Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(KELV'ita @ 2017 03 10, 05:07)
Tos musu amzinos bedos  biggrin.gif
As tikrinausi, puikiausiai echo viskas matosi. Nezinau kaip Jav, bet ir UK daro skana jaunoms. Mano drauge tikrinosi, nes uzciuope krutyse darinukus, taip pat dare echo. Implantai nieko netrukdo. Man puikiai apziurejo, implanto konturai grazus, viskas puikiai graziai pasimate. O kaip Jav tai nezinau... Gal ir mamograma daro  4u.gif

Bus matyt, kita savaite esiu pas savo daktare, paziuresiu, kur nukreips ir idomiausia, kiek kainuos, nes kas liecia kainas medicinoj cia, tai kosmosas smile.gif

QUOTE(Narka @ 2017 03 10, 05:34)
Labas merginos! as jau senai cia nesilankiau 4u.gif mano papuliam jau daugiau negu metai... bet speneliu jautrumo taip ir neatgavau... unsure.gif ar yra kuriai nors is jusu tokia pati problema? as apacios krutines isvis nejauciu...

labas, 100 metu bigsmile.gif spenelius jauciu, bet krutu apacia pas mane taip ir liko "aptirpus" (2 metai po op) smile.gif

QUOTE(lindrukas @ 2017 03 10, 07:11)
Man atrodo cia visos kudenos susirinke smile.gif  Visos kai susako savo duomenis, tai atrodo tik kudos papus sitoj temoj tesideda biggrin.gif

Dauguma kudenos, bet yra kelios ir riebesnes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Akimirkos jėga @ 2017 03 09, 23:17)
Home made, SV suleidzia vaistu per mmm. Kad nekraujuotu. Man turejo buti. Bet parejo po operacijos gal5 diena. Suvelavo nuo streso. Citrinos padrda. Bet reikia daug ryti.

O geras... bigsmile.gif Tai reiks perspėt taip? Bet jei jau prasidėje vistiek kažko prileidžia, kad jos sustotu ? mastau.gif biggrin.gif
Atsakyti
Idomu kokius oru mergaite dejosi ax.gif
Nes vis paziuriu, kad labai, labai per dideli, ne pagal bendra kompleksija. Niekam nekyla abejoniu paziurejus, kad netikri... Kaip cia taip nepasidarius mastau.gif Ir per mazu nesinori ir per dideliu.

Klausykit, po operacijos praejus 2 savaitems jau realu vienai su mazais vaikais likti? Nes teks. Ar jau tokiu metu einat i darbus, gaminat valgyt ir apskritai kaip niekur nieko?
Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2017 03 10, 18:54)
Idomu kokius oru mergaite dejosi  ax.gif
Nes vis paziuriu, kad labai, labai per dideli, ne pagal bendra kompleksija. Niekam nekyla abejoniu paziurejus, kad netikri... Kaip cia taip nepasidarius  mastau.gif Ir per mazu nesinori ir per dideliu.

Klausykit, po operacijos praejus 2 savaitems jau realu vienai su mazais vaikais likti? Nes teks. Ar jau tokiu metu einat i darbus, gaminat valgyt ir apskritai kaip niekur nieko?

O man jau geriau kiek didesni nei per maži... biggrin.gif Aš bijau, kad po poros metų keiksiuosi ir norėsiu didint, bet vėl pjaustytis tikrai nenoriu... unsure.gif


Aha, aš po dviejų sav turėsiu tikrai likt su vaikais, nznau kaip bus... Net po savaitės liksiu viena su dviem berniukais savo.. unsure.gif Kaip mažiuką reiks į lovytę įkelt miegot tai nznau... Išspirsiu lovos šoną arba gulsim kartu miegot, tik jis lipa man ant pilvo miegot, tai dar nugriebs kokį papą bus tada .. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 10, 12:41)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="lindrukas" data-cid="71496177" data-time="1489144313"><div><p>Matai kaip vartotojo įkelta nuotraukaSkoniai panasus... As pas TA jau buvau, kitos konsultacijos tik geguzi. Tai nubludimas kiek dar laukt!
Man atrodo cia visos kudenos susirinke vartotojo įkelta nuotraukaVisos kai susako savo duomenis, tai atrodo tik kudos papus sitoj temoj tesideda vartotojo įkelta nuotraukaI</p></div></blockquote><p>Ir kaip tau TA? Manau sunku bus apsispresti mums del gydytojo  doh.gif </p><p></p><p>kudenos kudenos, jau pastebejau ta  mirksiukas.gif </p>


