Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

man tai norisi papus i spinta trumpam padet ,kad lengvai vel ikvept hmm.gif
Atsakyti

Buk lenta kuri laika  :D

:oh:  :oh:  :oh: 

Vakar vyras veze i klinika kai ziaurus skausmai uzejo. 3h ten praleidau, iskviete ir neurologa, vaistu kruva gavau kol skausma nueme. Bet grizus namo vel prasidejo, tai tik gulet db belieka, nes atsikelus jei bandau vaiksciot-skausmai siaiubingi, zalia akyse pasidaro ir atrodo nualpsi nuo jo😕

Vajei.... Sveik  :4u: 

man tai norisi papus i spinta trumpam padet ,kad lengvai vel ikvept hmm.gif

Laikykis  :4u: 

Sveikos, merginos  :4u: 

Vakar, besimaivydama persirengimo kabinoje, pastebejau, kad po kairiuoju papuliu kartais tokia lyg gysla issoka, atrodo, kaip styga nuo apacios papulio ir kokiu 2cm ilgio  :unsure:  gal zinot kas cia gali buti? Lyg paskausta toj vietoj, bet is tikruju dabar net nezinau ar psichologiskai skauda ar tikrai  :oh:  Teko atsaukti pasimatyma su KM sestadieni, nes masina sugedo.... biski pergyvenu  :unsure: 

Atsakyti
Sveikit, merginos 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,

perskaiciau visa tema nusprendziau ir as parasyti. Noriu ir as papuku. Jau turejau dvi konsultacijas tik daktaru nuomone skirtinga. Dabar turiu 32A noriu D tai MN siulo 370 auksto profilio anatominius o KM siulo 440 labai aukstos projekcijos apvalius arba 425 aukstos projekcijos ergonominius arba 430 anatominius ekstra aukstos projekcijos bet tada virsus bus tuscias. Ir KM sako kad vargu ar bus D. Tai kas butu su 370 tik B? Baze 12cm. OP planuoju vasara. Esu pasimetus.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif aš po apžiūros. Gyd sakė dėl skausmu, maudimu ir dūrimu normalu. Ištraukė siūlus, apžiūrėjo viskas Labai gerai ir gražu. smile.gif nusipirkau nuo randu tepaliuka, sakė y Londona nebesivažinės tai gaila teks eiti apžiūrom jai reiks pas jo kolega, bet tikiuosi, kad nereiks viskas sugis labai puikiai.
Atsakyti
QUOTE(Vitasam @ 2017 03 15, 19:39)
Sveikutes,

perskaiciau visa tema nusprendziau ir as parasyti. Noriu ir as papuku. Jau turejau dvi konsultacijas tik daktaru nuomone skirtinga. Dabar turiu 32A noriu D tai MN siulo 370 auksto profilio anatominius o KM siulo 440 labai aukstos projekcijos apvalius arba 425 aukstos projekcijos ergonominius arba 430 anatominius ekstra aukstos projekcijos bet tada virsus bus tuscias. Ir KM sako kad vargu ar bus D. Tai kas butu su 370 tik B? Baze 12cm. OP planuoju vasara. Esu pasimetus.

Kaip keista, žinau ne vieną su 330 ir pilni C .... Aš nlb nusimanau, kitos gudresnės ateis pakomentuos, bet man tikrai keista kaip 440 gali vargu tik D būt . blink.gif 4u.gif
Papildyta:
Visom už skausmelius dideliausi balionukai... 4u.gif Ech, kaip tas grožis aukų reikalauja... 4u.gif

Aš tokia atbukus, tiek užsidegus buvau valandas skaičiavau, bet va dar 3 sav, tai tokia rami pasidariau išvis jokių minčių jokio didelio laukimo, tokia visai visai rami plaukiu kaip Š pasroviui, ateis ta diena ir pro langą nežiūrint.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Home_Made @ 2017 03 15, 20:27)
Kaip keista, žinau ne vieną su 330 ir pilni C .... Aš nlb nusimanau, kitos gudresnės ateis pakomentuos, bet man tikrai keista kaip 440 gali vargu tik D būt . blink.gif  4u.gif
Papildyta:
Visom už skausmelius dideliausi balionukai...  4u.gif  Ech, kaip tas grožis aukų reikalauja...  4u.gif

