Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Sveikos, turiu dar viena labai rupima klausimeli- po susidejimo praejus pusmeciui ar metams- kaip laisvai galima jaustis su papais- pvz. ar galima miegoti ant pilvo? rolleyes.gif Ar reikia stengtis neprispausti, neuzgauti ir pan.?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tender: 20 kovo 2017 - 21:59
Ar jum kaikurias nuotraukas rodo paverstas kitaip nei turi būti ar man čia vienai taip? unsure.gif kaikurias nuotraukas mano rodo ne taip Kaip turi būti, kaikuriu merginu irgi pastebėjau tas pats.
Idėjau nauja nuotrauka su sportine liemenėlę kuria šendien pirkau. 4u.gif norėjau su užtrauktuku, bet Nieko gero neradau tai griebiau kitokia kuri patiko.

Aš tai jau jaučiuosi super gerai, kad tik nepablogėtu tai butu dar geriau. smile.gif bet vistiek y darba dar mėnesi tikrai neisiu, nes fizinio darbo pas mane būna tai paatostogausiu dar. rolleyes.gif
Atsakyti
Kur LT perkat liemeneles? Man reikia 75DD arba 75E, kur buna tokiu dydziu?
Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2017 03 21, 10:41)
Kur LT perkat liemeneles? Man reikia 75DD arba 75E, kur buna tokiu dydziu?

Papus persioperavai? blink.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2017 03 21, 10:41)
Kur LT perkat liemeneles? Man reikia 75DD arba 75E, kur buna tokiu dydziu?

Buvau Klp akropolyje viena parduotuvę radau su normalesne liemenėle sportine Calvin Klein bet ir tai tokia nei graži nei negraži ir nei patogi nei nepatogi žodžiu per viduri, 50€ biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif galvoju ne aš Uk už 30£ nusipirksiu 100 kart geresne nu faktas ir pigesnę.
Atsakyti

Yra merginu su 11.3 baze? Kiek cc sutalpino?

Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 21, 11:10)
Buvau Klp akropolyje viena parduotuvę radau su normalesne liemenėle sportine Calvin Klein bet ir tai tokia nei graži nei negraži ir nei patogi nei nepatogi žodžiu per viduri, 50€ biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif galvoju ne aš Uk už 30£ nusipirksiu 100 kart geresne nu faktas ir pigesnę.


Man jau irgi nagai niezti kazka uzsisakyt, tik kad dydzio kolkas nenumanau koks nusistoves smile.gif

Mano fronte nieko naujo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 21 kovo 2017 - 19:35
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 21, 19:34)
Man jau irgi nagai niezti kazka uzsisakyt, tik kad dydzio kolkas nenumanau koks nusistoves smile.gif

Mano fronte nieko naujo  unsure.gif

Liniuxxx, nu bet kokia nesekminga operacijos pasekme doh.gif Vargsiuke, laikykis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DivaZ: 21 kovo 2017 - 20:30
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 21, 20:34)
Man jau irgi nagai niezti kazka uzsisakyt, tik kad dydzio kolkas nenumanau koks nusistoves smile.gif

Mano fronte nieko naujo  unsure.gif

siaubas, kaip tau negerai..
O ką gydytojas sako, kada turi praeiti tie skausmai, kada jau nenormalu?

Tai tu taip ir guli visą laiką lovoje?..
Atsakyti

Liniux, o skysciai nesikaupia pas tave? Atslugo ta viena (.)? 

tokia patirtis tai eina k.kot  :unsure:  sian, berods,  tu gydytojui turejai rodytis. Kaip sekesi? 

Atsakyti
As net nesapnavau kad man gali taip nutikt. Po op tai greit atsigavau, puikiai jauciausi jau ir bac tas uzdegimas..
Neurologe nieko nesake, test gydyma, ilgas gali but sveikimas ir tiek.. man jau stogas vaziuoja! Visa laika namie, pavaikstau kol skaudet pradedu ir vel guliu. Sunku ziauriai unsure.gif
Pinot'e atslugo. Kaip bebutu keista, uzdegimas ne toj kruty kur skysciai kaupes ir is kurios labiausiai kraujavo!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 21 kovo 2017 - 22:54
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 21, 22:52)
As net nesapnavau kad man gali taip nutikt. Po op tai greit atsigavau, puikiai jauciausi jau ir bac tas uzdegimas..
Neurologe nieko nesake, test gydyma, ilgas gali but sveikimas ir tiek.. man jau stogas vaziuoja! Visa laika namie, pavaikstau kol skaudet pradedu ir vel guliu. Sunku ziauriai  unsure.gif
Pinot'e atslugo. Kaip bebutu keista, uzdegimas ne toj kruty kur skysciai kaupes ir is kurios labiausiai kraujavo!

Laikykis, kad tik greiciau praeitu! O kokios priezastys to uzdegimo?
Atsakyti