Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 14, 20:22)
<p>Del ko durimai ir skausmai tokie stiprus buna?</p>

Man atrodo dėl svetimkūnio.
Atsakyti
Man neuralgija..skausmai tokie kad geriau gimdyt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 14, 22:41)
Man neuralgija..skausmai tokie kad geriau gimdyt verysad.gif

Man buvo tarpsonkauline neuralgija, labai jausdavosi ikvepus, ar pavargus, labiau judant, bet nepasakyciau, kad labai skaudejo.
Pasiskambinai gyd? Vaistus kokius paskyre?
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 03 14, 22:54)
Man buvo tarpsonkauline neuralgija, labai jausdavosi ikvepus, ar pavargus, labiau judant, bet nepasakyciau, kad labai skaudejo.
Pasiskambinai gyd? Vaistus kokius paskyre?

O Kaip gyditojas tai nustatė? Galvoju, kad man tas nebūtu o ryt y Uk išskrendu. unsure.gif
Atsakyti
ma n sianakt taip skaudejo 1 (.) tas kuris lyg jau "ramus" buvo,kaip pacioj pradzioj, du kart vyras kele is lovos..atsistoji pareina...(skausmas lyg su karstu peiliu reztu..)
Papildyta:
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 14, 23:41)
Man neuralgija..skausmai tokie kad geriau gimdyt verysad.gif



is kur suzinojai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurio zmona: 15 kovo 2017 - 07:45
Vakar vyras veze i klinika kai ziaurus skausmai uzejo. 3h ten praleidau, iskviete ir neurologa, vaistu kruva gavau kol skausma nueme. Bet grizus namo vel prasidejo, tai tik gulet db belieka, nes atsikelus jei bandau vaiksciot-skausmai siaiubingi, zalia akyse pasidaro ir atrodo nualpsi nuo jo😕
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 15, 09:10)
Vakar vyras veze i klinika kai ziaurus skausmai uzejo. 3h ten praleidau, iskviete ir neurologa, vaistu kruva gavau kol skausma nueme. Bet grizus namo vel prasidejo, tai tik gulet db belieka, nes atsikelus jei bandau vaiksciot-skausmai siaiubingi, zalia akyse pasidaro ir atrodo nualpsi nuo jo😕



o tai skausma ne krutyse jauti kaip suprantu?
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 15, 08:12)
o tai skausma ne krutyse jauti kaip suprantu?

Skausmas vienoj kruty pereinantis i nugara po mentim.
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 15, 09:24)
Skausmas vienoj kruty pereinantis i nugara po mentim.



laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 15, 08:10)
Vakar vyras veze i klinika kai ziaurus skausmai uzejo. 3h ten praleidau, iskviete ir neurologa, vaistu kruva gavau kol skausma nueme. Bet grizus namo vel prasidejo, tai tik gulet db belieka, nes atsikelus jei bandau vaiksciot-skausmai siaiubingi, zalia akyse pasidaro ir atrodo nualpsi nuo jo😕


Sveik 4u.gif
Atsakyti

Man atrodo dėl svetimkūnio.

Man neuralgija..skausmai tokie kad geriau gimdyt verysad.gif

Vakar vyras veze i klinika kai ziaurus skausmai uzejo. 3h ten praleidau, iskviete ir neurologa, vaistu kruva gavau kol skausma nueme. Bet grizus namo vel prasidejo, tai tik gulet db belieka, nes atsikelus jei bandau vaiksciot-skausmai siaiubingi, zalia akyse pasidaro ir atrodo nualpsi nuo jo😕

Panos cia rimtai sitie visi skausmai del implantu? Nu koks s...  :huh2:  :unsure:  bet kaip suprantu nevisada ir ne visom taip buna?  :hmm:  labai uzjauciu, panos. Skausmas toks tai ne po operacini iskenteti... laikykites :4u:   Liniux, o ligoninej tu pasakei kas ir del ko? Kokia reakcija buvo?

Atsakyti
Pinot'e as pas T.A. I klinika lekiau.. gali but, kad nuo miegojimo ant nugaros taip gavos, nes pirma naktis kai ant sono atsiguliau ( gydytojui leidus) ir uzsispaude koks nervas..
Atsakyti