Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(DivaZ @ 2017 03 21, 23:08)
Laikykis, kad tik greiciau praeitu! O kokios priezastys to uzdegimo?

Operacija. Uzsispaude nervas kazkur
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 03 21, 10:45)
Papus persioperavai?  blink.gif  biggrin.gif lotuliukas.gif


Mane taip ismatavo USA VS 32DD ax.gif matyt pati nemoku ozka unsure.gif
Atsakyti
Labas merginos, na kas buvau pas TA praeita penktadieni konsultacijoje.
Tai jau laukiu nesulaukiu op. Des per pazasti 370ml anatominius ir dar pasisiule pats gydytojas pasiurbti riebaliuka prie pazastu, nes turiu. Kaip jis paaiskino papildomos pieno liaukos. Tai tokia laiminga, nes tuos riebaliukus bandziau isnaikinti sportuodama daugybe metu.
Atsakyti
QUOTE(Džudzi @ 2017 03 22, 13:25)
Labas merginos, na kas buvau pas TA praeita penktadieni konsultacijoje.
Tai jau laukiu nesulaukiu op. Des per pazasti 370ml anatominius ir dar pasisiule pats gydytojas pasiurbti riebaliuka prie pazastu, nes turiu. Kaip jis paaiskino papildomos pieno liaukos. Tai tokia laiminga, nes tuos riebaliukus bandziau isnaikinti sportuodama daugybe metu.


Sveikinu susitarus biggrin.gif 4u.gif
Man viska kaip tau dare, tik 375 ml - labai patenkinta TA darbu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2017 03 22, 12:31)
Mane taip ismatavo USA VS 32DD  ax.gif  matyt pati nemoku ozka  unsure.gif

Tai 32DD nebus 75E smile.gif
32DD yra 70DD

Bet tai normaliai, kiek mes sakėm, kad tu kūda ir negali tavo apimtis būt po krūtimis 80 biggrin.gif
paaiškėjo, kad 70 blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agiku: 22 kovo 2017 - 18:16
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 21, 21:10)
Operacija. Uzsispaude nervas kazkur


Mazute, tu... kai tik rasei apie savo bedas, pgalvojau, kad ar tik neteks vel operuotis, nes kazkur nervukas uzsispaude. Pranesk, kaip jautiesi. Laikykis!
QUOTE(Butri @ 2017 03 22, 09:31)
Mane taip ismatavo USA VS 32DD  ax.gif  matyt pati nemoku ozka  unsure.gif


Na, tai normaliai, eu yra 34D. Ir mano toks dydis, o liemenes priklausomai nuo gamintojo.
QUOTE(Agiku @ 2017 03 22, 16:15)
Tai 32DD nebus 75E  smile.gif
32DD yra 70DD

Bet tai normaliai, kiek mes sakėm, kad tu kūda ir negali tavo apimtis būt po krūtimis 80  biggrin.gif
paaiškėjo, kad 70  blink.gif

Tai cia 80 gal kai 8kg priauga biggrin.gif lol
Sveikos mergaites!

Denim, kaip pilvukas?
liida, kada korekcija?

Nusipirkau Calvin klein maudoma. Grazus labai!Bet tiek bijau dabar, kad bus mazas verysad.gif kelnaites m, o virsus S (bralete) buvau tikra, kad uzsisakiau atvirkstini varianta, bet pasirodo susimaisiau smile.gif)) siaip pmazinti Calvin Klein verysad.gif gal kas perims jei netiks? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KELV'ita: 22 kovo 2017 - 19:11
Labukas! wub.gif

As dar negaliu patikėt, kad vos dvi savaites liko. Tad kol kas ramu biggrin.gif

Neramina tik cia esančiu mergaičių problemos išsisoperavus - sveikateles didžiausios 4u.gif

QUOTE(KELV'ita @ 2017 03 22, 17:56)

Nusipirkau Calvin klein maudoma. Grazus labai!Bet tiek bijau dabar, kad bus mazas verysad.gif kelnaites m, o virsus S (bralete) buvau tikra, kad uzsisakiau atvirkstini varianta, bet pasirodo susimaisiau smile.gif)) siaip pmazinti Calvin Klein verysad.gif  gal kas perims jei netiks?  rolleyes.gif


As irgi keletą nusipirkau is CK - tikiuosi atspėjau su dydžiu tongue.gif bet is patirties tai man atvirkščiai ten dydžiai padidinti - xs'se dar skęstu dažnai. Tad užsisakiau apatinis dalį xxs, o viršutinę S. Jei ka tai gražinimas juk nemokamai, nesuku galvos - nebent neliktų norimo modelio tongue.gif
Atsakyti
Labas vakaras merginos 4u.gif
Pirmą kartą rašau į šią temą nors skaitau jūs be galo ilgai.Aš irgi planuoja krūtų didinimo operacija tiksliau jau po savaitės bet labai bijau ir jau ruošiuosi atsisakyti šios svajonės.Nebijau pačios operacijos ir to viso gijimo proceso bet bijau komplikacijų,infekcijos itt.kas bus jeigu kas nors negerai.
cry.gif :cry2
Atsakyti
QUOTE(atena @ 2017 03 23, 00:21)
Labas vakaras merginos 4u.gif
Pirmą kartą rašau į šią temą nors skaitau jūs be galo ilgai.Aš irgi planuoja krūtų didinimo operacija tiksliau jau po savaitės bet labai bijau ir jau ruošiuosi atsisakyti šios svajonės.Nebijau pačios operacijos ir to viso gijimo proceso bet bijau komplikacijų,infekcijos itt.kas bus jeigu kas nors negerai.
cry.gif  :cry2

Paskutiniu metu cia nekokios patirtys temoj, bet cia isskirtiniai atvejai. Aisku, visko gali nutikti, bet dazniausiai visoms sekmingai smile.gif O kai jau praeini viena operacija, kitos operacijos ar korekcija neatrodo taip baisiai, cia faktas biggrin.gif

Kelvita, pamirstu as jau ta pilva smile.gif bet kartais dar buna, kad vakare issipucia unsure.gif
Atsakyti
Va būtent,kad dažniausiai visoms būna viskas gerai bet galvoj tokia košę kad nežinau ką ir daryti dabar.
Gal čia visoms kuo arčiau tą dieną tuo baisiau darosi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 03 22, 18:15)
Tai 32DD nebus 75E  smile.gif
32DD yra 70DD

Bet tai normaliai, kiek mes sakėm, kad tu kūda ir negali tavo apimtis būt po krūtimis 80  biggrin.gif
paaiškėjo, kad 70  blink.gif


Nu ziople ziople unsure.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(atena @ 2017 03 23, 11:12)
Va būtent,kad dažniausiai visoms būna viskas gerai bet galvoj tokia košę kad nežinau ką ir daryti dabar.
Gal čia visoms kuo  arčiau tą dieną tuo baisiau darosi blink.gif


Nebijok viskas bus ok, paskui neatsidziaugsi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2017 03 23, 10:41)
Nu ziople ziople  unsure.gif  blink.gif
Papildyta:
Nebijok viskas bus ok, paskui neatsidziaugsi  4u.gif




Net vyras pastebėjo,kad ne esu tikra dėl šito sprendimo.Aciu merginos už palaikymą,tikiuosi viskas bus gerai ir kaip jūs sakot paskui neatsidziaugsiu. smile.gif
Beje dar nežinau kokį dydį pasirinkti,konsultacijos buvom parinkę 305 ml anatominius bet dabar galvoju kad nebūtų per maži,o kitas dydis 350 ml tai gal per dideli bus. smile.gif
Atsakyti