Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(KELV'ita @ 2017 03 10, 15:20)
Cia kaip suprantu tavo svajoniu papai  biggrin.gif

haha nu jo, tik apie tokus ir svajojau, po 10 litru i kiekviena ir ramu biggrin.gif jetus, grabas neuzsidarytu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 10, 18:45)
Randukus siulau pradeti tepti iskart kai tik nukris sasiukai  4u.gif
___

As tai del tu duagumos noro kad "tik didesni" nesuprantu. Nugi pokyciai nuo "skuryciu" iki ..."WOAH!" Kaip jus psichologiskai su tuo susitaikot??? As tai uzsigrauzciau jei bent kiek didesnius buciau pasirinkus  unsure.gif


As irgi nenoriu per dideliu, tik staciu ir pilnu...

QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 10, 19:33)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="lindrukas" data-cid="71497000" data-time="1489167760"><div><p>Savotiskas vartotojo įkelta nuotraukaBet tikrai matosi ismanantis savo darba, daug pripasakojo apie implantus, kodel jis butent subtais dirba o ne kitais, kokie kitu pliusai ir trukumai. Visus klausimus tikrai issamiai atsake. Bet toks nekalbus sakyciau, i klausimus visus atsake, bet nieko pro sona vartotojo įkelta nuotrauka
Aisku jis turi savo stiliu, isitikinimus kodel taip ar ne kitaip graziau ir savo grozio suvokima, kuris gal prasilenkia kazkiek su manuoju. Net neabejoju, kad padarytu idealiai, ir kad profas yra superinis, tik mane sunku itikint, as susigalvojus savo galvelej turiu ta idealuji savo papu vaizda (kurio galbut ispildyt nelabai ir pavyktu, jei ir pavyktu-gydytojo nuomone korekciju tikimybe didesne) Todel ir noriu keliu chirurgu patarimus isgirst... Ir neskubu dar ir neapsistoju ties TA tikrai vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Suintigavai su savo idealiu vaizdu  rolleyes.gif  parodyk greit  ax.gif  rolleyes.gif </p>


As nenoriu naturaliai anatominiu, man nedideliu bet pilnu it labai staciu reikia... Tokiu barbisku papu, i delna pilna telpanciu biggrin.gif

QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 10, 19:42)
Man tai uzteko poros pagrindiniu skirtumu ir vaizdu kurie populiariausi kaip TA man nupasakojo - jaunesnes megsta su pilnesniu virsum "statesnius" maziau naturalaus vaizdo, o vyresne spo vaikuciu (kaip as), linkusios dazniau "uzsiprasyti" to naturalesnio vaizdo, maziau "pupsanciu". Tai kai parode tuos naturalesnius - supratau,kad tai butent tai ko as noriu, tada pasakiau,kad as susigalvojus butinai apvaliu - tai syptelejo per usa ir pasake, kad na, vaizda su mano fiziologija ir apvaliais, isgaut butu sunku, tai geriau darti su anatominiais... Nu zodziu po 1 zingsni po 1, sudeliojo viska taip,kad is visu savo "ka tikrai zinau,kad noriu", gavosi tik dejimas per pazasti  biggrin.gif  O visa kita itikino pagal tai kaip jis darytu. Nu ir va - idealiai padare (mano suvokimu)  wub.gif


Na vat, pas mane situacija taip kaip pas tave, po vaiku krutine pakritus ir virsus tuscias tuscias-skura viena. O as kaip piemenka (nors jau 100 metu nebepiemenka biggrin.gif ) Noriu piemenkos papu. Nu tai man irgi gydytojas protina, kad man reikia anatominiu, su jais jo nuomone man vaizdas nepalyginamai geresnis (kai virsus papo tuscias ir persvieciama skura tik, atrodys nenaturaliai kaip obuoliai priklijuoti, ir priedo tu staciu po nosim nebus jei odos nepjausim, jo nuomone as ant ribos, pakelimo pilno man nereikia. Su anatominais butu daug naturalesnis vaizdas, ir tokioms kaip as gimdziussioms jis nesiulo apvaliu.

