Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Alexi19 @ 2017 03 10, 00:31)
ruosiuosi eiti pasitikrinti krutine ir tiksliai atsimenu, kad man gyd kalbejo apie mamogramas, bet mano giminaite mane itikineja, kad su implantais mamogramu nedaro, tik echo. Isknisau visa interneta, visur sako, kad daro tik mamogramas. Turint implantus, jie daro 4 extra nuotraukom daugiau, nei paprastai.. papasakokit, kaip ten pas jus Europoj smile.gif gal kas nors is senbuviu jau tikrinotes?


Daro tas mamogramas, mane siunte tikrintis pries kelis men. Jo, padaro keliom foto daugiau, visaip pastumdami implantus, kad galetu daugiau maziau viska apziureti - ne pats maloniausias reikalas, bet gyventi galima 4u.gif

QUOTE(Alexi19 @ 2017 03 10, 22:39)
haha nu jo, tik apie tokus ir svajojau, po 10 litru i kiekviena ir ramu biggrin.gif jetus, grabas neuzsidarytu biggrin.gif


Grabas menka beda, gali customized uzsisakyti biggrin.gif Tik geriau iskart imk su daugiau laisvos vietos, nes bijau, kad ir 10l tau mazi po kurio laiko pasirodys biggrin.gif

QUOTE(Tender @ 2017 03 10, 23:38)

Turbut mano atveju - uzgaida, ispindejimas ax.gif


Nu koks cia ispindejimas? doh.gif Tokios kaip as ar moocho tada esam super pyndos, nes ir be vaiku papu uzsimanem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 11, 23:30)


Super, koks geras jausmas, ka? Ir as maniau ilgiau kankintis teks smile.gif

Aha. Dar kad naktim taip gerai butu išvis lafa butu. Vienas dalykas kas nervina, kad negaliu miegot ant pilvo ir ant šonu.
Atsakyti

Aha. Dar kad naktim taip gerai butu išvis lafa butu. Vienas dalykas kas nervina, kad negaliu miegot ant pilvo ir ant šonu.

Kiek laiko taip kankintis?va cia reikalas baisiausias man, nes  miegu tik ant pilvo ir sonu  :oh: 

Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 12, 11:11)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Chocolatea" data-cid="71499498" data-time="1489297048"><div><p>Aha. Dar kad naktim taip gerai butu išvis lafa butu. Vienas dalykas kas nervina, kad negaliu miegot ant pilvo ir ant šonu.</p></div></blockquote><p>Kiek laiko taip kankintis?va cia reikalas baisiausias man, nes  miegu tik ant pilvo ir sonu  doh.gif </p>

Nu man daktaras pasakė pati jausiu kada galiu ant šonu gultis, bet šiaip pora savaičiu gulėt vos ne sėdimoi padety tai šitas dalykas man sunkiausias, bet iškenčiamas. Jau tikrai 100 kartu geriau jaučiuosi nei pirmas dvi dienas. Tai tikiuosi kai skrisiu namo išvis gerai jausiuosi.
Atsakyti

man daugiausia nugara ir skaudejo, net ne papus 

Man irgi nugara ir pecius skauda....

 

Pasakysiu labai atvirai ir nuosirdziai -tikrai maniau, kad bus baisiau! Dar tik 4 paros po op, o a jau be nuskausminamuju, namie pilnai judu (tik aisku nekeliu ir ranku nekilnoju).
isivaizdavau sita op kaip kazka lb skausmingo, kad tapsiu ilgam nepajegi kazka daryt ir siaip stipriai prisigasdinus buvau. Jau dabar galiu pasakyt -tai geriausias mano sprendimas 

 

Mane depresija apeme del neveiksnumo apie 3 savaite po op... kai negalejau pati galvos issiplaut, duse buvo baisu, kad kazko nepasidaryciau, pjuvio vietos nesudirginciau... labai liudna buvo  :D

Man dar tik konsultacijos dvi po poros savaiciu, o jau laukiu kaip nezinia ko  :yahoo: skaitau kiekvienos jusu patyrimus ir drugeliai pilve skrajoja  

DivaZ kiek pas tave ml? Renkuosi info kiek yra mazai ir daug  :D Zinau, kad tai individualu, ale vistiek, norisi susigaudyt tuo momentu, kai su gyd kalbesiuos, padiskutuot, nes dabar atrodo tik akim klapseciau ir ne vieno klausimo neuzduociau  . I ka jus demesi kreipet konsultaciju metu? 

