Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 12, 19:26)
Nemanau. Man dabar B dydis gyditojas sakė bus ne pilnas C. smile.gif o su 350 butu buve pilnas C, labiau norėjau C dydźio bet Kai pamačiau implanto dydi pagalvojau užteks ir 315.  biggrin.gif

Man ir taip buvo biggrin.gif kai jau reikejo rinktis is dvieju sakiau gal mazesnis geriau...
Atsakyti
QUOTE(echmėja @ 2017 03 12, 21:09)
Man ir taip buvo  biggrin.gif kai jau reikejo rinktis is dvieju sakiau gal mazesnis geriau...

Tik neretai panos pasirenka mažesnius, o po mėnesio gailisi. Bet linkiu, kad taip nenutiktų.

O aš buvau metų apžiūrai pas savo Dr.
Klausia manęs, kaip dydis?
Galvojau, pajuokausiu, kad per maži, bet taip ir neapsivertė liežuvis biggrin.gif
Su dūrimais teks susitaikyti, nes kažkokių objektyvių priežasčių nėra. Tik pasaugot save ir nepersitempt. O šiaip, jei kabinėčiausi, galėčiau pradėt, bet kad į papų konkursą varyt neplanuoju. Specialiai neprašau tų foto, kur kabinete daro, kad nepamatyčiau to, ko nėra.

Atsakyti
Liniuxxx buvo išsiųstas slaptažodis. Sveika prisijungus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 03 09, 14:48)
Butri - primink is kokiu i 500cc tu planuoji? Ir kokia forma?  4u.gif


Pas mane dabar 425 motiva apvalus smile.gif desiu vel apvalius, gal net virsaus pilnesnio noreciau, nes dabar tai grynai naturalus ir juos vos ne pakelt reikia su push up, aisku be pakietinimu smile.gif dar neplanuoju OP, ziuresiu po kokiu 5-7metu arba jeigu dar beibi koki sugalvosiu pasigimdyt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lindrukas @ 2017 03 09, 17:33)
Oho!!! O cia tai skaiciukai! Besotes jus moteros! biggrin.gif


Nera cia labai daug as 171cm ir 53kg, nesu mazyte labai, ir nesu persvieciama, nors tikrai kuda, dabar 425cc tai cia tie 75cc nieko labai jau daug nepasikeis, kaip sakiau keisiu kai jau reikes...
Papildyta:
QUOTE(echmėja @ 2017 03 12, 20:09)
Man ir taip buvo  biggrin.gif kai jau reikejo rinktis is dvieju sakiau gal mazesnis geriau...

O as atejus operuotis pasakiau, kad det kaip tik didesnius, bet tik ant 25cc smile.gif matavom 400cc ir 450cc, sake man max 450cc, sutikau su 400cc, o atvaziavus sakau nenoriu max, bet gal yra tarpinis, sako aisku turiu 425cc, dar galvojau, o jis sako dedam didesnius, pamatysi nesigailesi, kaip dziaugiuosi, kad paklausiau, nors aisku cia beveik nieko tie 25cc, galejau det max ax.gif
Atsakyti

Butri, o tu pas ka dejais?

****************************

Nusifotkinau save albumiukui. Ir cia yra ziauru zinokit... :ninja: nenoriu tokia rodytis. Dar nesubrendau.Pirma daktareliui nuoga issirengsiu  :geda: 

Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 13, 15:10)
<p>Butri, o tu pas ka dejais?</p><p>****************************</p><p>Nusifotkinau save albumiukui. Ir cia yra ziauru zinokit... ninja.gif nenoriu tokia rodytis. Dar nesubrendau.Pirma daktareliui nuoga issirengsiu  blush2.gif </p><p></p>

na, o tu galvoji, nuo ko mes pradėjom? Kad dauguma nuo pabaisuoklių. Tam ir darėmės OP.
Aš neraginu pulti mums rodyti, nes čia tavo asmeninis sprendimas, tik sakau, kad tu ne viena tokia tai jau tikrai. Ir jei atrodo, kad tavo - kaip baisu baisu, visada atsiras, kam situacija dar sudėtingesnė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 03 12, 00:00)
*Daro tas mamogramas, mane siunte tikrintis pries kelis men. Jo, padaro keliom foto daugiau, visaip pastumdami implantus, kad galetu daugiau maziau viska apziureti - ne pats maloniausias reikalas, bet gyventi galima  4u.gif

**Grabas menka beda, gali customized uzsisakyti  biggrin.gif Tik geriau iskart imk su daugiau laisvos vietos, nes bijau, kad ir 10l tau mazi po kurio laiko pasirodys biggrin.gif


*tai idomu man dabar, kodel vienoms echo daro, kitoms - mamo unsure.gif man, atrodo, mamo tyrimas tikslesnis, ar ne?
**nebajok biggrin.gif jei ir kazkur po 10 metu sugalvosiu pasikeist, tai desiuos max 750 ir tai bus mano paskutinis kartas mirksiukas.gif

QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 12, 13:26)
Nemanau. Man dabar B dydis gyditojas sakė bus ne pilnas C. smile.gif o su 350 butu buve pilnas C, labiau norėjau C dydźio bet Kai pamačiau implanto dydi pagalvojau užteks ir 315.  biggrin.gif

juk tik 35ml skirtumas biggrin.gif

QUOTE(Agiku @ 2017 03 13, 05:42)
Tik neretai panos pasirenka mažesnius, o po mėnesio gailisi. Bet linkiu, kad taip nenutiktų.

