Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 22, 17:16)
Sveikinu susitarus  biggrin.gif  4u.gif
Man viska kaip tau dare, tik 375 ml - labai patenkinta TA darbu  wub.gif

Kad kaip parasei tai zinok ir man atrodo sake 375ml. o ne 370ml, dar pasitikslinsiu.
Ar lb dideles atrodo 375ml.? Mano pacios krutines beveik nera. A dydis
Kai matavausi ta liemenele su ideklais, tai lyg ir nedidele o kaip tik. Bet kaip gydytojas sake,pagal mano ugi ir anatomija galeciau ir dar dydesnius detis
Atsakyti
Linuxxx kaip tu?


Labukas viskoms 🤗

As blogai...vis ranka,pirmadieni vel pas operavusi chirurga perrisimui,sake su juo bus it angiochirurgas vel parodysim venas...nu siaubelis,siand.3sav.po op,o as dar kosmose verysad.gif
Ranka skauda baisiai,vaistus geriu,tepalu nebespeju pirkt,pradeio skaudet it blauzdas🙈🙈🙈 kaip gripo kaulai lauzomi,nei slogos..zodziu,man baisu ,ksd pavirsiniu venu uzdeg.nepereitu i gilumines tada pzd.😔😔😔
Papuliai paskausta tik nakty,miegu,ant dideles vis dar pagalves prikamsau kitu aplink😪😪😪 keliantis arnpasisukant(gulint)toks karstas reziantis skausmas(abiejuose,pakaitom)krutyse..🙈🙈🙈 ziauriai prakaituoju!(ar kuri prakaituojat nakty po op? )
vakar pirma kart nusiprausiau 🤗🤗🤗 pamaciau(.)(.) kad ir nedickiai ,bet as juos MYLIU,ka turejau ir ka turiu db tai tobulybe😭😭😭😭😍😍😍😍😍😍🖒🖒🖒🖒
bandysiu pas seimos patekt papasakot situacija,i psihuske jauciu gausiu geriausiu atveju siuntima 😷🙈🙈
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurio zmona: 23 kovo 2017 - 13:46
Ar turi įtakos dėl blogo gijimo ir nervų prispaudimo per kur daro pjūvius ir deda implantus?Man darys per pažastys
Merginos sveikatos kurioms dar paskauda 4u.gif 4u.gif aš čia su savo smalsumu greitai atsibosiu umn.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos, šiandien man jau jau biškutį geriau. Šiek tiek net į kiemą nosį iškišau rolleyes.gif

Mergaitės, kurios dar tik laukiat, nebijokit -tikrai verta! Aš net jei būčiau žinojus, kad manęs šitas nervų uždegimas laukia, vistiek būčiau operavusis, nes žiūriu į savo krūtinę ir atsidžiaugt negaliu, tikrai! O jau vyrui kiek laimės, mato pats kaip akys mano spinti ir laminga jaučiuos, o nebesislepiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 23, 13:44)
Ačiū, merginos, šiandien man jau jau biškutį geriau. Šiek tiek net į kiemą nosį iškišau rolleyes.gif

Mergaitės, kurios dar tik laukiat, nebijokit -tikrai verta! Aš net jei būčiau žinojus, kad manęs šitas nervų uždegimas  laukia, vistiek būčiau operavusis, nes žiūriu į savo krūtinę ir atsidžiaugt negaliu, tikrai! O jau vyrui kiek laimės, mato pats kaip akys mano spinti ir laminga jaučiuos, o nebesislepiu  biggrin.gif

Ačiū už palaikymą​ ,to dabar tikrai reikia mirksiukas.gif
Smagu, kad jau geriau jaučiates 4u.gif pas ką jūs operavotes priminkite?
Atsakyti
QUOTE(atena @ 2017 03 23, 15:14)
Ačiū už palaikymą​ ,to dabar tikrai reikia mirksiukas.gif
Smagu, kad jau geriau jaučiates  4u.gif pas ką jūs operavotes priminkite?


Ner cia ka palaikyt, as baile, bet visai nebaisi ta op!
Pas T.A. operavaus, lb esu patenkinta darbu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 23 kovo 2017 - 16:58
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 23, 15:45)
Ner cia ka palaikyt, as baile, bet visai nebaisi ta op!
Pas T.A. operavaus, lb esu patenkinta darbu rolleyes.gif

As irgi pas jį operuosiuos, na jis man irgi labai patiko tikiuosi ir rezultatų būsiu patenkinta.o kur pjūvį turėjote? smile.gif
Atsakyti
Skaitėt vakarykštį Delfi straipsnį apie implantus? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 03 23, 18:53)
Skaitėt vakarykštį Delfi straipsnį apie implantus? unsure.gif


Sveikutes. O ka ten rase?
Atsakyti

DenimOnDenim, 23 Kov 2017 - 16:53, parašė: Skaitėt vakarykštį Delfi straipsnį apie implantus? unsure.gif
Neskaiciau..paskaiciau tik antraste "vezys.." , tai kadangi as tik laukiu operacijos ir jau visi bilietai nupirkti, operacijos avansas sumoketas , jokiu pasaliniu blogi minciu...

Komentarus paskaiciau biski.nuramino :))

Atsakyti
Aš tai tokiu dalyku net neskaitau jai ir pamatau.
Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 03 23, 19:17)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="DenimOnDenim" data-cid="71526242" data-time="1490284402">DenimOnDenim, 23 Kov 2017 - 16:53, parašė: Skaitėt vakarykštį Delfi straipsnį apie implantus? vartotojo įkelta nuotrauka</blockquote> Neskaiciau..paskaiciau tik antraste "vezys.." , tai kadangi as tik laukiu operacijos ir jau visi bilietai nupirkti, operacijos avansas sumoketas , jokiu pasaliniu blogi minciu...
<p>Komentarus paskaiciau biski.nuramino smile.gif)</p>


Pritariu ir as taip pat viskas uzsakyta, avansas pervestas ir dabar save nusiteikiu tik teigiamai. Ir be tu straipsniu pasaliniu minciu pilna, ar tinkama dydi parinkau, ar gerai kad per pazasti darys ir t.t. biggrin.gif blink.gif
Atsakyti