Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(atena @ 2017 03 23, 17:30)
As irgi pas jį operuosiuos, na jis man irgi labai patiko tikiuosi ir rezultatų būsiu patenkinta.o kur pjūvį turėjote? smile.gif

Klinika, personalas ir T.A. darbas nepriekaistingas, as likau lb patenkinta! smile.gif
pjuvis po krutine
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 23, 21:01)
Klinika, personalas ir T.A. darbas nepriekaistingas, as likau lb patenkinta! smile.gif
pjuvis po krutine

Smagu girdeti,kad likote patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 03 23, 18:53)
Skaitėt vakarykštį Delfi straipsnį apie implantus? unsure.gif


Turint omeny, kad straipsnis pazodziui verstas is pries 3 dienas publikuoto dailymail, nekreipciau per daug demesio - jie nepersistengia su objektyvios info kiekiu straipsniuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(atena @ 2017 03 23, 12:17)
Net vyras pastebėjo,kad ne esu tikra dėl šito sprendimo.Aciu merginos už palaikymą,tikiuosi viskas bus gerai ir kaip jūs sakot paskui neatsidziaugsiu. smile.gif
Beje dar nežinau kokį dydį pasirinkti,konsultacijos buvom parinkę 305 ml anatominius bet dabar galvoju kad nebūtų per maži,o kitas dydis 350 ml tai gal per dideli bus. smile.gif

Tik didesnius 4u.gif
Atsakyti
Norejau paparsyti merginu kurios turi pjuvi pazastyje ar galite atsiliepti ir papasakoti smulkiau. Ar viskas ok, gyjimas ar patogu ir jei galite idekite foto kaip tas randas atrodo. Bei ar nesigalite kad pasirinkote pjuvi pazastyje o ne po krutine. (PRASAU PRASAU LABAI) angel.gif rev.gif
Atsakyti

O kuom blogai pjuvis pazastyje? Man tas variantas atrodo tobulai. Gydytojui sudetinga, vidinis pjuvis grazus nebuna. Pvz man pasiule per apacia, kitas gyd per speneli. Per pazasti nedarytu, nes vidinio pakelimo reik.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot'e: 24 kovo 2017 - 11:28
QUOTE(Butri @ 2017 03 24, 10:17)
Tik didesnius  4u.gif

Vat ir nežinau,esu Lb kuda ir bijau kad neatrodyciau kaip lėlė su didesniais,nors 45 ml nėra lb daug bet nežinau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 24, 11:26)
<p>O kuom blogai pjuvis pazastyje? Man tas variantas atrodo tobulai. Gydytojui sudetinga, vidinis pjuvis grazus nebuna. Pvz man pasiule per apacia, kitas gyd per speneli. Per pazasti nedarytu, nes vidinio pakelimo reik.</p>


Man irgi atrodo tobula, tik norysi daugiau nuomoniu isgirsti.Nes pirmas noras buvo tik po krutine, bet gydytojas pasiule pazastyje ir pateike daugiau kaip ir teigiamu variantu. Plius man gydytojas pazastukes biski pasiurbs biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi darys pjūvį per pažastys bet aš bijau,kad jie neišeitų iš pažastų zonos ir nepradeciaui kopleksuoti dėl jų ateityje kad jie yra matomi ne tik man. smile.gif Gal be reikalo apie tai galvoju
Atsakyti
QUOTE(atena @ 2017 03 24, 11:44)
Man irgi darys pjūvį per pažastys bet aš bijau,kad jie neišeitų iš pažastų zonos ir nepradeciaui kopleksuoti dėl jų ateityje kad jie yra matomi ne tik man. smile.gif Gal be reikalo apie tai galvoju


Ta pati as irgi galvoju, bet po krutine irgi pas kitas lb matosi, pas mano drauge tai matosi kai ji pakele.Nera toks jau grazus ir nematomas randas kaip kitos rodo. Na manau TA zino ka daro ;)
Atsakyti
As kazkaip net nervarsciau apie pjuvi per pazasti.. Man po krutine nesimato, reik pacia kruti pakelt, kad pjuvis pasimatytu smile.gif
Atsakyti
Del to pas mane tokia diskusija vyksta viduje ar daryti per pazasti ar po krutine. Bet kai maciau tos visai beveik nematomus pjuvis pazastyje susigundau...
Atsakyti