Mano pazistama susidejo 315 ir pas ja labai dideli atrodo, o mano 380 ir 480, tai man kaip tik, net didesniu noreciau  :P  (ugis 164, soris 62, ne is kuduju as, tik krutines lasta labai kuda).

 

Blyn idomiai, jus pries operacija dydzius zinot, pacios renkates. Mano daktarelis sake pats parenka ir jokiu pageidavimu biggrin.gifIr gerai ir baisu. Operacija uz 3 savaiciu, bet neturiu jokio isivaizdavimo nei kokios firmos nei kokio dydzio sudes. Einu kaip pas menininka. Gydytojas D.R.

As irgi mazai rinkausi, tik pasakiau, kad noriu anatominiu ir dideliu  :D

 

 

 
Man pvz asmeniskai grozio rodiklis ne dydis, o proporcijos/simetrija.
Pvz va tokie uzaukstintais speneliais tai man labai ne kazka.. buvo ir sitoj temoj pora mergaiciu, kuriom panasiai gavosi. Na as tai tikrai depresuociau, jei taip sudetu.. http://bilder.bild.d...ow,c=0.bild.jpg

 

Eina naaaaaa  :blink:

 

 

QUOTE(Home_Made @ 2017 03 06, 22:13)
Gyvenu atrodo tik papais.. huh.gifAr čia jau nenormalu kažkas su mano galva? dar buna momentas, kai supranti, kad niekam negali duoti savo mobilaus ar laptopo, nes jame vien papu fotkes 

 

 

Visiskai normalu  :D  mano telefonas dar dabar pilnas papu, saugau, lyg didziausia lobi  :D

Aga, ta pati, mes kai abi po operacijos panikavom, kad baisiai dideli bus, studijavom tas lenteles
Klausk mergaiciu, kurios virs 400 ar net 500 dejos, man labiau i EE ar net F toks dydis atrodo 😁
As net link 400 arciau nenorejau, jeigu butu operacija dabar tik, turbut is viso buciau kokiais 300 apsiribojus 😁

Mano sarvu dydis 34C, ideta 380 ir 480, bet man jie tikrai nekosminiai  :P

 

Aha reikėjo man sakyt, kad noriu atrodančių natūraliai didelių sultingų papų, kad galėčiau vyrui per žandus padaužyt, o ne spirgu akim badyt.

Bet man jo darbai lblb gražūs... Blyn nu būsiu sena gyvatė ir šnypšiu jam kol prišnypšiu.... Jei aš noriu tegul deda.... Nu bent sakau kad būtu diiiidelis C.... Neprašau gi kankolu kaip Lolo Ferarri. biggrin.gif

:lol:  :lol:  :lol:

 

Prisiduodu gyva ir su papais. biggrin.gif

Didziausi sveikinimai ir lengvo, bei greito gyjimo  :4u:

 

Nu man daktaras pasakė pati jausiu kada galiu ant šonu gultis, bet šiaip pora savaičiu gulėt vos ne sėdimoi padety tai šitas dalykas man sunkiausias, bet iškenčiamas. Jau tikrai 100 kartu geriau jaučiuosi nei pirmas dvi dienas. Tai tikiuosi kai skrisiu namo išvis gerai jausiuosi.

Man KM sake, kad po savaites jau galiu ant sono bandyti, jei nejauciu didelio tempimo. Po pusantros savaites jau ir varciausi  :D

 

Sveikos, grazuoles  :4u:

 

Ikeliau 4 savaites foto i albumeli, man desinysis vistiek matosi, kad didesnis... bet siaip nepanikuoju dar! Kita sestadieni varau pas KM pasirodyti, idomu, ka pasakys, nors jauciuosi puikiai.