Aš tokia atbukus, tiek užsidegus buvau valandas skaičiavau, bet va dar 3 sav, tai tokia rami pasidariau išvis jokių minčių jokio didelio laukimo, tokia visai visai rami plaukiu kaip Š pasroviui, ateis ta diena ir pro langą nežiūrint..  biggrin.gif

Man tas pats buvo, laukiau laukiau jaudinausi, nervinausi ir paskui Nieko viskas dingo. Atėjo ta diena pamačiau gyd ir tada viskas vėl sukilo. biggrin.gif net atėjus pas gyd paklausė kaip jaučiuosi prieš op, pasakiau 'kai jus pamačiau pradėjau jaudintis ir bijoti' ir pats net nusijuokė. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 15, 20:42)
Man tas pats buvo, laukiau laukiau jaudinausi, nervinausi ir paskui Nieko viskas dingo. Atėjo ta diena pamačiau gyd ir tada viskas vėl sukilo. biggrin.gif net atėjus pas gyd paklausė kaip jaučiuosi prieš op, pasakiau 'kai jus pamačiau pradėjau jaudintis ir bijoti' ir pats net nusijuokė. biggrin.gif

Aš tai sakau, kad perdegiau... biggrin.gif Aišku be galo laukiu ir visa kita, nebijau nei skausmų nieko, bet džiaugiuosi tuo atbukimu nes jei būčiau iki op taip durniavus, tai balandžio 4 būtu ne papų vežes vyras o į durnių namus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos :) Paskaiciau kruva puslapiu kuo gyvenat.. :4u: negaluojanciom ir gyjanciom:) As biski atsitraukus.tiesiog laukiu.nes kuo daugiau skaitau, tuo daugiau mastau ir jaudinuos, sapnuoju ir pan :B 04.05 konsultacija.va po jos manau ir sugris mano visas entuzijazmas.. :)) Db tiesiog ramiai gyvenu..pasiziuriu fb plepalus kas ka apie (.)(.) Ikelia.. Pasiskaicius supratau , kad reiks atidziai sutarti skaityt pasirasant... :blink: ir cekius su visais popieriais susirinkt..nes poto irpdyk jei kas negerai be popieriu :blink: Vien zo ... gerai kad pasiskaitau ..i prota ateinu , kas kitom turbut savaime aisku, bet per ta jauduli manau ir pasimirsta elementarus dalykai .

Atsakyti
QUOTE(Home_Made @ 2017 03 15, 22:24)
Aš tai sakau, kad perdegiau...  biggrin.gif  Aišku be galo laukiu ir visa kita, nebijau nei skausmų nieko, bet džiaugiuosi tuo atbukimu nes jei būčiau iki op taip durniavus, tai balandžio  4 būtu ne papų vežes vyras o į durnių namus  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Aš irgi kury laiką taip gyvenau, bet paskui susisedėjo viskas. Nu aišku pas mane dar rūpesčiu atsirado gal tas padėjo atitolint tas visas mintis dėl op. smile.gif nieko praeis greit tas laikas kas čia beliko. smile.gif
Aš tai nebegaliu mane tie šarvai veikt pradeda unsure.gif ir tas gulėjimas vos ne sėdint. Ir dar vakar kai siūlus išėmė išvis kasytis noriu niežti visus papus. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 16, 07:33)
Aš irgi kury laiką taip gyvenau, bet paskui susisedėjo viskas. Nu aišku pas mane dar rūpesčiu atsirado gal tas padėjo atitolint tas visas mintis dėl op. smile.gif nieko praeis greit tas laikas kas čia beliko. smile.gif
Aš tai nebegaliu mane tie šarvai veikt pradeda  unsure.gif ir tas gulėjimas vos ne sėdint. Ir dar vakar kai siūlus išėmė išvis kasytis noriu niežti visus papus. biggrin.gif

Oi pamenu as ta jausma, kai kasytis kaip kokiu blusu uzpultai norejosi 😂
Atsakyti
O man negereja, snd net blogiau... unsure.gif
Atsakyti