Moulin Rouge noriu be proto tavo papus pamatyt biggrin.gif

Atsakyti

Lindrukas, mano situacija tokia pat kaip tavo, ir turbut kaip MoulinRouge  :) as pasirinkau fotkiu su tais tobulais, ir bandysiu parodyt gyd. 

Kazin tie anatominiai ir naturaliai atrodantys ne greiciau praranda forma, nutysta ir tt? As tokio tarpinio varianto tarp anatominiu ir apvaliu noriu. Tokiu, kad ir be liemeneles graziai atrodytu po rubu. Nenoriu atsikisusiu kaip oru mergaites. 

Man tai uzteko poros pagrindiniu skirtumu ir vaizdu kurie populiariausi kaip TA man nupasakojo - jaunesnes megsta su pilnesniu virsum "statesnius" maziau naturalaus vaizdo, o vyresne spo vaikuciu (kaip as), linkusios dazniau "uzsiprasyti" to naturalesnio vaizdo, maziau "pupsanciu". Tai kai parode tuos naturalesnius - supratau,kad tai butent tai ko as noriu, tada pasakiau,kad as susigalvojus butinai apvaliu - tai syptelejo per usa ir pasake, kad na, vaizda su mano fiziologija ir apvaliais, isgaut butu sunku, tai geriau darti su anatominiais... Nu zodziu po 1 zingsni po 1, sudeliojo viska taip,kad is visu savo "ka tikrai zinau,kad noriu", gavosi tik dejimas per pazasti biggrin.gifO visa kita itikino pagal tai kaip jis darytu. Nu ir va - idealiai padare (mano suvokimu) wub.gif

Moulinrouge, dek papus ant stalo- apziuret norim  :D 

Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 10, 22:17)
<p>Moulinrouge, dek papus ant stalo- apziuret norim  biggrin.gif </p>


Prasykites i albumiuka su savais ir galesit apziurinet is visu sonu biggrin.gif
Atsakyti
Vis paskaitau kad darotes po gimdymu, del skuru tustumo ir pan. Vel abejot pradedu biggrin.gif Mano nera labai blogai... forma normali tik va dydis toks a...gal truputi b, bet dazniausiai a. Kaip turejus pilna b (irgi ne fantastika, bet gyvent galima), man po vaiku tas sumazejimas neteikia malonumo.
Turbut mano atveju - uzgaida, ispindejimas ax.gif
Atsakyti
Na, man po vaikų iš pilno C, tikrai tokio didelio C ( kaip vaiko galva) pasidarė AA, tai aš ir noriu gryžt į tą C į D pusę, bet nenoriu apvalių... Ir nenoriu didesnių, man yra ribos... ax.gif Nenorėčiau, kad pirma pro duris ieitu papai,o poto aš jiem iš paskos.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Home_Made @ 2017 03 10, 18:44)
O geras...  bigsmile.gif Tai reiks perspėt taip? Bet jei jau prasidėje vistiek kažko prileidžia, kad jos sustotu ? mastau.gif  biggrin.gif

Na taip. Perspek. Apstabdys, jei reikes kraujavima. Kitaip gali ir nukraujuoti. Taigi per mmm padidejes kraujavimas.
Papildyta:
QUOTE(Home_Made @ 2017 03 10, 22:40)
Na, man po vaikų iš pilno C, tikrai tokio didelio C ( kaip vaiko galva) pasidarė AA, tai aš ir noriu gryžt į tą C į D pusę, bet  nenoriu apvalių... Ir nenoriu didesnių, man yra ribos...  ax.gif  Nenorėčiau, kad pirma pro duris ieitu papai,o poto aš jiem iš paskos.. rolleyes.gif

Man su 335 anatominiai Polytech gavosi nepilnas C . Kiek dejau foto su C75 Lindex flirt modelio, panos sako, kad per dideles liemeneles. Buvo AA. Tiksliau nieko nebuvo.
Papildyta:
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 09, 22:57)
Ir as nustebus, gal atvirksciai? Jei buvo ant sarvu D, tai bus kazkur C?