Atsakyti

Issiskalbiau sarvus, sedziu palaidais bumbulais ir taip keista, bet tuo paciu ir smagu  :D 

O kas liecia del meiles plesimo - kada jau bandet? Be extrymu tik  :D  man rytoj 5 savaites, kazkaip bijau dar dzigi dzigi daryt  :hmm:  bet noooooorisi jau, o ir naujas pretendentas yra  :P 

Atsakyti
QUOTE(MissFoxy @ 2017 03 12, 15:12)
<p>Issiskalbiau sarvus, sedziu palaidais bumbulais ir taip keista, bet tuo paciu ir smagu  biggrin.gif </p><p></p><p>O kas liecia del meiles plesimo - kada jau bandet? Be extrymu tik  biggrin.gif  man rytoj 5 savaites, kazkaip bijau dar dzigi dzigi daryt  hmm.gif  bet noooooorisi jau, o ir naujas pretendentas yra  tongue.gif </p>

Nesupratau? Bijai džigi džigi daryt? Tu gal su papais tai darai? biggrin.gif aš grįžtu 16d y Uk ir kita diena iškarto y džigėnus varau.
Atsakyti
QUOTE(MissFoxy @ 2017 03 12, 15:12)
Issiskalbiau sarvus, sedziu palaidais bumbulais ir taip keista, bet tuo paciu ir smagu  biggrin.gif </p><p></p><p>O kas liecia del meiles plesimo - kada jau bandet? Be extrymu tik  biggrin.gif  man rytoj 5 savaites, kazkaip bijau dar dzigi dzigi daryt  hmm.gif  bet noooooorisi jau, o ir naujas pretendentas yra  tongue.gif

As grizau namo po 4 dienu po op. Vyras jau alkanas kaip katinas i lasinius ziurejo 😁 dar neleidau labai ciupint, bet nu nieko. Nebijok.
Atsakyti
Labas. Nezinau ar dar mane atsiment, ateinu pasidalinti ispudziais. 03.09 buvo mano operacija. Vietoj planuotu 360 ml ir apvaliu sudejo 320 ml ir ergonominius. Baze mano 12.9, ugis 165, 58 kg. Antra para buvo tragiska, skausmai didziuliai, bet kai iseme drenus gyvenimas prasviesejo. Bent jau kol kas esu labai laiminga, kad pagaliau ryzausi ir turiu krutine. Vaizdas irgi tenkina ne per dideli tokie kokiu norejau, dziaugiuos kad idejo ne 360 o 320 bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(echmėja @ 2017 03 12, 18:05)
Labas. Nezinau ar dar mane atsiment, ateinu pasidalinti ispudziais. 03.09 buvo mano operacija. Vietoj planuotu 360 ml ir apvaliu sudejo 320 ml ir ergonominius. Baze mano 12.9, ugis 165, 58 kg. Antra para buvo tragiska, skausmai didziuliai, bet kai iseme drenus gyvenimas prasviesejo.  Bent jau kol kas esu labai laiminga, kad pagaliau ryzausi ir turiu krutine. Vaizdas irgi tenkina ne per dideli tokie kokiu norejau, dziaugiuos kad idejo ne 360 o 320  bigsmile.gif

Mano planuose irgi buvo 350 bet idėjo 315 aišku pagal susitarima. Bet džiaugiuosi su turimais 315 geras ir natūralus dydis kokio ir norėjau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 12, 19:06)
Mano planuose irgi buvo 350 bet idėjo 315 aišku pagal susitarima. Bet džiaugiuosi su turimais 315 geras ir natūralus dydis kokio ir norėjau. smile.gif

Tikiuos kai atsulgs tinimai nebedavosim kad per mazi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(echmėja @ 2017 03 12, 19:21)
Tikiuos kai atsulgs tinimai nebedavosim kad per mazi  biggrin.gif

Nemanau. Man dabar B dydis gyditojas sakė bus ne pilnas C. smile.gif o su 350 butu buve pilnas C, labiau norėjau C dydźio bet Kai pamačiau implanto dydi pagalvojau užteks ir 315. biggrin.gif
Atsakyti