Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 17, 23:45)
Joo ryskiai!! Nu issikapanosim kazkaip  mirksiukas.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MissFoxy @ 2017 03 17, 11:36)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Chocolatea" data-cid="71508743" data-time="1489642390"><div>O tai kiek laiko po operacijos, jei dar pusiau sedint miegi?... Man KM jau po savaites leido ant sono verstis, jei didelio tempimo nera, o pusiau sedom tik pirmasiais 3 naktis miegot, kad neatsirastu kraujavimo...</p>

11d aš po op sakė 2sav taip gulėti Arba tada kada pradėsiu jausti pati kad galiu vartytis, bet kol kas to padaryti negaliu tempia.

QUOTE(echmėja @ 2017 03 17, 17:41)
Po 3 paru jau leido nuimti.. siandien pirma diena darbe buvau, jetus kaip sunku po atostogu o i darbo pabaiga nugara pradejo skaudet  unsure.gif

Aš vakar nusikirpau ta juosta nors ir sakė dar truputi panešiot. Aš tai einu pirmadieni bilioteni atsidaryti dar paatostogausiu koki mėnesi. smile.gif
Atsakyti
[quote=Agiku,2017 03 17, 22:35]
Dėl įdubusios krūtinės tau ir bus dydis mažesnis nei kitai padarytų su tiek cc 4u.gif

Svaikutes. Del dydzio kaip ir aisku bet kodel tokius skirtingus implantus siule skirtingi daktarai. Vienas 370 anatominius o kitas 425 ergo arba 440 apvalius.
Atsakyti
Taip noretusi ateit su gerom naujienom apie savo bukle, deja.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 18, 18:58)
Taip noretusi ateit su gerom naujienom apie savo bukle, deja..  unsure.gif

Vis dar negerai jautiesi??
Man tai viskas gerai tik kada staigiau kažką padarius patempia pjūvio vieta tai biški saugotis turiu. Ir vakarais suskausta krūrinės apačioi ir tai visos problemos. Netgi persikrausčiau grįžus iš Lt, ir dabar sena namą tvarkau, nauja tai pat. O galvojau bus 0 naudos iš manes, bet pasirodo galiu ir visai nesunku nes jau jaučiuosi milijoną kartų geriau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 18, 18:58)
Taip noretusi ateit su gerom naujienom apie savo bukle, deja..  unsure.gif

O kaip tu gydaisi?
Atsakyti
As ne tai, kad blogai jauciuosi, as is lovos neislipu per skausmus, tik nerva sujudinu ir kaukt gali is skausmo, ryt savaite bus!
Leidziami vaistai, dveji geriami, pleistras su nuskausminamaisiais- niekas nepadeda.. verysad.gif
Visiskai iskritau is gyvenimo, apie darba ir isejima is namu nei kalbos nera, as po namus net nepavaikstau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 19 kovo 2017 - 11:39
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 19, 11:38)
As ne tai, kad blogai jauciuosi, as is lovos neislipu per skausmus, tik nerva sujudinu ir kaukt gali is skausmo, ryt savaite bus!
Leidziami vaistai, dveji geriami, pleistras su nuskausminamaisiais- niekas nepadeda.. verysad.gif
Visiskai iskritau is gyvenimo, apie darba ir isejima is namu nei kalbos nera, as po namus net nepavaikstau..

Siaubas. Sveik greičiau!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 19, 11:38)
As ne tai, kad blogai jauciuosi, as is lovos neislipu per skausmus, tik nerva sujudinu ir kaukt gali is skausmo, ryt savaite bus!
Leidziami vaistai, dveji geriami, pleistras su nuskausminamaisiais- niekas nepadeda.. verysad.gif
Visiskai iskritau is gyvenimo, apie darba ir isejima is namu nei kalbos nera, as po namus net nepavaikstau..

Vargse, o tai ka sako gyd? Panasu, kad netinka gydymas.. Man po keliu doziu pagerejo, bet man taip stipriai tikrai nebuvo..
O koks blogiausias scenarijus gyd neminejo?
Atsakyti
QUOTE(Vitasam @ 2017 03 17, 16:28)
Ugis 174 svoris 64. Sake pas mane kaz kai krutine idubus.


Deciaus virs 400cc 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 03 19, 14:19)
Vargse, o tai ka sako gyd? Panasu, kad netinka gydymas.. Man po keliu doziu pagerejo, bet man taip stipriai tikrai nebuvo..
O koks blogiausias scenarijus gyd neminejo?

Nieko jis nesake, antradieni prileido vaistu doze nuo skausmo, iskviete neurologe, ji israse kruva vaistu ir paleido. Ketvirtadieni skambino is klinikos pasiteiraut kaip as, tai nustebo kd man ne geriau ir sake pasitarus su gydytoju dar paskambins. Taip ir nepaskambino. Jei iki antrad nepageres skambinsiuos pati klaust ka daryt, nes tragedija, po op net taip blogai nebuvo kaip dabar..
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 19, 14:34)
Nieko jis nesake, antradieni prileido vaistu doze nuo skausmo, iskviete neurologe, ji israse kruva vaistu ir paleido. Ketvirtadieni skambino is klinikos pasiteiraut kaip as, tai nustebo kd man ne geriau ir sake pasitarus su gydytoju dar paskambins. Taip ir nepaskambino. Jei iki antrad nepageres skambinsiuos pati klaust ka daryt, nes tragedija, po op net taip blogai nebuvo kaip dabar..

As tavo vietoj nelaukciau antradienio..
Nenoriu gasdint, bet esu skaicius, kad kai niekas nepadeda, reikalingas operacinis gydymas. As taip mastau, jei cia ta nerva kazkaip uzspaude implantas, ir jei nepraeina, ar negali tekt peroperuot?
Atsakyti