O aš buvau metų apžiūrai pas savo Dr.
Klausia manęs, kaip dydis?
Galvojau, pajuokausiu, kad per maži, bet taip ir neapsivertė liežuvis  biggrin.gif
Su dūrimais teks susitaikyti, nes kažkokių objektyvių priežasčių nėra. Tik pasaugot save ir nepersitempt. O šiaip, jei kabinėčiausi, galėčiau pradėt, bet kad į papų konkursą varyt neplanuoju. Specialiai neprašau tų foto, kur kabinete daro, kad nepamatyčiau to, ko nėra.

ner prie ko kabinetis, pas tave jie kaip nulieti wub.gif

QUOTE(Agiku @ 2017 03 13, 10:10)
na, o tu galvoji, nuo ko mes pradėjom? Kad dauguma nuo pabaisuoklių. Tam ir darėmės OP.
Aš neraginu pulti mums rodyti, nes čia tavo asmeninis sprendimas, tik sakau, kad tu ne viena tokia tai jau tikrai. Ir jei atrodo, kad tavo - kaip baisu baisu, visada atsiras, kam situacija dar sudėtingesnė  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexi19 @ 2017 03 13, 16:34)
*tai idomu man dabar, kodel vienoms echo daro, kitoms - mamo unsure.gif man, atrodo, mamo tyrimas tikslesnis, ar ne?

juk tik 35ml skirtumas biggrin.gif
ner prie ko kabinetis, pas tave jie kaip nulieti wub.gif
drinks_cheers.gif

Ir? biggrin.gif kekvieno akys mato skirtingai.
Atsakyti
As po apziuros, pasidziaugem su gydytoju, koks tobulas rezultatas gavosi bigsmile.gif biggrin.gif

Tik 2d jau su skausmu kankinuos, daugiau jums nesidziaugsiu, kad gerai jauciuos biggrin.gif sake atsileido tinimas ir prasidejo raumenu skaumas, pajuto kunas kad kazkas su juo padaryta! po menesio echo.

Aciu, kad priemet i albuma, eisiu akis paganyt ir dar bus proga daugiau savo foto ideti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 13, 10:49)
Ir? biggrin.gif kekvieno akys mato skirtingai.

toks vaizdas, kad kai pamatei 350cc, tai jis atrode dvigubai didesnis uz 315cc biggrin.gif nesigincysiu, juk kiekvienai skirtingai tie dydziai atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexi19 @ 2017 03 13, 17:40)
toks vaizdas, kad kai pamatei 350cc, tai jis atrode dvigubai didesnis uz 315cc biggrin.gif nesigincysiu, juk kiekvienai skirtingai tie dydziai atrodo  4u.gif

Nu man tai tikrai atbaidė tie 350cc Nors aišku ne vien ir tai, gyd tikino kad 315cc geriausias variantas man tai ir pasilikau prie to, nors prieš op nepamačius implantu tikinau save, kad man reikia 350cc ir viskas taip pasikeitė. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chocolatea: 13 kovo 2017 - 17:57

na, o tu galvoji, nuo ko mes pradėjom? Kad dauguma nuo pabaisuoklių. Tam ir darėmės OP. Aš neraginu pulti mums rodyti, nes čia tavo asmeninis sprendimas, tik sakau, kad tu ne viena tokia tai jau tikrai. Ir jei atrodo, kad tavo - kaip baisu baisu, visada atsiras, kam situacija dar sudėtingesnė 4u.gif
Aciu uz padrasinima  :4u:  :4u:  I albuma dedat pries ir po?

As po apziuros, pasidziaugem su gydytoju, koks tobulas rezultatas gavosi bigsmile.gifbiggrin.gif Tik 2d jau su skausmu kankinuos, daugiau jums nesidziaugsiu, kad gerai jauciuos biggrin.gifsake atsileido tinimas ir prasidejo raumenu skaumas, pajuto kunas kad kazkas su juo padaryta! po menesio echo. Aciu, kad priemet i albuma, eisiu akis paganyt ir dar bus proga daugiau savo foto ideti rolleyes.gif
Kai tik pasigiri, viskas tik op ir atvirksciai apsivercia  :D Del rezultato tobulumo  :super:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot'e: 13 kovo 2017 - 21:35