Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Panos, o mamograma reikalinga pries op? Jei pvz jinai bus padaryta pries koki pusmeti, tiks ar naujos reikes?

Atsakyti
Gyd sakė kad jau po savaitės galiu diržą nusiimti. Bet klausimas kaip tai padaryti jai jis prisiūtas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 16, 15:34)
Gyd sakė kad jau po savaitės galiu diržą nusiimti. Bet klausimas kaip tai padaryti jai jis prisiūtas? biggrin.gif

Nukirpti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 16, 14:34)
Gyd sakė kad jau po savaitės galiu diržą nusiimti. Bet klausimas kaip tai padaryti jai jis prisiūtas? biggrin.gif

Man jau sekmadieni israsant sake nebedet dirzo. Siandien savaite, jauciuos daug geriau nei maniau kad jausiuos smile.gif
Atsakyti
O man jokio dirzo isvis nedejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 16, 07:33)
Aš irgi kury laiką taip gyvenau, bet paskui susisedėjo viskas. Nu aišku pas mane dar rūpesčiu atsirado gal tas padėjo atitolint tas visas mintis dėl op. smile.gif nieko praeis greit tas laikas kas čia beliko. smile.gif
Aš tai nebegaliu mane tie šarvai veikt pradeda  unsure.gif ir tas gulėjimas vos ne sėdint. Ir dar vakar kai siūlus išėmė išvis kasytis noriu niežti visus papus. biggrin.gif

Va va, turbūt ir man viskas susisėdėjo, nes nebėra to tryzniojimo tokio, atrodo na savaime ateis, o seniau per dieną tris kart žiūrėdavau kuri mėnesio diena dabar ir kiek čia liko... huh.gif Gal, kad darbų ir reikalų kalnas, kurie neduoda sukt galvos, džiaugiuosi, nes kitaip ir išprotėt galima... 🌿

Ojjj, va niežėjimas man baisiausias jausmas.. biggrin.gif Tikrai žiauriai nelaukiu miegojimo ant nugaros ir niežėjimo, net džiaugiuosi, kad dar turiu galimybę išsimiegot kaip ponia, kaip tik patogu biggrin.gif


QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 16, 10:55)
O man negereja, snd net blogiau...  unsure.gif

U jetus, kaip tau sunkiai... Sveikatytės.. unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
Ga kuri nors galit pasakyti ka nors apie M.Norku ir K.Maslauska? Baisu darosi kaip paskaiciau kad taip ilgai skausmai nepraeina.
Atsakyti
QUOTE(Vitasam @ 2017 03 16, 21:28)
Ga kuri nors galit pasakyti ka nors apie M.Norku ir K.Maslauska?

Apie K.M. galiu tik geriausiais žodžiais atsiliepti.
Atsakyti
Per konsultacija jis man labiau patiko.
Atsakyti
QUOTE(echmėja @ 2017 03 16, 16:53)
Man jau sekmadieni israsant sake nebedet dirzo. Siandien savaite, jauciuos daug geriau nei maniau kad jausiuos  smile.gif

Tai po savaitės tau leido nusiimt dirža?
Atsakyti
QUOTE(Vitasam @ 2017 03 15, 19:39)
Sveikutes,

perskaiciau visa tema nusprendziau ir as parasyti. Noriu ir as papuku. Jau turejau dvi konsultacijas tik daktaru nuomone skirtinga. Dabar turiu 32A noriu D tai MN siulo 370 auksto profilio anatominius o KM siulo 440 labai aukstos projekcijos apvalius arba 425 aukstos projekcijos ergonominius arba 430 anatominius ekstra aukstos projekcijos bet tada virsus bus tuscias. Ir KM sako kad vargu ar bus D. Tai kas butu su 370 tik B? Baze 12cm. OP planuoju vasara. Esu pasimetus.


Sveika junkis, o koks tavo ugis svoris? 4u.gif
Atsakyti
Laba ryta. Is mane jokiu geru pokyciu... unsure.gif
Atsakyti