Man SV dejo sarvus 32B. As gavausi 34B arba 34 C labiau megstu uzdariau liemeneles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akimirkos jėga: 10 kovo 2017 - 23:40
QUOTE(Alexi19 @ 2017 03 10, 19:39)
haha nu jo, tik apie tokus ir svajojau, po 10 litru i kiekviena ir ramu biggrin.gif jetus, grabas neuzsidarytu biggrin.gif

Alexi19 lotuliukas.gif tai tik sudegint, kaip ragana belieka biggrin.gif Arba morge uzsiprasyti, kad isimtu ir salia kur padetu, nu zinai kad artimiesiems nesisapnuotu, kad velione implantus grazinti praso biggrin.gif
Atsakyti
Panos, tik 9d po op, o as jauciuos lyg nieko nebuvo! na taip, sunkaus nekeliu ir ranku nekilnoju, pamaudzia, padiegia, bet bendra savijauta super, nemaniau, kad taip greit atsigausiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akimirkos jėga @ 2017 03 10, 23:43)
Na taip. Perspek. Apstabdys, jei reikes kraujavima. Kitaip gali ir nukraujuoti. Taigi per mmm padidejes kraujavimas.
Papildyta:

Man su 335 anatominiai Polytech gavosi nepilnas C . Kiek dejau foto su C75 Lindex flirt modelio, panos sako, kad per dideles liemeneles. Buvo AA. Tiksliau nieko nebuvo.
Papildyta:

Man SV dejo sarvus 32B. As gavausi 34B arba 34 C labiau megstu uzdariau liemeneles.

Taip, reiks būtinai perspėti... 4u.gif

Nu vaaa, ka ir sakiau, aš nenoriu ***** B, net nemėgina geriau... unsure.gif Tikrai zysiu, kad daugiau pakištu nei 330.. unsure.gif

QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 11, 14:20)
Panos, tik 9d po op, o as jauciuos lyg nieko nebuvo! na taip, sunkaus nekeliu ir ranku nekilnoju, pamaudzia, padiegia, bet bendra savijauta super, nemaniau, kad taip greit atsigausiu bigsmile.gif

Superrr, o kaip kraujavimas? Kaip krūtinė ta viena kur sakei, kad didesnė ir šaldai? Viskas čiki???? bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 11, 14:20)
Panos, tik 9d po op, o as jauciuos lyg nieko nebuvo! na taip, sunkaus nekeliu ir ranku nekilnoju, pamaudzia, padiegia, bet bendra savijauta super, nemaniau, kad taip greit atsigausiu bigsmile.gif

Aš irgi gerai jaučiuosi jau o prabėgo tik 4d ir kekviena diena geryn eina, naktim po 1 karta beatsibundu. Trečiadieni važiuoju apžiūrai ir trauks siūlus. smile.gif o ketvirtadieni namo skrendu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Home_Made @ 2017 03 11, 17:19)
Superrr, o kaip kraujavimas? Kaip krūtinė ta viena kur sakei, kad didesnė ir šaldai? Viskas čiki????  bigsmile.gif thumbup.gif


Aha, baiges. Nors begdavo po dusu palindus abu kartus, db dvi dienas nelindau ir neslapinau tos vietos, kad tik uzsitrauktu. O krutine viena labiau patinus ir pilnesne vistiek, bet jau maziau zymiai smile.gif
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 11, 19:19)
Aš irgi gerai jaučiuosi jau o prabėgo tik 4d ir kekviena diena geryn eina, naktim po 1 karta beatsibundu. Trečiadieni važiuoju apžiūrai ir trauks siūlus. smile.gif o ketvirtadieni namo skrendu. smile.gif

Super, koks geras jausmas, ka? Ir as maniau ilgiau kankintis teks smile.gif
Atsakyti