Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Alexi19 @ 2017 03 13, 14:34)
*tai idomu man dabar, kodel vienoms echo daro, kitoms - mamo unsure.gif man, atrodo, mamo tyrimas tikslesnis, ar ne?

Gal mamo rekomenduoja pas ka saline uzpildas unsure.gif ?
Papildyta:
QUOTE(MrsNorris @ 2017 03 12, 04:00)
Daro tas mamogramas, mane siunte tikrintis pries kelis men. Jo, padaro keliom foto daugiau, visaip pastumdami implantus, kad galetu daugiau maziau viska apziureti - ne pats maloniausias reikalas, bet gyventi galima  4u.gif



O kas tave siunte? Ir kokiu reikalu? Gal uzciuopei ka? Siaip gi niekas niekur nesiuncia mamo darytis, ypac tokiu jaunu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KELV'ita: 13 kovo 2017 - 22:46
QUOTE(Alexi19 @ 2017 03 13, 17:34)
*tai idomu man dabar, kodel vienoms echo daro, kitoms - mamo unsure.gif man, atrodo, mamo tyrimas tikslesnis, ar ne?



Su mamo lengviau pamatyti smulkius darinius ir matosi iskart visas kruties vaizdas, todel paprastai pradzioj daro mamo, o tik ka nors aptike siuncia i echo. O cia dauguma merginu juk tikrinasi po operacijos, tai automatiskai gauna echo, nes plastikos chirurgai mamografu paprastai neturi smile.gif

QUOTE(KELV'ita @ 2017 03 13, 23:44)

O kas tave siunte? Ir kokiu reikalu? Gal uzciuopei ka? Siaip gi niekas niekur nesiuncia mamo darytis, ypac tokiu jaunu.


Tas jaunumas matyt salyginis smile.gif . As ejau profilaktiskai pas onkologa apgamu pasitikrint, tas paziurejo i ID ir 35 gimtadienio proga pasiule papus pasitikrint, tai ir nuejau nesukdama galvos smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Aš nuo vakar jaučiu kairei krūtinėi toki Kaip maudima diegima, nesuprantu ar čia taip turi būti ar persistengiau biški, nes vakar jau bandžiau apsiskusti buvo sunkus reikalas tai gal Sakau nuo to. O gal čia raumuo, kartais net kai ykvėpiu duria ir maudžia. unsure.gif
Atsakyti
man siandiena 12d po op,papai skauda verysad.gif sonus ju skauda link paasciu,to viena to kt,labiau kairi...verysad.gif pavargau....geriu antib.(nes kraujas po op rodo uzdegima) bendra savijauta pagerejo,bet papai toliau sekmingai skauda verysad.gif man jau cia nebenormalu verysad.gif+ skauda ranka buvo 2 kateteriai vienoj ir kt vietoj,tai ja skauda istiest norm neina..kazkokie sukietejimai toj rankoj jauciasi....del papu gyd.sako normalu🙈
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 14, 08:23)
man siandiena 12d po op,papai skauda verysad.gif sonus ju skauda link paasciu,to viena to kt,labiau kairi...verysad.gif pavargau....geriu antib.(nes kraujas po op rodo uzdegima) bendra savijauta pagerejo,bet papai toliau sekmingai skauda verysad.gif man jau cia nebenormalu verysad.gif+ skauda ranka buvo 2 kateteriai vienoj ir kt vietoj,tai ja skauda istiest norm neina..kazkokie sukietejimai toj rankoj jauciasi....del papu gyd.sako normalu🙈

Nu man niekas nebeskauda tik va nuo vakar tas maudimas ir dūrimas bet ir tai va dabar Kaip ir nieko gal tik šiaip vakar persistengiau.
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 14, 09:29)
Nu man niekas nebeskauda tik va nuo vakar tas maudimas ir dūrimas bet ir tai va dabar Kaip ir nieko gal tik šiaip vakar persistengiau.
0

na buna ir man sakau lyg nebeskauda....bet man ypac nakty skauda nesuprantu nu nesamone kazkokia...
Ar kuri jautet skausma ilgai?nepaciose krutyse bet aplink jas,krastai....mane i panika veja,dar ir rankos skausmas blink.gif jau geda gyd.sakyt,vis ma kazkas blogai vis skauda,jau sapnuos mane jis,jis sako jei butu tik didinimas butu kitaip,o tau su pakelimu,rimtu...nuo vienos kruties daug odos pertekliaus pasalinau....siulus gal tok ketvirtadieni isims...
Atsakyti
Jungiuosi prie besiskundzianciu skausmu burio..isgeriau jau dviguba doze nuo skausmo, nes skausmas vienoj kruty toks didelis, duriai ir toks jausmas kai koks nervas uzjudintas, net pasijudint bijau! Cia normalu? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 14, 11:21)
Jungiuosi prie besiskundzianciu skausmu burio..isgeriau jau dviguba doze nuo skausmo, nes skausmas vienoj kruty toks didelis, duriai ir toks jausmas kai koks nervas uzjudintas, net pasijudint bijau! Cia normalu?  blink.gif

Man taip yra su viena krūtine. Rytoi važiuoju apžiūrai ir siūlu traukimui paklausiu gyd ar normalu.
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 14, 12:08)
Man taip yra su viena krūtine. Rytoi važiuoju apžiūrai ir siūlu traukimui paklausiu gyd ar normalu.


Uzklausk, ka. As vakar buvau, klausiau del maudimo ir padurimu, sake normalu, nu bet skausmas vakar ne is tolo neprimine to, ka jauciu siandien! Ofise negaliu net dirbt nuo tokio skausmo!
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 14, 12:18)
Uzklausk, ka. As vakar buvau, klausiau del maudimo ir padurimu, sake normalu, nu bet skausmas vakar ne is tolo neprimine to, ka jauciu siandien! Ofise negaliu net dirbt nuo tokio skausmo!

Tai tu gal pasiskambink pasisakyk, kad tau blogėja
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 14, 12:22)
Tai tu gal pasiskambink pasisakyk, kad tau blogėja


Nu kazkaip nesinori tik suskaudus pult skambinet, o ka jis padarys? Toks gyjimas matyt..
Prigeriau vaistu dviguba doze nuo skausmo, dabar jau gyvent galima, ziuresiu kas bus poveikiui pasibaigus..
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 14, 12:30)
Nu kazkaip nesinori tik suskaudus pult skambinet, o ka jis padarys? Toks gyjimas matyt..
Prigeriau vaistu dviguba doze nuo skausmo, dabar jau gyvent galima, ziuresiu kas bus poveikiui pasibaigus..

Nu tai gauni tada gerti vaistus ir laukti pagerėjimo.
Atsakyti