Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 03 19, 15:21)
As tavo vietoj nelaukciau antradienio..
Nenoriu gasdint, bet esu skaicius, kad kai niekas nepadeda, reikalingas operacinis gydymas. As taip mastau, jei cia ta nerva kazkaip uzspaude implantas, ir jei nepraeina, ar negali tekt peroperuot?

Vyras sake kad tas nervas apmirt gali ir nebeskaudes. Musu organizmai tobula masina, jie prie visko prisitaiko. Apie op bijau ir galvot dar, nes zinau, kad sitas reikalas gali ir menesi testis,kol visiskai praeina..
Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2017 03 19, 15:34)
Deciaus virs 400cc 4u.gif


Virs 400cc ir bus. Linkusi prie 425 ergonominiu.
Atsakyti

As ne tai, kad blogai jauciuosi, as is lovos neislipu per skausmus, tik nerva sujudinu ir kaukt gali is skausmo, ryt savaite bus!
Leidziami vaistai, dveji geriami, pleistras su nuskausminamaisiais- niekas nepadeda.. verysad.gif
Visiskai iskritau is gyvenimo, apie darba ir isejima is namu nei kalbos nera, as po namus net nepavaikstau..

Jetus, na ir reikalai  :unsure: skambink jau rytoj gyd.

Atsakyti
Sveikos. O jum speneliu jautrumas buvo ir skausmas? Man Labai jautrūs ir jei paliesti kažkiek skauda gal ne kad skauda, bet toks nemalonus jausmas.
Atsakyti

Sveikos. O jum speneliu jautrumas buvo ir skausmas? Man Labai jautrūs ir jei paliesti kažkiek skauda gal ne kad skauda, bet toks nemalonus jausmas.

Kiek zinau, tai tas jautrumas yra normalu ir su laiku dingsta.

Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 20, 09:52)
Sveikos. O jum speneliu jautrumas buvo ir skausmas? Man Labai jautrūs ir jei paliesti kažkiek skauda gal ne kad skauda, bet toks nemalonus jausmas.


Mano ilgai buvo labai jautrus ir skausmingi. Po gero pusmecio praejo 4u.gif
Atsakyti
Ah aišku. Nervina tas jausmas. unsure.gif viskas Labai gražiai pas mane gyja net gražu žiūrėti. wub.gif jau ir sumažėjo, bet dydžiu esu patenkinta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 20, 08:52)
Sveikos. O jum speneliu jautrumas buvo ir skausmas? Man Labai jautrūs ir jei paliesti kažkiek skauda gal ne kad skauda, bet toks nemalonus jausmas.


As negalejau net po dusu normaliai maudytis kaip skaudejo spenelius blink.gif
Atsakyti

Liniuxxx, jetaau kaip baisu skaityt, kad vis negereja tau... :/

 

O man savaitgali sustojo skrandis..didziaja dali nakties leidau wc...o vakar visa diena kaip lapas. Visa laime vyras namie ir pasirupino vaikais, namais ir maistu jiem...minute susimasciau, kad cia jam praktika pries mano pooperacini laikotarpi...ir pagalvojau, kad jegu po op bus daugiau nei vakar diena...nes tik prie lovos trauke, temp.sukilo..

ir snd virtuve susitvarkiau ir silpna darosi.jauciu biski issekau..n0oretusi kazko lengvo uzvalgyt..bet nesugalvoju ko... :rolleyes:

Atsakyti

Butri, 20 Kov 2017 - 09:43, parašė: As negalejau net po dusu normaliai maudytis kaip skaudejo spenelius blink.gif
Pamenu man taip budavo pirmas dienas pradejus maitint tik gimusius vaikus..baisus reikalas 😖 panasu gali but kad vel teks tai patirt 😣🙈
Atsakyti
Ir man labai jautrus is skausmingi!

Man negereja, skambinau i klinika pasitart, sake dar pratest leidziamu kursa ir laukt, daugiau nieko padaryt negalima..
Atsakyti

Po 3 paru jau leido nuimti.. siandien pirma diena darbe buvau, jetus kaip sunku po atostogu o i darbo pabaiga nugara pradejo skaudet unsure.gif

Man siandien 6 savaites, bet nugara vis paskausta, manau del to, kad neprate mes prie tokio svorio  :unsure:  :4u: 

Kad toks noro praejimas tikrai tik i sveikata. Duagiau paskaityk, kad isvis nebereiks biggrin.gif4u.gif

:lol:  :lol:  :lol: 

Sveikos. O jum speneliu jautrumas buvo ir skausmas? Man Labai jautrūs ir jei paliesti kažkiek skauda gal ne kad skauda, bet toks nemalonus jausmas.

O jeeeeeeeezau kokie jautrus buvo  :lol:  as net vatos diskelius dejausi, kad tik neduok dieve rubai neprabrauktu  :oh:  o apie dusa net nekalbu....  :lol:  bet siai dienai jau neblogai, atgavo normalia, nesudirginta spalva, grizo i normalu dydi  :mirksiukas: 


Man negereja, skambinau i klinika pasitart, sake dar pratest leidziamu kursa ir laukt, daugiau nieko padaryt negalima..

Dievuliau  :cray:  linkiu greiciau pasveikti  :4u: 

Sveikos, merginos  :4u: 

Siandien 6 savaites mano groziams, jau minksteja, kairysis (mazesnis) sparciau, bet tikiuosi, susivienodins viskas savu laiku... bet laaaaabi dziaugiuosi  :wub:  :ax: 

Atsakyti