metu pasidaryti ir krūtų didinimą ir pilvo nusiurbimą? Aišku, viso to paklausiu gydytojo, bet gal kas jau darėtės?
Aš 167 ūgio, 55 kg svorio, nedidelis 75B.

Sveika prisijungus 4u.gif

Didzioji dauguma cia nebe visisku jaunuciu, ko gero, 30-40 m smile.gif
Del dvigubos operacijos, tai tikrai imanoma ir yra kas daresi kartu pilvo plastika ir krutine.
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 03 24, 16:49)
Sveika prisijungus 4u.gif

Didzioji dauguma cia nebe visisku jaunuciu, ko gero, 30-40 m smile.gif
Del dvigubos operacijos, tai tikrai imanoma ir yra kas daresi kartu pilvo plastika ir krutine.

Ačiū 4u.gif

Smagu, kad ne vien studentės biggrin.gif , mano studentė dukra svajoja pasididint krūtis, jaučiu, prajuokinsiu savo sprendimu biggrin.gif

Pilvo plastika - ar turi minty trūkusio raumens sutvarkymą? Man to nereikia, raumenys neprasiskyrę, tik yra amžinas lašinys, kurio noriu atsikratyt.
Atsakyti
QUOTE(Tapatybė @ 2017 03 24, 15:54)
Ačiū 4u.gif

Smagu, kad ne vien studentės biggrin.gif , mano studentė dukra svajoja pasididint krūtis, jaučiu, prajuokinsiu savo sprendimu biggrin.gif

Pilvo plastika - ar turi minty trūkusio raumens sutvarkymą? Man to nereikia, raumenys neprasiskyrę, tik yra amžinas lašinys, kurio noriu atsikratyt.

I pilvo plastika ieina ir raumenu susiuvimas, ir laisvos odos pasalinimas, ir riebalu pasiurbimas. Tai sudetingesne operacija, nei vien siurbimas, tai tiesiog nusiurbti riebalus pilvo srity laisvai galima vienos operacijos metu smile.gif
Atsakyti