Savotiskas biggrin.gif Bet tikrai matosi ismanantis savo darba, daug pripasakojo apie implantus, kodel jis butent subtais dirba o ne kitais, kokie kitu pliusai ir trukumai. Visus klausimus tikrai issamiai atsake. Bet toks nekalbus sakyciau, i klausimus visus atsake, bet nieko pro sona biggrin.gif
Aisku jis turi savo stiliu, isitikinimus kodel taip ar ne kitaip graziau ir savo grozio suvokima, kuris gal prasilenkia kazkiek su manuoju. Net neabejoju, kad padarytu idealiai, ir kad profas yra superinis, tik mane sunku itikint, as susigalvojus savo galvelej turiu ta idealuji savo papu vaizda (kurio galbut ispildyt nelabai ir pavyktu, jei ir pavyktu-gydytojo nuomone korekciju tikimybe didesne) Todel ir noriu keliu chirurgu patarimus isgirst... Ir neskubu dar ir neapsistoju ties TA tikrai ax.gif
Atsakyti
Randukus siulau pradeti tepti iskart kai tik nukris sasiukai 4u.gif
___

As tai del tu duagumos noro kad "tik didesni" nesuprantu. Nugi pokyciai nuo "skuryciu" iki ..."WOAH!" Kaip jus psichologiskai su tuo susitaikot??? As tai uzsigrauzciau jei bent kiek didesnius buciau pasirinkus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 10, 21:45)
Randukus siulau pradeti tepti iskart kai tik nukris sasiukai  4u.gif
___

As tai del tu duagumos noro kad "tik didesni" nesuprantu. Nugi pokyciai nuo "skuryciu" iki ..."WOAH!" Kaip jus psichologiskai su tuo susitaikot??? As tai uzsigrauzciau jei bent kiek didesnius buciau pasirinkus  unsure.gif


thumbup.gif
as irgi bijau dideliu mega_shok.gif
Atsakyti

Pas oru mergaite lb jau auksto profilio greiciausiai. Man irgi nelabai... 

Atsakyti

Savotiskas biggrin.gifBet tikrai matosi ismanantis savo darba, daug pripasakojo apie implantus, kodel jis butent subtais dirba o ne kitais, kokie kitu pliusai ir trukumai. Visus klausimus tikrai issamiai atsake. Bet toks nekalbus sakyciau, i klausimus visus atsake, bet nieko pro sona biggrin.gif
Aisku jis turi savo stiliu, isitikinimus kodel taip ar ne kitaip graziau ir savo grozio suvokima, kuris gal prasilenkia kazkiek su manuoju. Net neabejoju, kad padarytu idealiai, ir kad profas yra superinis, tik mane sunku itikint, as susigalvojus savo galvelej turiu ta idealuji savo papu vaizda (kurio galbut ispildyt nelabai ir pavyktu, jei ir pavyktu-gydytojo nuomone korekciju tikimybe didesne) Todel ir noriu keliu chirurgu patarimus isgirst... Ir neskubu dar ir neapsistoju ties TA tikrai ax.gif

Suintigavai su savo idealiu vaizdu  :rolleyes:  parodyk greit  :ax:  :rolleyes: 

Atsakyti
Man tai uzteko poros pagrindiniu skirtumu ir vaizdu kurie populiariausi kaip TA man nupasakojo - jaunesnes megsta su pilnesniu virsum "statesnius" maziau naturalaus vaizdo, o vyresne spo vaikuciu (kaip as), linkusios dazniau "uzsiprasyti" to naturalesnio vaizdo, maziau "pupsanciu". Tai kai parode tuos naturalesnius - supratau,kad tai butent tai ko as noriu, tada pasakiau,kad as susigalvojus butinai apvaliu - tai syptelejo per usa ir pasake, kad na, vaizda su mano fiziologija ir apvaliais, isgaut butu sunku, tai geriau darti su anatominiais... Nu zodziu po 1 zingsni po 1, sudeliojo viska taip,kad is visu savo "ka tikrai zinau,kad noriu", gavosi tik dejimas per pazasti biggrin.gif O visa kita itikino pagal tai kaip jis darytu. Nu ir va - idealiai padare (mano suvokimu) wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
tokiu tai ir as bijociau biggrin.gif
kaip kas ta dydi supranta, vienai C dideli, kitai E mazoki, pvz., man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexi19 @ 2017 03 10, 18:58)
vartotojo įkelta nuotrauka
tokiu tai ir as bijociau biggrin.gif
kaip kas ta dydi supranta, vienai C dideli, kitai E mazoki, pvz., man biggrin.gif

Cia kaip suprantu tavo svajoniu papai biggrin.gif
Atsakyti