Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(DivaZ @ 2017 03 09, 22:39)
Rimtai, i didesne puse net reiktu orientuotis???


Ir as nustebus, gal atvirksciai? Jei buvo ant sarvu D, tai bus kazkur C?
Atsakyti
Orientuokites i didesne. Arba ta pacia. Bus D.
Home made, SV suleidzia vaistu per mmm. Kad nekraujuotu. Man turejo buti. Bet parejo po operacijos gal5 diena. Suvelavo nuo streso. Citrinos padrda. Bet reikia daug ryti.
Atsakyti
ruosiuosi eiti pasitikrinti krutine ir tiksliai atsimenu, kad man gyd kalbejo apie mamogramas, bet mano giminaite mane itikineja, kad su implantais mamogramu nedaro, tik echo. Isknisau visa interneta, visur sako, kad daro tik mamogramas. Turint implantus, jie daro 4 extra nuotraukom daugiau, nei paprastai.. papasakokit, kaip ten pas jus Europoj smile.gif gal kas nors is senbuviu jau tikrinotes?
Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 09, 21:55)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="lindrukas" data-cid="71494548" data-time="1489073585"><div><p>Lauksiu vartotojo įkelta nuotraukaMan kadangi dar daug laiko, nepanikuoju ir neklibinu TA. Pamatysiu dar du gydytojus ir ziuresiu ka nusprest...</p></div></blockquote><p>Pas ka dar rodysies? </p>


Pas KM ir SV, dar galvoju prie to pacio ir Pas VK isiprasyt (TA minejo, kad jis apvaliu implantu myletojas, o as noriu apvaliu)
Jus jau turit data? Ir konsutacijos praeitos?
Atsakyti

Pas KM ir SV, dar galvoju prie to pacio ir Pas VK isiprasyt (TA minejo, kad jis apvaliu implantu myletojas, o as noriu apvaliu) Jus jau turit data? Ir konsutacijos praeitos?
As beveik identiskai: pas TA, SV, KM, gal kaip ir tu dar kur nors sumastysiu  :D ir turesiu grazaus laiko galvot, persigalvot, tartis, nervintis ir laukt  :D Konsultacijos prasides nuo 20d :)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot'e: 10 kovo 2017 - 07:28
QUOTE(Alexi19 @ 2017 03 09, 17:22)
tikrai ne per dideli biggrin.gif
is tikruju tai nebekreipiu demesio dideli jie ar mazi,
Sveikos!
man labiau rupi kaip atsikratyt padanga nuo pilvo

Tos musu amzinos bedos biggrin.gif

QUOTE(Alexi19 @ 2017 03 09, 21:31)
ruosiuosi eiti pasitikrinti krutine ir tiksliai atsimenu, kad man gyd kalbejo apie mamogramas, bet mano giminaite mane itikineja, kad su implantais mamogramu nedaro, tik echo. Isknisau visa interneta, visur sako, kad daro tik mamogramas. Turint implantus, jie daro 4 extra nuotraukom daugiau, nei paprastai.. papasakokit, kaip ten pas jus Europoj smile.gif gal kas nors is senbuviu jau tikrinotes?

As tikrinausi, puikiausiai echo viskas matosi. Nezinau kaip Jav, bet ir UK daro skana jaunoms. Mano drauge tikrinosi, nes uzciuope krutyse darinukus, taip pat dare echo. Implantai nieko netrukdo. Man puikiai apziurejo, implanto konturai grazus, viskas puikiai graziai pasimate. O kaip Jav tai nezinau... Gal ir mamograma daro 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KELV'ita: 10 kovo 2017 - 11:08
Labas merginos! as jau senai cia nesilankiau 4u.gif mano papuliam jau daugiau negu metai... bet speneliu jautrumo taip ir neatgavau... unsure.gif ar yra kuriai nors is jusu tokia pati problema? as apacios krutines isvis nejauciu...
Atsakyti
Sveikos. Ka naudojat randams? Ir po kiek laiko pradėjot naudoti?
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 10, 11:49)
Sveikos. Ka naudojat randams? Ir po kiek laiko pradėjot naudoti?


Ir man aktualu. Kolkas niekuo dar netepiau.

Viena krutis is po nakties dar labiau patinus, pilna visa.. unsure.gif vizitas pas gydytoja pirmadieni, idomu ka sakys.. kolkas tik saldau, kad mazeju
Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 10, 06:26)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="lindrukas" data-cid="71495318" data-time="<a href="> Pas KM ir SV, dar galvoju prie to pacio ir Pas VK isiprasyt (TA minejo, kad jis apvaliu implantu myletojas, o as noriu apvaliu) Jus jau turit data? Ir konsutacijos praeitos?</blockquote> As beveik identiskai: pas TA, SV, KM, gal kaip ir tu dar kur nors sumastysiu  biggrin.gif ir turesiu grazaus laiko galvot, persigalvot, tartis, nervintis ir laukt  biggrin.gif Konsultacijos prasides nuo 20d smile.gif


Matai kaip biggrin.gif Skoniai panasus... As pas TA jau buvau, kitos konsultacijos tik geguzi. Tai nubludimas kiek dar laukt!

QUOTE(KELV'ita @ 2017 03 10, 10:07)
Tos musu amzinos bedos  biggrin.gif



Man atrodo cia visos kudenos susirinke smile.gif Visos kai susako savo duomenis, tai atrodo tik kudos papus sitoj temoj tesideda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2017 03 10, 13:11)
Man atrodo cia visos kudenos susirinke smile.gif  Visos kai susako savo duomenis, tai atrodo tik kudos papus sitoj temoj tesideda biggrin.gif


Kad taip ir yra turbut! Stambesnes savo riebaliuko turi, o kudoms is kur gauti jo biggrin.gif
Atsakyti

Matai kaip biggrin.gifSkoniai panasus... As pas TA jau buvau, kitos konsultacijos tik geguzi. Tai nubludimas kiek dar laukt!


Man atrodo cia visos kudenos susirinke smile.gifVisos kai susako savo duomenis, tai atrodo tik kudos papus sitoj temoj tesideda biggrin.gifI

Ir kaip tau TA? Manau sunku bus apsispresti mums del gydytojo  :oh: 

kudenos kudenos, jau pastebejau ta  :mirksiukas: 

Atsakyti