Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Aš tai nebegaliu mane tie šarvai veikt pradeda unsure.gifir tas gulėjimas vos ne sėdint. Ir dar vakar kai siūlus išėmė išvis kasytis noriu niežti visus papus. biggrin.gif

O tai kiek laiko po operacijos, jei dar pusiau sedint miegi?... Man KM jau po savaites leido ant sono verstis, jei didelio tempimo nera, o pusiau sedom tik pirmasiais 3 naktis miegot, kad neatsirastu kraujavimo...

O man negereja, snd net blogiau... unsure.gif

O siaubeli... As neisivaizduoju, kaip jums sitaip skauda  :(  :4u: 

Panos, o mamograma reikalinga pries op? Jei pvz jinai bus padaryta pries koki pusmeti, tiks ar naujos reikes?

Man isvis nieko apie tai neuzsimine, nedariau jokiu krutu tyrimu.

Ga kuri nors galit pasakyti ka nors apie M.Norku ir K.Maslauska? Baisu darosi kaip paskaiciau kad taip ilgai skausmai nepraeina.

K.Maslauskas mano laimes kurejas, atsiliepimai tik geri  :ax:  jokiu skausmu nebuvo, gyjimo procesas gan greitas ir nesudetingas.

Laba ryta. Is mane jokiu geru pokyciu... unsure.gif

Dievuliau....  :(  :4u: 

Labas rytas, merginos  :4u: 

Tai is senbuviu niekas apie mano beda negirdeje? 83 psl, jei ka  :P 

Atsakyti
sveiko merginos 4u.gif
aš kuo daugiau skaitau čia, tuo mažiau papų norių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2017 03 17, 10:59)
Sveika junkis, o koks tavo ugis svoris? 4u.gif


Ugis 174 svoris 64. Sake pas mane kaz kai krutine idubus.
Atsakyti
labuka,mano negalavimo priezastis pagauta uz uodegos(TIKIUOSI) kraujagysliu uzdegimas,rankos vienos nepakeliu,jutau jau sita po op.bet nesureiksminau...maniau taip turi but,kuo toliau tuo graziau! Vakar 2sav.proga iseme siulus,nukirpo dirza pasakiau kad baisai skauda ranka(!) vel siunte krauja daryt,vel leukocitu 11 (geriu antibiotikus)gyd.nebesupranta! paroda ranka..israse tepalo..vakare tepu,taip skauda,nemalonu
.gyslos kietos ir guzeliai,vos nesusilydziau...syryta jau buvau pas angiochirurga...venu(ar kraujagysliu)uzdegimas,gavau vaistu dar tepala,labai tikiuosi praeis...SKAUDA!
Papai jau kaip ir tvarkoj nebeskaida(na nakty uzeina dar biski) bet ta ranka!
beje papai man bendram vaizdui ziurint visu ugiu MAZI...verysad.gif vien papai kai ziuri ft tai liux ir dydis ir vaizdas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 17, 09:04)
Tai po savaitės tau leido nusiimt dirža?

Po 3 paru jau leido nuimti.. siandien pirma diena darbe buvau, jetus kaip sunku po atostogu o i darbo pabaiga nugara pradejo skaudet unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 17, 15:36)
labuka,mano negalavimo priezastis pagauta uz uodegos(TIKIUOSI) kraujagysliu uzdegimas,rankos vienos nepakeliu,jutau jau sita po op.bet nesureiksminau...maniau taip turi but,kuo toliau tuo graziau! Vakar 2sav.proga iseme siulus,nukirpo dirza pasakiau kad baisai skauda ranka(!) vel siunte krauja daryt,vel leukocitu 11 (geriu antibiotikus)gyd.nebesupranta! paroda ranka..israse tepalo..vakare tepu,taip skauda,nemalonu
.gyslos kietos ir guzeliai,vos nesusilydziau...syryta jau buvau pas angiochirurga...venu(ar kraujagysliu)uzdegimas,gavau vaistu dar tepala,labai tikiuosi praeis...SKAUDA!
Papai jau kaip ir tvarkoj nebeskaida(na nakty uzeina dar biski) bet ta ranka!
beje papai man bendram vaizdui ziurint visu ugiu MAZI...verysad.gif vien papai kai ziuri ft tai liux ir dydis ir vaizdas biggrin.gif


Ojezau! Nu laikykis, tikiuos praeis greit 4u.gif

Del papu dydzio nepanikuok, manau, kad gal norejai ir tikejais didesniu tai tai ir atrodo dabar. Imesk foto i FB, bent po liemenele-paziuresim ar tikrai mazi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kosmita @ 2017 03 17, 16:11)
sveiko merginos  4u.gif
aš kuo daugiau skaitau čia, tuo mažiau papų norių  biggrin.gif


Kad toks noro praejimas tikrai tik i sveikata. Duagiau paskaityk, kad isvis nebereiks biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Aurio zmona, eik tu sau! O tai cia op pasekme??
Cia kaip man tas tarponkauliniu nervu uzdegimas, 4 para is lovos neislipu, op palygint juokai su situo skausmu.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 17, 21:56)
Aurio zmona, eik tu sau! O tai cia op pasekme??
Cia kaip man tas tarponkauliniu nervu uzdegimas, 4 para is lovos neislipu, op palygint juokai su situo skausmu.. unsure.gif



tai faktas kas pasekme,atvaziavau gi sveika operacijai,po op.va sudas...uzkniso!


panos o kur jus i fb dedat?
Atsakyti
QUOTE(Vitasam @ 2017 03 17, 17:28)
Ugis 174 svoris 64. Sake pas mane kaz kai krutine idubus.

Dėl įdubusios krūtinės tau ir bus dydis mažesnis nei kitai padarytų su tiek cc 4u.gif

Aurio žmona, Liniuxxx, na, siaubas, kaip jums nepasisekė... Nelengva išgyti dar pradžioje, kai priežastis neaiški. Linkiu kuo greičiau pasveikti 4u.gif
Atsakyti
liniuxxx tu kiek atsimenu irgi kovo 2 operavaisi? ne tas menulis buvo kaip ir man biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurio zmona: 17 kovo 2017 - 22:17
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 17, 22:16)
liniuxxx tu kiek atsimenu irgi kovo 2 operavaisi? ne tas menulis buvo kaip ir man biggrin.gif

Joo ryskiai!! Nu issikapanosim kazkaip mirksiukas.gif
Atsakyti